Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

RS DIN 99 CU 23000 KM SUPER INTRETINUT MAI INTAI CU 18KW IN TALON ACUM E CU 11KW !!!!!! MERGE SI SE AUDE SUPERB SUNT FFF MULTUMIT DE EL ......SI FAZA CU RS-URILE SE STRICA REPEDE NU E VALABILA DACA AI GRIJA ASA CUM TREBUIE DE EL :crack: :bounce: :crack: SI O POZA MICA :rolleyes: AAA BUCURESTI :crack:

post-8600-1151698387_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RS 125 2005:D 3000 km :bounce: motor praf:D in curand unu nou( astept piesele cu nerabdare de la BCZ motors:D inca cateva zile) urmeaza un rodaj facut ca la carte:D vreau gume moi si cam atat :rolleyes: strang bani pentru ceva mai mare

post-6693-1151699972_thumb.jpg

post-6693-1151700000_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah vreau sa stu si eu de unde si-a luat motorul Knosmin ca ala e modelul meu preferat...as dori sa stiu si eu cam la ce pretz ajunge...SH

Am vazut pe net la 2800 d euroi...nush de ce iti place asa mult modelu asta...arata f bine neagra ...oricum gusturile nu se discuta....bafta :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah vreau sa stu si eu de unde si-a luat motorul Knosmin ca ala e modelul meu preferat...as dori sa stiu si eu cam la ce pretz ajunge...SH

Cosmin a dat 4800 euro pe el parca asa stiam.

La luat de nou de la Constanta de la UM.

 

Cosmin corecteaza-ma daca gresesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu sare de 2800 E imi iau si eu...mah mi se pare mai special modelul ala pe alb...nu zic ca-mi place si pe negru , dar parca mi-a furat ochii ala alb asa...cam de unde pot sa gasesc...ca pe www.mobile.de a fost ieri un model de-asta si azi nu mia e :rolleyes:((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu sare de 2800 E imi iau si eu...mah mi se pare mai special modelul ala pe alb...nu zic ca-mi place si pe negru , dar parca mi-a furat ochii ala alb asa...cam de unde pot sa gasesc...ca pe www.mobile.de a fost ieri un model de-asta si azi nu mia e :rolleyes:((

A fost ieri unu si azi sunt 5 cautale cu atentie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa caut...

 

 

later edit:da am vazut intradevar sunt mai multe dar nu sunt din germania si sunt limitate la 80 Km/h...si daca o iau limitata nu situ cine o delimiteaza pe-aici si cat ma mai costa si afacerea asta...

Editat de Treephoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator <-BlacK_Killer->

o sa caut...

later edit:da am vazut intradevar sunt mai multe dar nu sunt din germania si sunt limitate la 80 Km/h...si daca o iau limitata nu situ cine o delimiteaza pe-aici si cat ma mai costa si afacerea asta...

 

mai bine o iei neagra si o vopsesti dupa aia alba , cu ce modele vrei tu :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama mor dupa RS-ul ala din 2004 din primul post e mortal modelul...de-ala as vrea si eu...

 

@Knosmin: cu cat fuge???e stock nu...sau ai mai bagat ceva pe el???

a mers maxim (acum nu stiu daca mai duce) 175 km/h si motorul a fost cumparat de la UM din Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

In curand sper sa iau si eu aprilica :P in acte o fii a mea da mai sunt niste chestii de rezolvat care nu tin de mine. Seby,Tulcea, as vrea TL-88-JAF sau cu 01......dale dracu de numere,mai intai sa o iau si dupaia.Pana atunci sa auzim numa de bine.Motoru e exact ala din poza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...