Jump to content
Sign in to follow this  
Ro-TM

Cititi,deschideti bine ochii si luati aminte

Recommended Posts

Salut,

Am avut motorul la Marcel in service.

Intotdeauna mi-a prezentat foarte clar variantele care le am.

M-a sfatuit si asistat pentru a alege cea mai buna varianta.

Sunt 100% multumit de acest service.

Nu l-am cunoscut inainte pe Marcel si nu vreau sa contrazic pe nimeni.

Impresia care mi-a lasat-o este aceea ca daca esti vertical si sti ce vrei, Marcel se implica si te ajuta

(nu doar executa lucrarea fara sa-i pese).

Asfalt uscat tuturor.

motorul este cbr 1000 f ?

parca asa am inteles

n as zice ca e chiar asa de rar

scuze daca nu am priceput bine

E CBR 1000F,dar e un model facut intre '93 si '94,un hibrid intre cele pana in '92 si cele dupa '94,care sunt destul de dese in tara.Partea de spate e mai "patratoasa",seamana cu modelul dinaintea lui,iar partea de fata e mai...moderna fata de cea din '92,dar lateralele sunt mult mai lungi decat la cel din '94.In Romania sunt doua,unul in Timisoara,la Usturoi si unul pe langa Ploiesti,al unui user de pe forum,@tensyon....

Ma inscriu si eu pe lista celor care au fost la Marcel Motors si au plecat multumiti de acolo!!! Si personal mai cunosc cel putine 3 persoane din 3 medii deferite cu 3 caractere diferite care si-au rezolvat problemele de ordin mecanic la acel service..

Si sincer respect-ul fata de noi la tine cam lasa de dorit. Ce as propune, un limbaj mai adecvat si un pic de gandire in exprimare, totusi vorbim de un om cu foarte multa experienta si de mult prezent pe piata. Vorba ta ulciorul nu merge de multe ori la apa.. daca era cum zice-ai tu de mult era inchis.. sau la intalnirile tale cu colegi motocilisiti nu barfiti mecanicul ???

SA nu ma intind sa scriu moartea caprioarei .. ELODIA nu are ce cauta pe forumul Nostru ..

Cu respect .. dovezi .. la tribunal, daca vrei sa speli rufe in public cu facturi cu scanuri .. cu liste de preturi .. informat man nu asa, nu da dovada ca defapt inca nici nu sti ce sa intamplat!!!

Eu nu contest faptul ca dl Marcel e un mecanic bun sau rau,posibil sa fie bun,am respect pentru varsta dumnealui,dar probabil nici nu are habar de toate discutiile telefonice purtate,deoarece in 90% din apeluri mi-a raspuns sotia lui.Pacat ca nu am acces la compania de telefonie sa pun aici discutiile purtatea de-a lungul anului,sau rog pe doamna Alina cu toata sinceritatea ei sa posteze discutia purtata in data de 24 noiembrie 2009 si apoi cateva ore mai tarziu cu mine.AM SPUS SI MA REPET:EU PLATESC NISTE DOBANZI PENTRU BANII DATI,si cred ca era foarte simplu sa spuna mai baiatule asteapta ca piesele sunt comandate/in curs de comanda siputeam foarte simplu in fiecare luna sa imi cumpar toate piesele noi.Mai mult de atat,rog pe doamna alina sa confirme din nou convorbirea telefonica din data de 17 august cand m-am dus la Oradea dupa piesa,pe o caldura de 42 de grade cand puteam foarte simplu sa o primesc prin curierat si sa stau acasa sa ma odihnesc dupa o noapte de munca.Dar doamna Alina nu avea cum sa-mi simta durerea din suflet si oboseala dar sustine clar si raspicat ca m-a coplesit cu milioanele de oferte de la comercianti.Apoi stimabila doamna Alina v-as ruga respectos din nou sa postati apelurile si mesajele de cate ori m-am rugat de dumneavoastra sa sunati la diferiti comercianti si sa vedeti daca piesele sunt bune sau se pot comanda,inclusiv in data de O7.04.2010 SI SA Confirmati sincer de cate ori v-am apelat in acea zi si ce baliverne mi-ati spus l-a telefon,INTRUCAT SI ASTAZI 26 APRILIE 2010 ASTEPT TELEFONUL DUMNEAVOASTRA DUPA CE V-AM TRIMIS SCHEMA DE PIESE DE LA DOMNUL FENCE DIN BUCURESTI,care mi-a promis ca e posibil sa poata aduce carena.Dar stiu,in bunavointa dumneavoastra era prea greu de gasit 5 minute timp liber sa va uitati si sa imi spuneti da sau ba.Si tot eu sunt baiatul rau si al dracu* ca mi-am permis stimata doamna sa va deranjez pentru prostiile mele.Dar asta e,sunt copil ascultator si cuminte,pot sa sufar stimata doamna,aveti perfecta dreptate,eu sunt neinsemnat pentru dumneavoastra,un idiot,un prost,un (cuvant urat) ca am avut INCREDRE MAI MULT DECAT IN TATAL MEU,candam pasit in acea zi de 12 mai 2009 pe poarta service-lui dumneavoastra,dupa acea zi trista si nefericita din viata mea.Nu sunt dezamagit doamna ,dar mi-e lehamite de mine cat de naiv pot fi si cred ca mi-am pierdut increderea si in mine.Ca....de....patronul nostru e stapanul nostru,doamna.Mi-e sincer rusine de domnul Marcel,dar tare mi-este mila de mine,doamna ca de.....asa e viata in Romania,tre sa rabd doamna.Scumpa mea mama,in bunatatea ei m-a invatat in cei 7 ani de acasa,asa cum a putut ea mai bine in caracter religios si moral sa rabd doamna,sa nu fac compromisuri,sa nu promit cuiva ceva fara sa ma pot tine de promisiuni,ca promisiunea e mai mare decat datoria,si ....daca am promis ceva,sa ma tin de cuvant stimata doamna,chiar de va trebui sa-mi pierd capul.Dar de.......ISUS nu mai umbla pe pamant si nici minuni nu se intampla doamna.Dar tot ce imi ramane e speranta,care nu moare niciodata si nici nu mi-o poate lua nimeni .Si,in toata sinceritatea dumneavoastra,desi sunteti de varsta mea eu v -am respectat mereu si am vorbit mereu cu dumneavoastra si nu mi-am permis ,eu umilul de mine sa va spun femeie sau tu.........desi poate ca statut social sunt mai presus de dumneavoatra doamna,dar nu asta este important,nu ma deranjeaza,puteti sa-mi spuneti si baby,ca frumusetea si bogatia trece odata cu anii.Atat va cer,nu-i mare lucru.......postati si informatii realiste,ca slava domnului experienta acumultaintr-un an de zile isi spune cuvantul.Si ca sa va dau un pont,sa nu va deranjeze prea tare,incercati sa rascoliti putin prin arhiva de mail-uri si prin agenda telefonica cam cate rugaminti au fost din partea mea sa-mi faceti motorul,desi era mai simplu sa-l nu il fi avut niciodata.Dar asta e......nu pot da timpul inapoi si nici fecior la mama nu ma mai intorc.Pe curand stimata doamna.

eu cred ca aici este vb de o denigrare. o experienta negativa, ca in acest exemplu, este exceptia deci nu regula; app :peace: si publicitatea negativa are partile ei bune in vederea dobandirii de noi clienti.

eu cred ca aici este vb de o denigrare. o experienta negativa, ca in acest exemplu, este exceptia deci nu regula; app :D si publicitatea negativa are partile ei bune in vederea dobandirii de noi clienti.

o fi si asta vreo experienta negativa insa pacat ca pe la noi prin gradina Domnului (ROMANIA) sunt doar si numai experiente negative. :peace:

eu cred ca aici este vb de o denigrare. o experienta negativa, ca in acest exemplu, este exceptia deci nu regula; app :D si publicitatea negativa are partile ei bune in vederea dobandirii de noi clienti.

Daca Romania era America si romanii se numeau americani,probabil 90% ca nu erau atatea exemple negative.Dar cum nu este nici una nici alta,ne consolam in tara noastra scumpa,ca peste ocean mai mult ca sigur erau demult desfiintate asemenea servicii si doar in amintiri mai ramanea statutul de lider.Parerea mea! :peace:

Mesaj completat

A.........SI APROPO TUTUROR CARCOTASILOR,nu va doresc nimic altceva decat sa vi se intample si voua odata asa ceva si numai 5 minute sa fiti in asentimentul meu.

Mesaj completat

PS,Domnule Marcel,cata reclama mascata v-am facut in aceste zile,cred ca 2000 de oameni nu v-au vizitat site-ul de cand aveti service-ul deschis.

Ca om strain de oras si pripasit pe aici, pot spune ca intotdeauna mi-au fost rezolvate problemele cand am ajuns la Marcel.

Nu mi s-a parut niciodata ca e un om cu care sa nu potzi discuta.

Decat sa arunci cu noroi, probabil o discutie fatza in fatza, cu adevarurile pe masa, aduce mai multe decat post-urile asta in care enunturile sunt subiective.

bafta multa si nervi de beton.

Mda discutia asta poate continua la nesfarsit eu zic dute ia-ti motoru si intalegeti-va ca asa nu o sa rezolvi nimic!(oricum mai mult de atita nu o sa iti faca la el!)parerea mea!

S E N Z A T I O N A L ! ! !

Se pare ca au loc rasturnari de situatii!!!

Incepe sa se egalaze scorul, sau chiar sa prinda o intorsatura S E N Z A T I O N A L A ! ! !

Revenim curand cu noi dezvaluiri S E N Z A T I O N A L E de la supurterii Under Cover al celor doua tabere!!!

Ramaneti cu noi, sa nu pierdeti cele mai S E N Z A T I O N A L E noutati in cazul "Enigma CBR 1000 F, an fabricatie 1993-1994 (hibrid)"

OFF TOPIC: oare rufele murdare trebuiesc spalate neaparat in public?!?!?

Enigma motocicletei se intoarce.ASTAZI EPISODUL 3.Ramaneti cu noi.Urmeaza in premiera noi dezvaluiri.Avem invitati in studio care vor face noi dezvaluiri senzationale.Suntem cu reporterii pe teren la fata locului.Suntem in posesia de noi date si informatii.Ramaneti numai aici pe www.motociclism.ro

AAAAA.........AM UITAT........M-AM RAZGANDIT............IMI SCOT MOBRA LA VANZARE.INCEPAND DE ASTAZI DESCHID LICITATIA PUBLICA A MOBREI.PRETUL IL PUNETI VOI.CAT VRETI ATATA DATI.LICITATIA INCEPE DE LA SUMA DE 1000€.SI ESTE DESCHISA TIMP DE 30 DE ZILE.PUTETI PROBA,VEDEA LA FATA LOCULUI,NU MA INTERESEAZA,EU VIN DOAR LA SEMNAT ACTELE.

Mesaj completat

Mda discutia asta poate continua la nesfarsit eu zic dute ia-ti motoru si intalegeti-va ca asa nu o sa rezolvi nimic!(oricum mai mult de atita nu o sa iti faca la el!)parerea mea!

Nu o sa-mi iau motorul nici daca stiu ca nu mai umblu in viata mea cu el.EU MERG PE PRINCIPIUL TOTUL SAU NIMIC.Nu sant genul de om care umbla cu jumatati de masura,dar nici carpa de sters pe picioare a nimanui.Il fac cadou/donez daca va trebui si nu aduc acasa motorul in halul ala ca ar rade si curcile vecinilor de mine,stiind ca am asteptat un an de zile.

Enigma motocicletei se intoarce.ASTAZI EPISODUL 3.Ramaneti cu noi.Urmeaza in premiera noi dezvaluiri.Avem invitati in studio care vor face noi dezvaluiri senzationale.Suntem cu reporterii pe teren la fata locului.Suntem in posesia de noi date si informatii.Ramaneti numai aici pe www.motociclism.ro

AAAAA.........AM UITAT........M-AM RAZGANDIT............IMI SCOT MOBRA LA VANZARE.INCEPAND DE ASTAZI DESCHID LICITATIA PUBLICA A MOBREI.PRETUL IL PUNETI VOI.CAT VRETI ATATA DATI.LICITATIA INCEPE DE LA SUMA DE 1000€.SI ESTE DESCHISA TIMP DE 30 DE ZILE.PUTETI PROBA,VEDEA LA FATA LOCULUI,NU MA INTERESEAZA,EU VIN DOAR LA SEMNAT ACTELE.

vezi ca mai e un topic cu bursa locala. Acolo se vand motoarele. Chiar si exotice. La ce discutii am citit cred ca mai bine o vindeai pe alt topic regional. Cine vrea o Strutzo-Camila ?

Cum te-a convins vanzatorul sa o cumperi ? Sunt curios ca tehnica de vanzare...

Si mai spune-ne un pic de accident. Poate putem invata ceva de la tine per grand-finale :peace:

PS: Pune pe cineva sa citeasca postul inainte sa dai ADD. Poate chiar vrei sa zici ceva inteligent.

vezi ca mai e un topic cu bursa locala. Acolo se vand motoarele. Chiar si exotice. La ce discutii am citit cred ca mai bine o vindeai pe alt topic regional. Cine vrea o Strutzo-Camila ?

Cum te-a convins vanzatorul sa o cumperi ? Sunt curios ca tehnica de vanzare...

Si mai spune-ne un pic de accident. Poate putem invata ceva de la tine per grand-finale :D

PS: Pune pe cineva sa citeasca postul inainte sa dai ADD. Poate chiar vrei sa zici ceva inteligent.

MDA,ai dreptate,in legatura cu accidentul era necesar de schimbat rulmentul roata,masoane ghidon,simeringuri si catevabucati din carena fata.Pentru curiosi pot pune poze pe mess.A......si sa nu uit ...pentru siguranta mea si a domnului ADY.........AM SCHIMBAT si suruburile ce tin carena,asta asa sa nu mai zica omul ca o sa-mi rup gatul cu mobra si o repar cu bani de imprumut si piese din shrot.Restul pieselor /alte probleme majore nu am gasit la mobra,dar daca domnul ADY VREA SA MI LE SCHIMBE ,nu ma supar,i le ofer gratis pe cele vechi ca nu am ce face cu ele.Si nu in ultimul rand domnule ady,mi-am schimbat si halogenul din far ca mergea numai faza scurta. :peace:

Mesaj completat

Ps.ANUNT VALABIL SI LICITATIE DESCHISA,e pe raspunderea mea.TINETI aproape ,vor urma noi dezvaluiri si va tin la curent zilnic cu ultimele informatii.

Mesaj completat

Bside....am ales HONDA pentru ca e HONDA.Nu cunosc amanunte dar intreaba pe cine are asa ceva toate detaliile tehnice si tinuta de drum.

MDA,ai dreptate,in legatura cu accidentul era necesar de schimbat rulmentul roata,masoane ghidon,simeringuri si catevabucati din carena fata.Pentru curiosi pot pune poze pe mess.A......si sa nu uit ...pentru siguranta mea si a domnului ADY.........AM SCHIMBAT si suruburile ce tin carena,asta asa sa nu mai zica omul ca o sa-mi rup gatul cu mobra si o repar cu bani de imprumut si piese din shrot.Restul pieselor /alte probleme majore nu am gasit la mobra,dar daca domnul ADY VREA SA MI LE SCHIMBE ,nu ma supar,i le ofer gratis pe cele vechi ca nu am ce face cu ele.Si nu in ultimul rand domnule ady,mi-am schimbat si halogenul din far ca mergea numai faza scurta. :peace:

Mesaj completat

Ps.ANUNT VALABIL SI LICITATIE DESCHISA,e pe raspunderea mea.TINETI aproape ,vor urma noi dezvaluiri si va tin la curent zilnic cu ultimele informatii.

Draga prieten,

Chiar daca nickul tau poate fi usor substituit unei intregi zone (deci pierde complet caracterul personal) si, tinand seama de caracterul regional al acestei discutii (Ro/TM mama cata imaginatie...), doresc sa te informez ca din secunda urmatoare adaugarii acestui post (chiar daca mi-am propus sa nu mai declar/postez asta), vei fi, din punctul meu de vedere, aceasi nulitate care ai fost si pana in prezent. Ba mai mult se poate sa devii cel mai mare dintre toti !

De asemenea as vrea sa imi confirme si acest mare domn ad-igrec ce are cu mine. Daca e vorba de un prieten comun (alcool) poate fi iertat (in conditiile aprecierii publice). Daca nu e simplu. Ramane o Elodie sau o lamurire din partea ta... sau doar un Nimic.

Nu pot sa nu apreciez toti

Avand in vedere cunostintele tale vaste privind mecanica, marile tale cunostiinte despre acest fenomen, tu esti un biet iertat din oficiu. Sper sa te pot numara toamna viitoare printre aceiasi boboci inocenti.

Domnul TVA (Taxa pe Valoarea Adaugata) mi-a spus si mie ca ai platit. Si sper sa fie adevarat/opozabil.

PS: Poti sa pui poze si pe net nu doar pe mess si mai poti sa imi recomanzi Prietenii (ca dusmanii mi-s aproape) .

Draga prieten,

Chiar daca nickul tau poate fi usor substituit unei intregi zone (deci pierde complet caracterul personal) si, tinand seama de caracterul regional al acestei discutii (Ro/TM mama cata imaginatie...), doresc sa te informez ca din secunda urmatoare adaugarii acestui post (chiar daca mi-am propus sa nu mai declar/postez asta), vei fi, din punctul meu de vedere, aceasi nulitate care ai fost si pana in prezent. Ba mai mult se poate sa devii cel mai mare dintre toti !

De asemenea as vrea sa imi confirme si acest mare domn ad-igrec ce are cu mine. Daca e vorba de un prieten comun (alcool) poate fi iertat (in conditiile aprecierii publice). Daca nu e simplu. Ramane o Elodie sau o lamurire din partea ta... sau doar un Nimic.

Nu pot sa nu apreciez toti

Avand in vedere cunostintele tale vaste privind mecanica, marile tale cunostiinte despre acest fenomen, tu esti un biet iertat din oficiu. Sper sa te pot numara toamna viitoare printre aceiasi boboci inocenti.

Domnul TVA (Taxa pe Valoarea Adaugata) mi-a spus si mie ca ai platit. Si sper sa fie adevarat/opozabil.

PS: Poti sa pui poze si pe net nu doar pe mess si mai poti sa imi recomanzi Prietenii (ca dusmanii mi-s aproape) .

E N I G M A M O T O C I C L E T EI RAMANE.DAR,NNNN UUUUU UITA!!!!!!CINE RADE LA URMA,RADE MAI BINE!

Mesaj completat

Din punctul meu de vedere topicul e INCHIS DIN ACEST MOMENT!

E N I G M A M O T O C I C L E T EI RAMANE.DAR,NNNN UUUUU UITA!!!!!!CINE RADE LA URMA,RADE MAI BINE!

Mesaj completat

Din punctul meu de vedere topicul e INCHIS DIN ACEST MOMENT!

Aaa. si m-am interesat si de marele tau accident.

Un nefericit a scos botul masinii pentru a se asigura. Erau masini parcate in stanga lui, dubita, si a trebuit sa iasa (incet) pentru a se asigura. Cred ca e normal sa faci asta cu o masina.

Alt nefericit (#2) testa accelerarea unui "Miar" legendar si nu se gandea ca, daca exista o strada pe dreapta, trebuie sa stai pe stanga benzii, de dragul vizibilitatii :peace: . Ghinion.

Reactia nefericitului #2 a fost sa blocheze spatele si sa cada (rau). A nefericitului #1 a fost sa incaseze un motor in aripa stanga. Rutieristii au constatat semnele existente in intersectie (STOP fata de PRIORITATE) si a decis: Soferul masinii e de vina. Asa este (rutieristic vorbind).

De la marele protestatar (RO/TM) la micul protestatar (subsemnatul) e vina nefericitului #2.

Cred ca, in loc de reclamatii, ar trebui sa te duci pe la manastiri si sa aprinzi niste lumanari. Intreaba pe forum cate persoane am "adunat", "gasit", si ajutat intre motociclisti. Cunoscuti sau nu.

Si mai cred ca rasul ala de "la urma" NU va fi al tau.

Alt nefericit (#2) testa accelerarea unui "Miar" legendar si nu se gandea ca, daca exista o strada pe dreapta, trebuie sa stai pe stanga benzii, de dragul vizibilitatii :D . Ghinion.

Reactia nefericitului #2 a fost sa blocheze spatele si sa cada (rau). A nefericitului #1 a fost sa incaseze un motor in aripa stanga. Rutieristii au constatat semnele existente in intersectie (STOP fata de PRIORITATE) si a decis: Soferul masinii e de vina. Asa este (rutieristic vorbind).

Nefericitul 2 era cumva in slapi si bermude ? :peace:

-se considera pierdere de timp daca am citit tot?

-cei ce vor sa vina sa vada motocicleta si "halul" in care arata sunt bineveniti

-daca nu conosti problema este necesar sa te bagi in discutie?asa ca musca-n lapte....hmmm

-tatal meu(marcel) e mai cu bun simt si uneori nu il inteleg,cum ar fi cazul de fata,ca is pierde vremea cu asa un agarici,iar pentru restu care au ceva de comentat in legatura cu el,cati au tepul sa vina sa ii zica in fata?oare 0 e mult spus

-cel cu cauciucul....hmmm,nu te-a fortat nimeni sa il cumperi,daca eu vreau 10.000 euro pe un surub,este strict problema mea,sifac c vreau cu el....simplu "frate" cat timp e al meu il vand la ce pret vreau,ok?

-baiatu' RO-tm,lasa minciuna de pe forumuri,ca maine,poimaine ne certam pe hi5

-nu mai am nimic de zis,cu astfel de persoane nu imi pierd vremea.

P.S.-(cuvant urat).......nu meritai nici jumatate din cat ti s-a facut la motocicleta :peace:

Aaa. si m-am interesat si de marele tau accident.

Un nefericit a scos botul masinii pentru a se asigura. Erau masini parcate in stanga lui, dubita, si a trebuit sa iasa (incet) pentru a se asigura. Cred ca e normal sa faci asta cu o masina.

Alt nefericit (#2) testa accelerarea unui "Miar" legendar si nu se gandea ca, daca exista o strada pe dreapta, trebuie sa stai pe stanga benzii, de dragul vizibilitatii :P . Ghinion.

De la marele protestatar (RO/TM) la micul protestatar (subsemnatul) e vina nefericitului #2.

Cred ca, in loc de reclamatii, ar trebui sa te duci pe la manastiri si sa aprinzi niste lumanari. Intreaba pe forum cate persoane am "adunat", "gasit", si ajutat intre motociclisti. Cunoscuti sau nu.

Si mai cred ca rasul ala de "la urma" NU va fi al tau.

Domnule bside

Desi cum se poate citi destul de clar si mare,din punctul meu de vedere acest topic pentru mine e inchis,sunt nevoit sa revin pentru IQ-ul tau redus indubitabil de copil retard nascut precoce la numai 7 luni in Muntii Alpi si alaptat de vacuta Milka cu urmatoarele precizari utile pentru tine:

1.Sper din toata inima ca primii ,,boboci inocenti" sa fie culesi cat mai curand din gradina familiei tale,desi nu as vrea sa te am pe constiinta toata viata.

2.Ghinionul s-a produs in cu totul alte imprejurari si din punct de vedere legal si moral s-a procedat mai mult decat afirmativ.

3.Cunosc mai bine legislatia decat strabunii tai adunati la un loc si nu sunt necesare sfaturile tale inutile,imi pot purta singur de grija.

4.Rezolva-ti tu problemele tale fara grija mea,ca eu m-i le rezolv pe ale mele singur.

5.Impresiile,parerile si amenintarile tale de protestatar nefericit ma lasa imun.La fel de simplu poti zbura din bratele taticului care te tine in brate din costumul de motociclist,ala de adunat oameni din sant intr-un costum de adunat gunoaiele de pe strazile Timisoarei.

6.Daca promiti ca nu te mai comporti ca o femeie virgina in pragul unui viol forestier,si stii sigur ca natura te-a inzestrat cu un cromozom y de barbat,pe prima pagina a topicului gasesti numarul meu de telefon si putem discutat live acest subiect.

7.Un sfat amical:Sezi bland pe mobra ta si lustruieste-ti toba si nu te mai umfla in pene ca un cocos naparlit,ca din aceasta afacere e posibil sa iesi jumulit rau.

8.Cu rasul ramane un pariu sa vedem cine castiga pana la urma.

Mesaj completat

Nefericitul 2 era cumva in slapi si bermude ? :D

Da,eram in slapi si bermude,invidiosule!Sa moara si capra vecinului de ciuda ,ca sunt convins ca noptile tale sunt un cosmar si nu ai somn din cauza mea. :peace:

Mesaj completat

Ps.IN VIATA ASTA NU M-AM SCARPINAT DE NIMENI CU NIMIC NICI DACA M-A MANCAT L-A OO,SI NICI NU VOI CERSI LASITATEA VOASTRA DEOARECE NULITATEA ABSOLUTA A CARACTERULUI UNORA DINTRE VOI VA DA IMUNITATE IN FATA CALCULATORULUI SA FITI UN BIET KAMIKADZE EROU NECUNOSCUT,DAR IN REALITATE FALSI CU IMPRESIA CA SUNTETI BURICUL PAMANTULUI SI SOARELE SE INVARTE IN JURUL VOSTRU.VOM TRAI SI VOM VEDEA.

dude ... :peace:

Faptul ca ai facut publica o impresie de a ta despre un service moto, pe un forum public, da dreptul la pareri pro si contra opiniei tale. Poate ca intradevar ai avut un punct corect de vedere, in momentul in care ai inceput acest topic dar efectul acestuia a fost anulat de faptul ca incepi sa jignesti/ameninti oameni.

-nu ma mai sinchisesc a ma enerva cu persoana te(RO-tm)dar cuvintele adresate lui "bside"-calin sunt de o nesimtire maxima

-respectul si bunul simt au fost pierdute in momentul accidentului? :peace:

dude ... :peace:

Faptul ca ai facut publica o impresie de a ta despre un service moto, pe un forum public, da dreptul la pareri pro si contra opiniei tale. Poate ca intradevar ai avut un punct corect de vedere, in momentul in care ai inceput acest topic dar efectul acestuia a fost anulat de faptul ca incepi sa jignesti/ameninti oameni.

Din cate retin,si retin foarte bine ce am scris,eu am inchis acest topic inca de acum 2 zile.Judecand logic cine a inceput cu jignirile si amenintarile?Eu nu sunt bobocul inocent adunat din santuri si nici copilul sub aburii alcoolului.Faptul ca facut publice date din dosar..imi da mult de gandit.

Mesaj completat

-nu ma mai sinchisesc a ma enerva cu persoana te(RO-tm)dar cuvintele adresate lui "bside"-calin sunt de o nesimtire maxima

-respectul si bunul simt au fost pierdute in momentul accidentului? :D

Cu tine nu am ce discuta ca esti un biet nevinovat.La varsta ta e normal sa gandesti asa,deci te iert.

Domnule bside

Desi cum se poate citi destul de clar si mare,din punctul meu de vedere acest topic pentru mine e inchis,sunt nevoit sa revin pentru IQ-ul tau redus indubitabil de copil retard nascut precoce la numai 7 luni in Muntii Alpi si alaptat de vacuta Milka cu urmatoarele precizari utile pentru tine:

1.Sper din toata inima ca primii ,,boboci inocenti" sa fie culesi cat mai curand din gradina familiei tale,desi nu as vrea sa te am pe constiinta toata viata.

2.Ghinionul s-a produs in cu totul alte imprejurari si din punct de vedere legal si moral s-a procedat mai mult decat afirmativ.

3.Cunosc mai bine legislatia decat strabunii tai adunati la un loc si nu sunt necesare sfaturile tale inutile,imi pot purta singur de grija.

4.Rezolva-ti tu problemele tale fara grija mea,ca eu m-i le rezolv pe ale mele singur.

5.Impresiile,parerile si amenintarile tale de protestatar nefericit ma lasa imun.La fel de simplu poti zbura din bratele taticului care te tine in brate din costumul de motociclist,ala de adunat oameni din sant intr-un costum de adunat gunoaiele de pe strazile Timisoarei.

6.Daca promiti ca nu te mai comporti ca o femeie virgina in pragul unui viol forestier,si stii sigur ca natura te-a inzestrat cu un cromozom y de barbat,pe prima pagina a topicului gasesti numarul meu de telefon si putem discutat live acest subiect.

7.Un sfat amical:Sezi bland pe mobra ta si lustruieste-ti toba si nu te mai umfla in pene ca un cocos naparlit,ca din aceasta afacere e posibil sa iesi jumulit rau.

8.Cu rasul ramane un pariu sa vedem cine castiga pana la urma.

cu caracterul infect de care dai dovada, chiar imi doresc ca teapa de care zici tu sa fie reala. Vezi tu, prostia se plateste. In cazul tau se pare ca ai platit prea putin. Ai grija pe cine si cum jignesti.

Edited by Dracu

Salut RO-TM,

Eu de obicei doar citesc acest forum, acesta dupa cum o sa vezi este primul meu post, mi-am recuperat parola doar sa-ti spun ca ESTI UN TARAN!

Ti - am vazut motocicleta. Din descrierea ta ma asteptam sa fie imprastiata prin toata curtea, pe cand i lipsesc doar 2 plastice si parbrizul care din cate am inteles sunt greu de gasit.

Tu nu esti motociclist, esti doar un frustrat care se vaicareste, ameninta si jigneste oamenii pe forumuri. Daca erai un motociclist te dadeai de mult cu motorul ala deoarece pentru a circula cu el e nevoie doar de bunavointa din partea ta.

Pentru motociclistii care citesc acest post: Asfalt uscat!

Pentru tine: Bafta la BAC :peace: .