Sari la conținut

Fete de furat la SMAEB


ro_GPS
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 387
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Topicul de fun e la Motociclisti in timpul liber ! :peace:

NU, ACESTE POZE NU AU DE CE SA FIE LA FUN ca nici macar funny nu sunt. Bai nene, de ce au fost puse in timpul pauzei de masa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din tot salonul ala, pe cele mai urate te-ai gasit sa le furi? Sau astea erau ultimele ramase disponibile? :D

 

LE: M-am prins...e gresit titlul topicului. De fapt era fete la furat la SMAEB, iar cele doua erau la lucru. Una ii speria, iar in timp ce oamenii erau orbiti cealalta le fura portofelul. :peace:

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic mai degraba ca ala mic si negru care mesterea pe langa laptop era hotzu

noroc ca l-ai prins in cadru in caz ca descopera aia lipsa vreunui lucru

haha .. ce ironie .. sa pui pe unu mic si negru vanzator la sisteme anti furt/efractie/etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la KTM au fost niste papusi de femei..au mai fost doua brunete absolut superbe(nu mai stiu titulatura firmei respective)..da' astea pe care le-ai pus tu :D

inteleg ca era cea mai despuiata si vulgara de acolo, si pe deasupra era si blonda..dar talia,talia,unde-i talia?

eu vad un tub cu par blond si imbracata ca la eros-show. cred ca a fost pusa cu un scop acolo:sa se vada ca si cei cu burta pot calari mobrele politienesti :peace:

Editat de ValoXM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta e imaginea politiei romane ? ca despre trackerele gps sigur e antireclama...

una bucata pirandola care o sa faca instructie cu ai ei: mancati-as am fo' la smaueb si avea d'alea de vezi pan satilit unde ie scuteru , trachere gsp tv, oarba dupa iele !

si una bucata blonda vopsitorita, cu 5 dublu cheesburgheri tocmai infulecati pe nerasuflate atasati la sunculitele de pe burtica ?

topic horror ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene da nimic nu va mai multumeste... a fost vecinica noastra la stand, nu la cel al politiei, asa ca am sa atasez si eu o poza.

 

Foarte dezinvolta si de comitet. Girl next door.

 

Salutari!

post-1697-1272441574_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terminati ma cu prostiile, ca eu cred ca ala mic si negru de umbla la "leptoc" era chiar initiatorul topicului, si de fapt vroia sa-si faca reclama la "producatoarele" pe care le avea expuse pe standu' de GPS-uri...daca nu lua lumea GPS, poate se risca sa dea banii pe o papacioaica...nu? tot facea si el un profit de la cacacalarii ce treceau pe-acolo.... :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata rautate pe meleagurile romanesti! Ce e, fratilor, nu ati mai vazut femei urate? O fi blonda de comitet, dar nu de poze. No offense. Dar amandoua sunt nashpa. Cat despre burta, sunt invidios! Mai am de baut ceva bere! Oricum e tare subiectul, mai radem si noi. :D :P Iar ala mic si negru de respira greu, e frate-sau. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva cuvinte legate de poze:

 

Calitate de rahat. Tipa e asa si asa. Pozeaza aiurea. Ailalta e buna. Macar asta avea chiloteii roz.

 

 

:peace:

 

Bagaboante,de-astea gasesti destule pe centura....

Ce burtoi au fetele,le-a aruncat careva de mancare...?

 

:D

Editat de Rila
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene da nimic nu va mai multumeste... a fost vecinica noastra la stand, nu la cel al politiei, asa ca am sa atasez si eu o poza.

 

Foarte dezinvolta si de comitet. Girl next door.

 

Salutari!

 

 

Poza ta mi-a adus aminte de asta:

 

 

:peace: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene da nimic nu va mai multumeste... a fost vecinica noastra la stand, nu la cel al politiei, asa ca am sa atasez si eu o poza.

 

Foarte dezinvolta si de comitet. Girl next door.

 

Salutari!

 

Cand l-am intrebat pe Nenea Hans Von Remorca daca exista si remorci pentru caini... nu la asta ma gandeam. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ro_GPS mai dar ce gusturi ai

ce sa furi frate :D ca sunt urate.cu toate ca sunt fata nu m.am putut abtine sa nu zic nimic.

noooooooooooot !

o fi fost beat saracu :peace: stiti si voi cum e la bautura :P orice femeie pare sexy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...