Sari la conținut

Fete de furat la SMAEB


ro_GPS
 Share

Postări Recomandate

@ro_GPS mai dar ce gusturi ai

ce sa furi frate :laugh: ca sunt urate.cu toate ca sunt fata nu m.am putut abtine sa nu zic nimic.

noooooooooooot !

Cine stie, poate au suflet bun...Blonda ar mai merge, dar ailalta...Baga si tu o poza cu tine, sa facem o comparatie.

 

Mesaj completat

e foooarte disproportionata, luata pe bucati arata bine dar cu totul asha are picioarele scurte rau si mainile pana la genunchi (nu s-a tras de tot din maimuta). pacat de accesorii
Acri is strugurii... :)

 

Mesaj completat

e foooarte disproportionata, luata pe bucati arata bine dar cu totul asha are picioarele scurte rau si mainile pana la genunchi (nu s-a tras de tot din maimuta). pacat de accesorii
Acri is strugurii... :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 387
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Haideti fetelor, sariti cu poze! Faceti-va remarcate. :)

Poate dupa aceasta "photo-session" va alegeti macar 10 minute cu statutul de pasager. :laugh:

 

Repede, repede, oferta-i limitata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar de buna (la suflet) ce sunt hai ca postez una..

 

La fata esti dulcica , dar acum fa-ti curaj si pune o poza cu tine toata , din profil , fata , costum baie etc . Nici eu nu sunt lamurit complet ... si nu cred ca vrei sa ne lasi asa , chiar nu vrei ... :laugh:

In plus , trebuie sa mai pui poze , sa ne treaca greata de la cele care sunt in fruntea topicului . :)

Editat de Vraji_pe_moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fato ai intrat in gura lupilor.....

 

 

personal nu am nimic cu buzele,ci cu sprancenele :laugh: ......

 

 

spune.ne , te rog :lol: , cati ti.am vizitat profilul pana acum? :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar draga Dodo, la 18 ani arati cam de 25 , oare la 25 cat au fetele din poza de cat o sa arati? nu zic ca esti cam trecuta pt 18 ani si sti sa postezi degetul lala a gura chiar la poza de profil...Ma mir ca n-au bagat sacalii astia de seama pana acum.

 

Nu sunt nici fotograf , nici n-am prelucrat pozele si nici n-am cine stie ce aparat foto. N-am vrut sa le laud pe acele fete si nici sa le fac de ras , am postat niste poze mai altfel decat fetele uzuale obosite , si pe care le-am vazut destul de des la toate expozitiile din ultimii doi ani , poate cautati si niste poze prin click sau can-can cu Crudutza la piata , netunata cu 3 kg de farduri si fara luminile bine calculate ale reflectoarelor.

 

Oricum s-a dovedit inca odata natura salbatica a barbatilor si nu numai , iar parerea mea este ca ramane valabila zicala cu strugurii. Aproape toti care treceau prin fata standului salivau sa faca o poza cu ele , din pacate putini au reusit ca erau trasi de lesa de cate o stramba sau , mai mult, luau cate o palma dupa ceafa sa se miste de acolo mai repede . Si daca erau asa nashpa de ce dracu se aplecau toti sa vada ce culoare sunt chilotii?

 

Deci...STRUGURII....rautaciosilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar draga Dodo, la 18 ani arati cam de 25 , oare la 25 cat au fetele din poza de cat o sa arati? nu zic ca esti cam trecuta pt 18 ani si sti sa postezi degetul lala a gura chiar la poza de profil...Ma mir ca n-au bagat sacalii astia de seama pana acum.

 

Nu sunt nici fotograf , nici n-am prelucrat pozele si nici n-am cine stie ce aparat foto. N-am vrut sa le laud pe acele fete si nici sa le fac de ras , am postat niste poze mai altfel decat fetele uzuale obosite , si pe care le-am vazut destul de des la toate expozitiile din ultimii doi ani , poate cautati si niste poze prin click sau can-can cu Crudutza la piata , netunata cu 3 kg de farduri si fara luminile bine calculate ale reflectoarelor.

 

Oricum s-a dovedit inca odata natura salbatica a barbatilor si nu numai , iar parerea mea este ca ramane valabila zicala cu strugurii. Aproape toti care treceau prin fata standului salivau sa faca o poza cu ele , din pacate putini au reusit ca erau trasi de lesa de cate o stramba sau , mai mult, luau cate o palma dupa ceafa sa se miste de acolo mai repede . Si daca erau asa nashpa de ce dracu se aplecau toti sa vada ce culoare sunt chilotii?

 

Deci...STRUGURII....rautaciosilor

 

You saved the day, man! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ro_GPS Aici nu e vorba de Photoshop , machiaj etc. Fetele ale caror poze le-ai postat tu , sunt naspa si punct :laugh:

 

Cat despre struguri :

 

1 . Dodo nu arata a 25 de ani , e o fata draguta si pare de varsta ei

 

2. Dupa toate standardele de calitate , JJulius arata de nota 10

 

... deci or mai fi rautati la mijloc , dar nu e nimeni absurd sa spuna despre niste fete frumoase ca sunt urate si invers .

Editat de Vraji_pe_moto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze si cu mine...:laugh:

Mesaj completat

:)

Mesaj completat

:lol:

 

Ai purtat acelai ,,ham''(sutien) si anu' trecut?...nu schimbi si tu ,,costumele'' nici dupa un an?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva poze si cu mine...:laugh:

Mesaj completat

:)

Mesaj completat

:lol:

 

La naiba in puii mei, ai venit sa perturbi activitatea pe forum ?

 

dar ca sa fie tacamul complet, nu ai si poze de la mare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai purtat acelai ,,ham''(sutien) si anu' trecut?...nu schimbi si tu ,,costumele'' nici dupa un an?

 

 

nu e ma taranoi, omul doar a observat ceva si de aia a si intrebat. sincer, si eu m-am gandit sa pun aceeasi intrebare.

 

Anul trecut fiind poza de la avatar cand era bruneta? Daca da atunci ati gresit, in poza respectiva acel top este dupa gat iar in pozele atasate este normal ca un maieu.. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu esti convins? :)

ca ai si picioare si chestiile alea rotunde din spate care le continua ?

10 cu felicitari pt botic :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate ca nu si-a schimbat hainele, dar cu "tzoalele" nu le doteaza cumva angajatorul care este acum lovit si el de criza ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...