Sari la conținut

Fete de furat la SMAEB


ro_GPS
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 387
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tu vezi, femeie, ca raii astia vor sa ne strice ploile cu orgoliile lor? Mai baieti, aici e matrimonial Biraid si eu, asadar, va rog sa respectati off-topicul acesta!

 

@Biraid: OOOOOOOOOOOOOOOOOO,DAAAAAAAAAAAAAAA!

 

 

 

Valo mami , imi cer scuze ca imi apar teritoriul , insa Biraid este nevasta mea cam de 1 an , te rog mult , putina decenta :agree: ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@Nevastaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , mi se pare mieeee...sauuuu ma inseli? ;) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

feic edit... se acceptă duar prosop de baie Âşi jlapi! :agree:

D'accord!! :D

 

tu poti sa ma imbraci cum vrei JJ...

Ok, fara top ramane, atunci!! ;)

 

Madalushule, relatiile la distanta nu functioneaza, nu stiai? :laugh:

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu cum ma costumez... ;) atat o sa vezi

Nu-i bai.. imi dau ochelarii jos si ma descurc din memorie, cu ajutorul radarului personal.. :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i am queen not princess :agree:

Fara tzuale, nu exista diferenta intre oamenii de rand si aia cu sange albastru.. ;)

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-ai inteles...queen means there is a king!!!!

Mesaj completat

oficial ! iti dau hai faivul meu sa-mi vezi rochitza alba...vrei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mintea mea pumnE nu are!! daca-mi permiti sa parafrazez o superba melodie a anilor trecuti.. :agree: Adica coclaureste libera.. :D

.. si Virginica Columbeanu avea sofer.. :laugh:

 

 

..i don't deal with "haifaif/feisbuc/alte d'astea".. ;)

Editat de Just_John
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bueeeeiiiii!!!!! Ce e ma aici, va matrimonizati fara mine ? ;)

 

Cum ramane cu cafteala aia la namol ? Daca o aranjati peste vreo doua saptamani tre sa ma prezint sa fac poz(n)e!!!!

 

OnTopic : ....aaaaa.... despre ce era topicul ? :agree:

 

OffTopic : Caut. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

whoa, ma duc si eu o zi la peste (adica la pescuit, sa nu avem vorbe) si situatia acilea escaladeaza intr-un mod pe care doar il banuiam cand a inceput caterinca aia cu pitipoancele de la primul post ;)

 

Felicitari, keep up the good work :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Valo mami , imi cer scuze ca imi apar teritoriul , insa Biraid este nevasta mea cam de 1 an , te rog mult , putina decenta :D ...

 

@Nevastaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , mi se pare mieeee...sauuuu ma inseli? :agree: :laugh:

Beibi, ne facem harem. Trebuie să am o nevastă ca Valo.

Ais-Cuin, draga mea, iubita mea, reginaaaaa mea, zeița meaaaaaaaa, dacă vrei să fii furată Âşi tu, nu-i problemă, nu trebuie să fii atât de subtilă. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moaaa. da mai fato despre caterinca voastra vorbeam. uf...de parca eu nu tot la caterinca am scris.. btw, nu ma bag in seama doar observ. si am mai observat ca dupa ce mi-am pus poza asta cu moaca in casca si-a mai pus si altcineva....am i right?

Mesaj completat

nu sunt rautacioasa, asa sunt eu :P

 

 

:agree: tipic ovarian - fato, ai vreo senzatie ca te urmaresc pe forum? singura noastra intersectie a fost pe topicul cu ghertoii din trafic in care te isterizai de ti-au recomandat altii tranchilizante. Ai senzatia ca esti singura cu poze cu moaca-n casca? poza mea e pusa pt cineva..si din motive care nu te pasioneaza pe tine. N-ai depasit gradinita cu faze "m-am facut blonda si imediat te-ai facut si tu"?

Jesus christ, ce gandire...BAI, FORUMISTILOR, DE CE VA PUNETI TOTI POZE CU MOBRE,AAAI?

 

putina maturizare si ne intersectam la o plimbare, poate :D . si pe viitor, daca am un dialog exclusiv cu B., nu e nevoie de "observatorii de pe margine"(asta e cu ghilimele ca pot sa scriu si-n alti termeni ;) ).

 

Totusi, observatoare, "fato", pot sa-mi las in continuare poza cu moaca-n casca? te rooooog!!!!

 

 

@Madalushu....sunt prinsa la mijloc! n-am stiut nimic!...accepti un triunghi? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca paruiala-i still on? ;) Ok, o punem peste f'o doo saptamani, ca sa ne onoreze si maistrul Adi cu fotomasinaria.. Se pare ca preferinte de "solutie" n-avetz, asa ca ramane sa vedem ce-i mai moca; costumele raman aceleasi: bikini cu sau fara top, cu sau fara bikini.. :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa va pastrati fortele pentru marele meci, recomand sa puneti amundoo avataru' asta..

 

post-16760-1273651330.gif

 

..ca sa nu fie nici näcazu' bucuros, nici bucuria näcäjita, mkay? :agree:

 

..ori asa, ori va fac un avatar din fromojetzile alea de pe prima pagina!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca paruiala-i still on? ;) Ok, o punem peste f'o doo saptamani, ca sa ne onoreze si maistrul Adi cu fotomasinaria.. Se pare ca preferinte de "solutie" n-avetz, asa ca ramane sa vedem ce-i mai moca; costumele raman aceleasi: bikini cu sau fara top, cu sau fara bikini.. :agree:

 

Eu prefer să mă îmbrac doar în ciocolată. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce coincidenta extraordinara oricum poti face ce doresti asta e clar, nu-ti trebuie aprobarea mea.

si daca ma isterizez pe alte topicuri e treaba mea, poate am si de ce.

putina maturizare? pai am intrat pe topic sa ma distrez un pic, si la ce am citit inainte n-am putut sa nu ma agit pe scaun fara sa dau si din taste. vrei sa pari serioasa dupa replicile dinainte? de ce mai incerci...nush....:agree:

 

tipic ovarian...wtf ? ;)

 

JJ...care meci mah? r u nuts? nu ma bat cu fetili, doar cu baietii ca acolo imi permit sa dau la moaca :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu prefer să mă îmbrac doar în ciocolată. :agree:

S'accepta.. :D

 

JJ...care meci mah? r u nuts? nu ma bat cu fetili, doar cu baietii ca acolo imi permit sa dau la moaca :laugh:

Parca-i dupa tine!! Am zis ca organizam paruiala, acu' nu mai poti da inapoi!! E pentru o cauza nobila!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beibi, ne facem harem. Trebuie să am o nevastă ca Valo.

Ais-Cuin, draga mea, iubita mea, reginaaaaa mea, zeița meaaaaaaaa, dacă vrei să fii furată Âşi tu, nu-i problemă, nu trebuie să fii atât de subtilă. ;)

 

stiu ca glumesti dar nici in gluma nu mi-a trecut asa ceva prin cap. i dont wanna feel GAY... cauze I ain GAY....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti paranoica,da' ai circumstante, ca esti fata.

si de ce as parea serioasa cu tine? replicile de dinainte sunt caterinkah, girl....sunt serioasa cu cine-mi zbarnaie mie titirezu'(serious enaugh for you?)

stai pe curu' tau, sa nu te topesti, ca te-am bagat PREAAAAA mult in seama(daca simteai nevoia de bagare in seama, ca tot ai "observat de pe margine" dialogul meu cu B., puteai sa intri-n joc, nu sa faci pe intepata.)

 

 

Ah, si daca asta e ideea ta de a te baga in seama, mai lucreaza, mai lucreaza............ ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...