Sari la conținut

Deschidere EnduroParc - 8 Mai 2010


StefanLeonte
 Share

Postări Recomandate

nu pot decat sa va felicit ptr ideea de a deschide un "enduro parc" in apropierea Bucurestiului si sa sper ca o veti dezvolta si face accesibila tuturor.

 

nu luati in seama carcotasii ci doar pe cei ce va dau idei bune de luat in calcul.

eu stiu ca daca ma roade curiozitatea va gasesc si fara sa ma duca cineva de mana pana acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 76
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cat de departe este de aerodrom?

Coordonatele aerodromului sunt N44 46.8, E025 58.5 (in DJ 101A)

 

 

Hombre.maxim 3 km.ia numerele de tel de pe site, si cand ajungi la aerodrom, ne suni.si se rezolva.oricum, vom incerca sa punem niste indicatoare pe acolo.

 

 

Te asteptam

Mesaj completat

nu pot decat sa va felicit ptr ideea de a deschide un "enduro parc" in apropierea Bucurestiului si sa sper ca o veti dezvolta si face accesibila tuturor.

 

nu luati in seama carcotasii ci doar pe cei ce va dau idei bune de luat in calcul.

eu stiu ca daca ma roade curiozitatea va gasesc si fara sa ma duca cineva de mana pana acolo.

 

 

 

Merci pentru incurajari, omule...chiar avem nevoie de ele.suntem firavi si sfiosi, tot inceputul e greu. Si daca, pe langa toate astea, se mai gasesc si niste inteligenti sa sara cu criticile si observatiile,doar de dragul de a poza in calitate de ilustrii, atunci ni se va duce naiba si minimul de avant si curaj pe care le-am dobandit pana acum.

 

Am inceput cu 2 motociclete acum 1,5 luni.am promis ca vom mai aduce unul cel putin si paintball, iata ca am reusit.Avem acum 3 moto plus un kit de 10 de paintbal.Dupa cum vedeti, ne tinem de cuvant.Vom aduce multe altele, insa avem nevoie si de sprijin si de incredere.Intrunirea asta, care sa va tine la noi, ne va ajuta foarte mult la publicitate,sa zic asa.Intelegeti acum, dragii mei, de ce v-am cerut ajutorul.

 

Iti multumes incaodata, LOTRU, si va multumesc si voua, unora chiar anticipat!

 

 

Toata stima, ma inclin!

 

 

 

Che

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Che": Daca e cazul dau si eu o mana de ajutor la treaba cu DJ-u'...sau poate sa asculte fiecare ce vrea la telefonul mobil. Am vazut asta pe strada. O fi la moda si eu nu stiu?

Editat de blackdtr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaaaaa.pe vremea asta cleanul ataca bine de tot.prindem niste lacuste, sau zi-mi din timp sa caut niste rame, si pescuim.ma bag si eu

Mesaj completat

ma, dj va fi Sorin Golanu` , ca-l stii, si-l stie si Fritz. Se descurca,omul, dar cred ca ii va prinde bine o mana de ajutor...poti sa aduci niste muzica, ar fi blana...sa aduci ceva de la SATANOCHIO, vreau sa-i promovez si eu la noi la parc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e perioada in care cleanul prefera greierii si carii. Incercati si la vobler ca eu o sa raman la preferatele mele...zvarlugile...Vedem care prinde mai multi si apoi...si? Saramuraaaaa ! Numa' sa fie apa limpede. :lol: :laugh:

Mesaj completat

Poate fug pestii din cauza la rockereala ;))

Acum ceva ani...destui, cleanul asculta maiden, sepultura, dismember, deicide, obituary, paradise lost, metallica etc....Stai linistit ca i-am ajutat cu muzica de mici...

:)

Mesaj completat

daaaaaa.pe vremea asta cleanul ataca bine de tot.prindem niste lacuste, sau zi-mi din timp sa caut niste rame, si pescuim.ma bag si eu

Mesaj completat

ma, dj va fi Sorin Golanu` , ca-l stii, si-l stie si Fritz. Se descurca,omul, dar cred ca ii va prinde bine o mana de ajutor...poti sa aduci niste muzica, ar fi blana...sa aduci ceva de la SATANOCHIO, vreau sa-i promovez si eu la noi la parc.

Pai Sorin...cred ca trebuia asezata treaba mai linga balta daca nu ma insel in privinta lui. Din cate stiu e pescar de apa statatoare. :D da' or'cum stie ceva muzica asa ca nu va fi o problema in privinta asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, stie.e un dj care cunoaste muzica. si la fel si pescuit :lol: ...eu is mai nepot in ale pescuitului, dar cred c-o sa ma descurc :)

=)) Ha ha ha...."nepot".... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai clar.Asta e ideea principala, CAMPING-ul, si distractia mare seara o sa fie. Avem enduroaice mici, sper sa nu deziluzionam, am scris si pe site, mai spun odata la noi NU se face cross...

SUntem acolo pt TOATA lumea, nu pt PROFESIONISTI...ei au o gramada de locuri, Ciolpani, Buzau...etc.

Merci mult pt sprijin, sper sa va placa, avem emotii mari, ca suntem la inceput.

Parcul va fi deschis mereu inepand cu 8 mai.

Mesaj completat

Merci, Fanes...te asteptam.

Asteptam pe toata lumea, de altfel.Speram sa ne ridicam la asteptarile voastre, chiar daca suntem timizi.Dar, eu zic ca fiind cam SINGURA initiativa de acest fel, e buna chiar daca e timida si nu trebuie criticata ci daca se poate apreciata :cheers:

Mesaj completat

Si, apropo de intrebarea daca se poate ramane cu cortul, am discutat cu tipul care aduce barul,micii si asa mai departe, sa ramana peste noapte.Deci, nu ma dezamagiti,ca apoi imi da ala cu berile in cap daca ramane peste noapte degeaba!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...