Sari la conținut

Fete de furat la SMAEB


ro_GPS
 Share

Postări Recomandate

ce taranoi,sa mor eu :laugh:

Stiu ca taranoii au f2 si sunt tari in cloanta.....sa nu mai vorbesc de simtul umorului

Super hot tipa iar postul precedent a fost unul de fun......asa ca cebereule fa in implant de ceberel daca nu poti sa iti dai seama de o gluma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 387
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Normal este ca angajatorul sa-ti asigure costumatia. Nu e vina mea daca as fi avut la doua targuri aceeasi costumatie.:laugh:

Scuzele mele pentru ramarca facuta ....la ambalaj.In schimb imi place....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fato ai intrat in gura lupilor.....

 

 

personal nu am nimic cu buzele,ci cu sprancenele :laugh: ......

 

 

spune.ne , te rog :lol: , cati ti.am vizitat profilul pana acum? :)))))

 

si am rog ce treaba ai cu sprancenele?

Mesaj completat

Chiar draga Dodo, la 18 ani arati cam de 25 , oare la 25 cat au fetele din poza de cat o sa arati? nu zic ca esti cam trecuta pt 18 ani si sti sa postezi degetul lala a gura chiar la poza de profil...Ma mir ca n-au bagat sacalii astia de seama pana acum.

 

Nu sunt nici fotograf , nici n-am prelucrat pozele si nici n-am cine stie ce aparat foto. N-am vrut sa le laud pe acele fete si nici sa le fac de ras , am postat niste poze mai altfel decat fetele uzuale obosite , si pe care le-am vazut destul de des la toate expozitiile din ultimii doi ani , poate cautati si niste poze prin click sau can-can cu Crudutza la piata , netunata cu 3 kg de farduri si fara luminile bine calculate ale reflectoarelor.

 

Oricum s-a dovedit inca odata natura salbatica a barbatilor si nu numai , iar parerea mea este ca ramane valabila zicala cu strugurii. Aproape toti care treceau prin fata standului salivau sa faca o poza cu ele , din pacate putini au reusit ca erau trasi de lesa de cate o stramba sau , mai mult, luau cate o palma dupa ceafa sa se miste de acolo mai repede . Si daca erau asa nashpa de ce dracu se aplecau toti sa vada ce culoare sunt chilotii?

 

Deci...STRUGURII....rautaciosilor

 

salivau sa faca poze cu tipele alea?..no way man.asta chiar nu pot sa cred.anyway fiecare cu parerea lui.iar cum o sa arat la 25 de ani ramane de vazut. nu cred ca ar trebuii sa te intereseze pe tine:).da curiozitatea stiu;) si faza cu fardurile..mi.am scos in evidenta ochii si sprancenele..nu am chiar deloc fard pe fata( fond de ten sau pudra).

Editat de dodoliciiious
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normal este ca angajatorul sa-ti asigure costumatia. Nu e vina mea daca as fi avut la doua targuri aceeasi costumatie.:)

 

Am fost cumva colegi la Masterul de Relatii Internationale si Integrare Europeana ? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ati facut ziua mai buna :lol: Dupa ce le-am vazut pe alea din primul post englezoaicele pe care o sa le gasesc in seara asta in pub mi se vor parea frumoase :)

 

Multumesc, Noroc si la mai mare :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te baza pe asta . Englezoaicele sunt urate . Berea in cantitate mare este cheia :laugh:

 

Scumpa berea in pub... bine ca ma imbat repede :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta in corset rosu are un muc la nara stanga :laugh:

 

N-a salivat nimeni ghepeiesule, le venea sa scuipe. Mai bine le "echipai" cu cateva pungi de seminte si faceai zona de hospitality.

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si am rog ce treaba ai cu sprancenele?

zici ca ai dat cu deshtu' pe-un lant de mobra nespalat de 1000 km si ai tras conturul cu el...

no offence, dar decat sa le desenezi, mai bine ti le lasi cum ti le-a lasat muma natura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zici ca ai dat cu deshtu' pe-un lant de mobra nespalat de 1000 km si ai tras conturul cu el...

no offence, dar decat sa le desenezi, mai bine ti le lasi cum ti le-a lasat muma natura.

 

 

 

=))) ... eu m-am exprimat mai finut

 

 

=))) dar faza cu lantul de unde o stii???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta in corset rosu are un muc la nara stanga :huh:

 

Culmea ca in topicul de anul trecut dedicat SMAEB-ului, asta era in topul preferintelor la un numar semnificativ de forumisti. Cat despre mucu' ei, e un actualmente neg chel, viitor neg paros :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bunul simt s-a demonetizat demult ca si concept, mai prin toate ariile de aplicabilitate cunoscute omului, asa ca ne asteptam sa fim placut uimiti, totusi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se lauda nimeni :cheers: ..voi ati cerut poze.noi v.am dat dar in limita bunului simt.

 

hai mai fetelor, fiti bune cu noi, nu trebuie sa va cunoastem doar asa... de suprafata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...