Sari la conținut

Fotografii SMAEB 2010


warlock
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 154
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator corleone
Foarte slab salonul, nu am vazut nimic nici moto si nici cine stie ce echipamente. E criza!

 

Pai pe criza asta la ce te asteptai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In afara de cei de la aero-art care au venit cu aceleasi motociclete + cateva noi nu pot sa spun ca a fost vre-una care sa ma dea pe spate. Iar fetele cam plictisite, era una la Harley-Davidson se cracise pe o canapea.....pacat ca nu am avut aparatul foto, cred ca era cea mai "incendiara" pozitie din tot salonul :rolleyes:.

Un lucru interesant si o noutate nu in ultimul rand il reprezinta acea motocicleta prin care poti sa faci wheelie controlat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jalnic, jalnic, jalnic. Mi s-a parut ca m-am intors in timp acum 6-7 ani. Inteleg ca e criza, dar daca vrei sa vinzi trebuie sa faci ceva. Marea majoritate a dealerilor si a importatorilor de la noi isi merita soarta; una e sa fii motociclist pasionat, alta e sa fii bun manager. Noroc cu cursa de scutere de afara si cu showurile de stunt oferite de Zoltan. Poze mai tarziu, in interior chiar n-am avut ce sa pozez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si astazi, foarte aglomerat....pacat ca nu au avut ce sa vada! Din pacate dealer-ii nostrii au inteles prost criza asta si nu si-au dat seama, ca prin prezenta lor la targ ar fi avut o sansa de scapare...

 

Ma gandeam ca are sa-mi fie mai usor sa imi aleg un moto, ca le pot analiza mai in detaliu, fara sa-mi respire-n ceafa un vanzator sictirit...am plecat cum am venit! Doar burta mi-a fost plina de mititei...!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci n-am pierdut mare lucru ... mi-as fi dorit sa vin, dar nu am cum sa ajung la Bucuresti zilele astea. Oricum, sa stiti ca nu numai la noi s-a simtit diferenta fata de anii precedenti. Spunea un tip pe youtube ca salonul din Detroit de anul acesta a fost mult mai slab fata de cel de anul trecut. Deci in Romania , clar era de asteptat ceva mai slab.

 

Insa asteptam si noi poze, de la voi cei care ati fost... aproape a trecut ziua de azi si poze mai deloc. Chiar daca ati facut poze care nu vi se par interesante, puneti-le aici ca pt noi (cel putin pt mine) conteaza.

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul nu am fost atat de dezamagit si nu-mi pare rau ca am mers. Eram dezamagit daca nu se organiza. Intr-adevar, nu s-a ridicat la nivelul anilor precedenti, dar corect ar fi sa apreciem efortul de a avea si in 2010 Salon. Un Bravo, celor de la Dementor KTM, pentru standul lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum m-am intors si eu de la salon si pot sa spun ca am fost tare dezamagit.

Am plecat cu intentia de vedea ceva noutati in domeniu, insa nu am reusit sa vad nimic. Am vrut sa cumpar un combinezon pe criza aceasta, insa cu tot cu reduceri preturile au fost semnificativ mai mari decat la SMAEB 2009.

De asemenea lipsa marilor producatori a facut ca acest targ sa fie o reala dezamagire.

 

O spun sincer, in afara de demonstratiile de stunt riding nu e mare lucru de vazut la SMAEB 2010.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la salon ca sa vad 2 motociclete: Yamaha Fazer si Suzuki GSX 650 F.

Yamaha Fazer nu era decat cea de 1000cc, Suzuki GSX650F nu era (decat una la SH, pe care, evident, nu am putut

sa o incerc). Noroc cu show-ul de stunt care merita, cu siguranta, vazut:

post-10329-1272122404_thumb.jpg

post-10329-1272122410_thumb.jpg

post-10329-1272122416_thumb.jpg

post-10329-1272122423_thumb.jpg

post-10329-1272122428_thumb.jpg

post-10329-1272122433_thumb.jpg

post-10329-1272122438_thumb.jpg

post-10329-1272122442_thumb.jpg

Editat de mdvd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si vineri si astazi, ma asteptam sa fie mai multi expozanti, dar nici dezamagit nu sunt. Standul KTM a fost foarte ok, "wheelie machine" la fel (tare ideea, dar motocicleta aia se controla total diferit fata de cum se controleaza pe strada). In schimb, multi tarani/ciobani/melteni, mai ales in randul motociclistilor :rolleyes: M-am amuzat copios !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea cu wheelie machine era sa poti invata bazele...punctul de echilibru...atat...cine vrea pe strada o face pe cocoasa lui

bravo lu' papuc pt ea :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...