Sari la conținut

Deschidere EnduroParc - 8 Mai 2010


StefanLeonte
 Share

Postări Recomandate

Sambata, 8 mai 2010, te asteptam la Enduro Parc ( langa aerodromul Tariceni), in apropiere de circuitul de la Ciolpani, pentru o MARE INTRUNIRE.

Vom avea bar, muzica, camping, motoare la inchiriat, paintball, tiroliana, rapel, swing, gratare, foc de tabara si multe alte surprize.

Nu se percep taxe de intrare sau de campare. Detalii pe www.enduroparc.ro (contacte, preturi si explicatii).

 

pentru mai multe detalii sa il trageti pe Che de urechi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Avem asfalt bun. exista o utlima portiune de 1,5 km de drum de tara, dar pana si ala se poate ocoli pe o varianta cu asfalt.

Le sugerez tuturor sa sune cand pleaca de acasa, sau cand cred ca nu mai nimeresc...suntem la inceput.nu ne judecati, sau daca o faceti, pls nu prea aspru

:wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...suntem la inceput.nu ne judecati, sau daca o faceti, pls nu prea aspru

:laugh:

 

Am eu o eroare de semnalat, referitor la sit: la rubrica contact nu ati inclus locatia, de fapt nu am vazut-o nicaieri pe sit. Ar trebui sa detaliati si voi mai mult ce e prin situl ala, ca sunt puse cateva info, nimic care sa ma faca sa ma sui pe motor sau in masina si sa o tai catre voi. Dati si voi niscaiva coordonate GPS, daca e mapata de sateliti zona recent, o poza sau embed de la google maps, etc. Si mai detaliati acolo ce inseamna fiecare activitate in parte, nu doar activitatea si pretul, bagati niscaiva bla-bla-uri, ca sa incercati sa atrageti firme ptr team buildinguri and stuff. A, si poza de sus, e cam mare ptr gusturile mele, si am display-ul laptop-ului la rezolutie nesimtita. Ma gandesc cum se vede la un 1024 / 768. Concluzie: periati un pic situl, ca pare pus doar ptr a fi pus. :wacko:

 

Succes in activitate! Pare interesant, dar sunt prea putine detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte buna ideea voastra...dar unde e parcul asta? exact....puneti si voi o harta si/sau niste coordonate GPS...

 

Facilitati pt insotitori (familie) sunt? Terasa, loc de joaca, iarba...

 

Sper sa va vizitez cit de curind...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se afla in apropiere de circuitul de la Ciolpani.

Mai exact: daca se vine dinspre Bucuresti, pe DN1 , la Potigrafu se face stanga, spre Gorgota, se mai merg 10 km pe drumul cu prioritate, pana se trece o cale ferata, apoi inca 3 km pe asfalt si de acolo(intr-o intersectie) se impart drumurile.Ca sunt doua variante: una tot inainte, pe drum de piatra 2km pana la reintalnirea cu asfalt si acolo stanga

a doua: se face dreapta pe sosea, se trece prin Tariceni, apoi la prima intersectie stanga, la a doua intersectie stanga si gata :wacko:

 

 

 

Promit in mod solemn ca voi atasa pe site o harta.

Mesaj completat

A explicat drumul putin mai sus.Am sa pun si o harta, saptamana asta.Au confirmat cam 30 de motociclisti.Inca mai astept.

Avem nevoie de cat mai multi oameni.Ne ajutati prin prezenta>

 

 

 

Multumesc!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, chiar vreau sa provoc la un meci, noi, cavaleria de la tara, cu cei de la ploiesti...poate fac si bucurestiul o echipa...ar fi blana.tre sa facem rost de arbitrii neutrii...pana la urma, fiecare cu echipa lui, jucam asa, punem toti bani pt niste lazi de bere, si echipa castigatoare, ma rog, in functie de cate participa, poate si la locul doi sau trei...ram pam.ar fi mai mult decat bine

 

 

Mesaj completat

Oho, deci bun.ca sa stiu sa vb cu ala cu baru` (ca e partener, nu dintre asociati) sa fie pregatit cu mai multa bere. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

il recomand tuturor! sper sa pot si eu ajunge sambata; am niste probleme de rezolvat si nu promit nimic!

Che rezerva 10 min si ptr mn sa ma dau cu tiroliana!

 

numai bine! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU AM MAI FOST LA ENDUROPARK SI ESTE CHIAR SIMPLU DE AJUNS;SE FACE STANGA SPRE GORGOTA ( PE DN1 DUPA CIOLPANI IN DIRECTIA BUCURESTI-PLOIESTI),SE MERGE PE DRUMUL CU PRIORITATE SPRE POIENARII BURCHII( SE TRECE PRIN CATEVA SATE CU POIENARII,INCLUSIV POIENARII RALLII) IAR DUPA CE TRECETI CALEA FERATA PT MAI MULTA SIGURANTA IL SUNATI PE CHEGUE SI VA "GHIDEAZA"EL

DESPRE PARK NU SUNT PREA MULTE DE SPUS,E UN LOC DE "JOACA" PE MALUL RAULUI IALOMITA,PERSONALUL E OK,MOTOARELE ASEMENEA SI AVAND IN VEDERE PRETURILE PROMOTIONALE SI FAPTUL CA SE VREA O IESIRE IN GASCA CU CORTURI,IMPUSCATURI(PAINTBOL),MICI,BERE SI DIVERSE DISTRACTII EU ZIC CA MERITA DIN PLIN SI SPER DIN TOT SUFLETUL SA AJUNG SI EU(MOMENTAN SUNT CU MOTORUL IN SERVICE ,II SCHIMBAM LANTUL DE DISTRIBUTIE)

post-56074-1272301818_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, chiar vreau sa provoc la un meci, noi, cavaleria de la tara, cu cei de la ploiesti...poate fac si bucurestiul o echipa...ar fi blana.tre sa facem rost de arbitrii neutrii...pana la urma, fiecare cu echipa lui, jucam asa, punem toti bani pt niste lazi de bere, si echipa castigatoare, ma rog, in functie de cate participa, poate si la locul doi sau trei...ram pam.ar fi mai mult decat bine

 

 

Mesaj completat

Oho, deci bun.ca sa stiu sa vb cu ala cu baru` (ca e partener, nu dintre asociati) sa fie pregatit cu mai multa bere. :D

 

 

 

Woooow, super tare Che :P , o sa vin si yo :) , mai ales ca o sa fie si paintbaaaall :peace: !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai cu mic cu mare la incaierareeeeee!!

 

ne bem, ne distram dupa care ne impuscam :) ce poa' sa fie mai frumos de atat? :P

 

Che, sa imi spui cate kile suporta streangurile alea pe care va dati voi, sa stiu daca ma pun pa' slabit sau vin cu gratarul pe motor

 

 

 

 

 

:peace: :D :P

Editat de zidaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[poti sa vii si cu gratarul, oricum , vom avea si noi :D . Corzile pt tiroliana rezista...nu faci tu o tona jumate oricate gratare ai manca :peace:)).

 

8 mai, va fi de pomina...de-alea sa le povestesti la nepoti (la aia peste 18 ani :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si cel care vine cu barul, asta pt toti ceilalti, va pregati si gratare pt toata lumea.vor fi acolo mici,carnaciori, beri, sucuri...bla bla.cam tot ce trebuie.asta pt cei care vor sa tina cura de slabire cu ceafa de proc :peace:.

preturile vor fi mai mult decat rezonabile,de asta voi avea grija personal :D

Mesaj completat

deci daaaaaaaa. tocmai la asta ma gandeam si eu, sa iau niste pastrama de dragul timpurilor trecute.daca mai sunt doritori sa spuna :P acum sau sa taca pe vecieeee

:) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, 8 mai 2010, te asteptam la Enduro Parc ( langa aerodromul Tariceni), in apropiere de circuitul de la Ciolpani, pentru o MARE INTRUNIRE.

Vom avea bar, muzica, camping, motoare la inchiriat, paintball, tiroliana, rapel, swing, gratare, foc de tabara si multe alte surprize.

Nu se percep taxe de intrare sau de campare. Detalii pe www.enduroparc.ro (contacte, preturi si explicatii).

 

pentru mai multe detalii sa il trageti pe Che de urechi!!!

foarte tare ideea.am sa vin si eu.ne gasim acolo.hai cu bereaaa!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...