Sari la conținut

Fete de furat la SMAEB


ro_GPS
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 387
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

maii tot am zis ca ne strangem pentru filmele alea... :blink:

:)

 

JJulius are dreptate: gusturile nu se discuta.. cica.. Dar sa nu te surprinda daca ultima poza pe care ai pus-o apare pe ceva sait mai dubios.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

JJulius are dreptate: gusturile nu se discuta.. cica.. Dar sa nu te surprinda daca ultima poza pe care ai pus-o apare pe ceva sait mai dubios.. :P

 

 

nu va aparea pe nici un site.. :blink:

 

i hope.

ah si acu` sincer ..o fata nu se mai poate aranja putin daca merge la un chef etc...pentru ca mai apoi va fii catalogata drept pitzipoanca? noot!..fii singur ca sunt asa in fiecare zi..cu "tona" de fard la ochi :moto:

Editat de dodoliciiious
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar crezi ca am incercat ?!? Asa ?!? Hmmmmmm...

 

Cărturare, iar te cerți cu puÂştoaicele? :blink:

 

@Dodo, eÂşti tinerică, lasă-ți mamă fața în pace Âşi n-o mai chinui cu fondurile de ten Âşi vopseaua de sprâncene. Nu-ți arăți deloc vârsta. Ai 18 ani, bucură-te de ei. :P

Apropo, ai grijă cu pozele expuse, Âşacalii-s mulți iar mail-ul pițipoancăi e numai unul. :)

 

Dacă cele două fete ar fi fost îmbrăcate altfel, nu atât de vulgar Âşi comportamentul lor ar fi fost altfel (în toate pozele le văd crăcite, la fel cum am văzut Âşi o tânără domniță pe o Busa, toată aplecată Âşi cu fundul pe sus. Mai mare ruÂşine, cel puțin din partea mea, respectul pentru acea motocicletă Âşi nu numai. Nu le înțeleg de ce pozează aÂşa. Nu cred că-Âşi vând produsul mai bine. ÂŞi aÂşa-s urâte Âşi nu le ia nimeni în seamă, mai trebuie Âşi să pună proprietarul la plată, să cumpere dezinfectant, după ce îÂşi preling toate suprafețele corpului pe întreaga motocicletă?), iar machiajul ar fi fost cu totul altfel (coafura, intensitatea machiajului), nu ar mai fi apărut aici.

 

Pupz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Biraid . la diferite ocazii mai pui un fond de ten ,un fard pe fata nu? : infine..nu aveam fond de ten in aceea poza doar blush in obraji.am mai spus si mai sus ca nu ma fardez zilnic doar la ocazii:)..

 

te.am pupat

Editat de dodoliciiious
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah si acu` sincer ..o fata nu se mai poate aranja putin daca merge la un chef etc...pentru ca mai apoi va fii catalogata drept pitzipoanca? noot!..fii singur ca sunt asa in fiecare zi..cu "tona" de fard la ochi :moto:

Ce ai tu in poza aia nu e deloc "putin".. Si fii sigura ca, atata vreme cat ai pus O poza cu tine "putin aranjata", nimeni n-o sa creada ca la biserica te duci altfel.. :hug: Poti sa fii cea mai naturala si cea mai frumoasa din orasul acesta, daca Bad Pitzi pune ochii pe poxa aia iti cara cateva glumite pe spinare.. Nu am zis ca esti pitzi si cand dormi. Ci doar ca poza aia ridica niste (nu, nu d'alea!!) d'astea: ???????

 

Si singur nu's, crede-ma.. roiesc fomeile in juru' meu ca mushtele la un mirositor proaspat.. :P

 

Sper ca nu te superi, cum sper ca nu s-a suparat nici JJulius.. Parafrazand, pot spune ca stiu ca nu's nici pe departe perfect, da' cand ma uit in jur, prind curaj.. :blink: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ai tu in poza aia nu e deloc "putin".. Si fii sigura ca, atata vreme cat ai pus O poza cu tine "putin aranjata", nimeni n-o sa creada ca la biserica te duci altfel.. :hug: Poti sa fii cea mai naturala si cea mai frumoasa din orasul acesta, daca Bad Pitzi pune ochii pe poxa aia iti cara cateva glumite pe spinare.. Nu am zis ca esti pitzi si cand dormi. Ci doar ca poza aia ridica niste (nu, nu d'alea!!) d'astea: ???????

 

Si singur nu's, crede-ma.. roiesc fomeile in juru' meu ca mushtele la un mirositor proaspat.. :blink:

 

Sper ca nu te superi, cum sper ca nu s-a suparat nici JJulius.. Parafrazand, pot spune ca stiu ca nu's nici pe departe perfect, da' cand ma uit in jur, prind curaj.. :moto: :)

 

 

"Sigur" vroiam sa scriu..my bad...modesule "roiesc femeile in juru` meu"..imi place da .asa o fi daca tu zici.

 

de suparat nu ma supar.nu am de ce .asa e pe forum :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah si acu` sincer ..o fata nu se mai poate aranja putin daca merge la un chef etc...pentru ca mai apoi va fii catalogata drept pitzipoanca?

Sincer? Sigur ca poate, daca o face cu gust. Daca incepe sa cocureze cu tencuiala e chestie de gust, unora le place, altii considera asa ceva material pentru site-ul de care s-a pomenit. Excesul de fard, ruj, creioane, culorile exagerate sau combinatiile nefericite nu sunt un semn al elegantei si bunului gust.

 

La varsta ta cel mai sigur e fara - nu ai cum sa gresesti cu o fata curata si proaspata. E mult mai greu sa nimeresti un "aranjat" dragut. Dar o sa te prinzi la 40 de ani cand de la atata fard o sa faci gauri in piele de trebuie sa le tencuiesti :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer? Sigur ca poate, daca o face cu gust. Daca incepe sa cocureze cu tencuiala e chestie de gust, unora le place, altii considera asa ceva material pentru site-ul de care s-a pomenit. Excesul de fard, ruj, creioane, culorile exagerate sau combinatiile nefericite nu sunt un semn al elegantei si bunului gust.

 

La varsta ta cel mai sigur e fara - nu ai cum sa gresesti cu o fata curata si proaspata. E mult mai greu sa nimeresti un "aranjat" dragut. Dar o sa te prinzi la 40 de ani cand de la atata fard o sa faci gauri in piele de trebuie sa le tencuiesti :P)

 

 

ok ok am inteles :) ..nu ma mai certati atat.

oricum multumes tuturor pentru sfaturile constructive:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti oftopic...aici se discuta de ciordeala nu de farduri si care fata e mai sexoasa. Sa va fie rusine, ati stricat bunatate de topic. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti oftopic...aici se discuta de ciordeala nu de farduri si care fata e mai sexoasa. Sa va fie rusine, ati stricat bunatate de topic. :)

 

 

ca tu foarte ontopic esti intradevar..daca se discuta de ciordeala trebuia sa continui tu cu asta."bunatate de topic"?..cu ce era atat de bun ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca veneai la SMAEB ai fi vazut... asa nu pot sa iti spun eu. :)

 

nu am zis sa imi spui mie..ci celor care au fost na :blink: . nu trebuia sa aduci si tu vorba de farduri di fete sexoase..trebuia sa continui cu ciordeala :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..cu ce era atat de bun ?

Pai cine stie, puate puneai o poxa si fara tencuiala, sh'atunci puate'tz faceam si complimente, nu numai critici constructive!! :) ..implicit, puate se lasa cu ciordeala.. :P

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cine stie, puate puneai o poxa si fara tencuiala, sh'atunci puate'tz faceam si complimente, nu numai critici constructive!! :blink:

 

iar vreti poze? :P .nuuu mai gata..pe ziua de azi ..poate ne`om vedea odata pe traseu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai Dodolino, arată-te naturală, fără niciun make-up :P

Dacă o faci tu, promit să-mi arăt Âşi eu pistruii. :)

Editat de Biraid
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai nene, dar chiar nimeni nu-si face datoria s-o "fure" si pe fata asta?

"Pisi", de ce nu te-ai dus tu frumos la SMAEB sa te faci remarcata calare pe ceva? Poate primeai ca bonus si un machiaj mult mai natural al sprancenelor. :P

 

Fake L.E.: Nu ma pot abtine... Imi cer scuze... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar vreti poze? :P .nuuu mai gata..pe ziua de azi ..poate ne`om vedea odata pe traseu :)

 

 

Ne pare rau, dar noi nu suntem traseisti. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai Dodolino, arată-te naturală, fără niciun make-up :hug:

Dacă o faci tu, promit să-mi arăt Âşi eu pistruii. :blink:

 

 

hai ca am gasit cateva :moto: catelu` :P

 

oconOB442922-02.jpg

 

scuze pentru neclaritatea imaginii

 

IYVvn1687776-02.jpg

 

 

 

Biraid e randul tau acum

 

pupici

Mesaj completat

Ne pare rau, dar noi nu suntem traseisti. :)

 

 

auzi mai Alex 1. nu te mai baga asa in seama pentru ca nu vorbeam cu tine asa ca nu raspunde in numele tuturor

@Beatrice- nu trebuie sa ma "fure" nimeni.PISI ti.am lasat tie locul de la SMAEB.. uuuuf... .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ShcuNpo, sa mor ieo de nu cautz sa ajungi pe site-ul ala!! :P Ce-i mama cu moda asta de a face poze cu boticu' tzuguiat?? :blink: Ce e in capu' vostru cand tzuguiatzi boticu' pentru poza? Te simti mai shecsi asa? :) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...