Sari la conținut

Bursa SuperMoto


pasbogdan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 688
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se vind din stoc urmatoarele motociclete noi si second:

 

1)BMW G 650 X Moto 1 cilindru, 650 cc, 53 CP,greutate la plin 159 kg, fara ABS, an fabricatie decembrie 2006, 2 ani garantie, pret 5 000 Euro cu TVA inclus

 

2)BMW G 650 X Moto, an fabricatie 2007, ABS, 2 ani garantie,pret 5 500 Euro cu TVA inclus

 

3)BMW G 650 X Moto, an fabricatie 2007, inmatriculata 10/2008, ABS, 3000 km, pret 4 500 Euro cu TVA inclus

 

4)BMW G 650 X Moto, an fabricatie 2007, inmatriculata 03/2009, ABS, 4000 km facuti in regim drive test, pret 4 500 Euro cu TVA inclus.

 

Telefon contact 0732 671787 George Sibiu

post-50897-1277126606_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,il am cam de 2 luni.

Sincer?pentru ca ar fi trebuit sa fim mai multi cu supermoto,pentru ca m-am trezit singurul din oras cu supermoto,ptr ca ma dau singur si m-am plictisit sa ma dau singur,oricat de tare ar trage...din oras nu pot iesi cu el la drumuri lungi,iar sa il tin doar ptr coclauri nu pot(vreau sa ma dau si pe strada),sigur o varianta ar fi sa o tin separat,insa nu imi permit...asa ca avand in vedere ca in galati sunt 95% vitezane iar toti prietenii mei motociclisti au vitezane,(+nu pot plimba prietena cu ktm),imi iau vitezana.

Binenteles ca imi pare rau intr-un fel,ptr ca stiu cat de bine merge si cat de tare poate sa traga...poate in 2,3 ani o sa-mi permit si o sa am si supermoto ca a II motocicleta.

Numai bine

Editat de iNs0mN1a
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,il am cam de 2 luni.

Sincer?pentru ca ar fi trebuit sa fim mai multi cu supermoto,pentru ca m-am trezit singurul din oras cu supermoto,ptr ca ma dau singur si m-am plictisit sa ma dau singur,oricat de tare ar trage...din oras nu pot iesi cu el la drumuri lungi,iar sa il tin doar ptr coclauri nu pot(vreau sa ma dau si pe strada),sigur o varianta ar fi sa o tin separat,insa nu imi permit...asa ca avand in vedere ca in galati sunt 95% vitezane iar toti prietenii mei motociclisti au vitezane,(+nu pot plimba prietena cu ktm),imi iau vitezana.

Binenteles ca imi pare rau intr-un fel,ptr ca stiu cat de bine merge si cat de tare poate sa traga...poate in 2,3 ani o sa-mi permit si o sa am si supermoto ca a II motocicleta.

Numai bine

Am inteles,multumesc de rabdare si de raspuns.

Apropo daca tot esti din Galati cumva ai vazut cu ceva timp in urma un ktm lc4 640 rosu cu negru cu numarul GL 14 TAZ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Gyuri, hai sa incepem asa:1. alea nu sunt roti de supermoto. Da o cautare pe Goagăl sa vezi care sunt alea de supermoto. 2. Pretul pe care il ceri tu este StarTrek. Un set bun il iei deja la 400.

3. Spatele pe 19" si fata pe 18" ?? :smoke: Fa-le o poza, ca nu te cred.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar astea cum se numesc?

Alea se numesc niste jante de 17" pe spate si 19" pe fata. Daca nu ne crezi ia o ruleta si masoara diametrul.

Daca tot nu esti convins ia un link http://www.bikez.com/motorcycles/aprilia_pegaso_650_1999.php vezi ca scrie specificatiile motocicletei tale

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alea se numesc niste jante de 17" pe spate si 19" pe fata. Daca nu ne crezi ia o ruleta si masoara diametrul.

Daca tot nu esti convins ia un link http://www.bikez.com/motorcycles/aprilia_pegaso_650_1999.php vezi ca scrie specificatiile motocicletei tale

Ditto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce calcatura ai pe ea?

14/45 vit max 150...Ma asteptam sa fie mai mic pe spate,ptr ca mai am un pinion nou pe care il dau cu motoru de 40,dar sunt curios atunci cat o sa prinda...ar fi trebuie cam 160 cu asta de 40,nu?asa cred ca o sa ia 299 ;) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...