Sari la conținut

Fete de furat la SMAEB


ro_GPS
 Share

Postări Recomandate

de ce as avea nevoie sa fiu bagata in seama? pai....

eu urmaresc sa ajung la 500...am 431 pana acum...slab slab...cand o sa ajung sa postez 1,5 posturi pe zi poate n-o sa ma mai bag in seama. sau ca sa ajung acolo trebuie sa ma bag in seama?! mm....good question.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 387
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

de ce as avea nevoie sa fiu bagata in seama? pai....

eu urmaresc sa ajung la 500...am 431 pana acum...slab slab...cand o sa ajung sa postez 1,5 posturi pe zi poate n-o sa ma mai bag in seama. sau ca sa ajung acolo trebuie sa ma bag in seama?! mm....good question.....

 

 

Oltenii au o vorba(sa nu te superi, no hardfeelings ;) ):"hop si ea in dosul surii c-un (cuvant urat) in coltu' gurii"..cam asta ai facut.

postezi un soi de rautacisme, te victimizezi apoi..wtf:)) Maricica dupa soba!

 

las-o asa ca i'm in a good mood azi si parca n-as avea chef de micisme cu fete...simteam eu ca-mi sufla cineva in ................"ceafa" si-mi contabilizeaza posturile..se uita la profilul meu...Ti oftici? :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Impunsaturile pe piem pana la ziua confruntarii in noroi/ciucalata, mkay? Altfel topicul asta nu mai e fun, si ma retrag in zone mai linistite, mkay? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca glumesti dar nici in gluma nu mi-a trecut asa ceva prin cap. i dont wanna feel GAY... cauze I ain GAY....

 

Draga mea AIS CUIN,

 

Nu vorbeam neaparat de furatul de către femei, ci pot fi Âşi bărbați, că deh, ie mulți Âşi au mâncărimi.

Iar în legătură cu datul la moacă, să Âştii că femeile dau mai mult, oriunde. Iar eu, personal, mă consider make-up artist. Îmi place să fac machiaj natural. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am uitat la profil sa-ti vad varsta si motorul nu view-urile. Gizas! vezi ca te gandesti prea departe!!!

 

lasa fazele de kko cu maricica, soba si oltenii ca nu am nici bunici la tzara si nici nu m-am nascut pe acolo. so ..nu fara asocieri ampulea pls...

daca eram din acelasi oras ieseam naibii la un suc cu voi dar asa stam si ne mancam pe forum. ce face netu din oameni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca eram din acelasi oras ieseam naibii la un suc cu voi dar asa stam si ne mancam pe forum. ce face netu din oameni...

Lasă fată că trecem noi pe la mare, nu-i broblem. Nu ie timpul pierdut. Mai ales că vine sezonul, nu vom pierde timpul Âşi o să tot bem la sucuri. ;)

 

P.S. Dacă te naÂşti la țară este vreo problemă?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca o data scuze de off-topic. nu-mi plac oamenii care traiesc la tzara, mi se par incuiati. curatam dobermanul in urechi si unul mi-a zis ca el i-ar taia urechile ghioarlei decat sa le curete...altu ca a trecut cu plugul peste matza vecinului care era albastra de rusia primita cadao. etc....mi-e greatza

eu de la ai mei bunici n-am mostenit straie populare ci cateva bucati de matase, argintarie si niste icoane vechi.

nu vreau sa par nicicum, asta e adevarul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh...vorba lui B., lasa fata ca venim la mare sa ne cunoastem..bem un cico...friendly as can be.

 

forumu' are consecinte grave asupra nervilor unora

PS: oltenii nu-s de la tara(odata);

nici eu n-am tara, din nefericire..dar cunosc destui tarani de asfalt-astia-s mai naspa( de doua ori)

 

AM ZIS!

Editat de ValoXM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i bai, însă nu e frumos să generalizezi. ;)

Uite, eu poate m-am născut la țară, dar Âştiu să folosesc un pc (după cât mă duce blondul capului) Âşi nu-s aÂşa încuiată.

 

Zic Âşi eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biraid, mai te astept mult cu sedinta aia, ca am impresia ca o freci si nu duci la bun sfarsit Lukrarea....

 

PS: fetelor, nu va mai certati pe net ca barbatii oricum apreciaza strict paruiala live.... fie ea in ciocolata... sau nu.

Editat de Carturaru'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biraid, mai te astept mult cu sedinta aia, ca am impresia ca o freci si nu duci la bun sfarsit Lukrarea....

UÂşurel Cărturare că am de muncit. Nu o frec degeaba. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau alte variante:

"Fete la furat de SMAEB"

"SMAEB la furat de fete"

"Furat de fete la SMAEB"

"SMAEB de fete la furat"

"Furat la SMAEB de fete"

"Fete de la SMAEB furat"(varianta araba) ;) :D

Sau cum sa transformi un topic despre doua traseiste najpa in "Matrimoniale 5 beta". :agree:

P.S. 'neatza pipal! Ce faceti? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...