Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

Vizitator Andr3y

In curand sper sa iau si eu aprilica :crack: in acte o fii a mea da mai sunt niste chestii de rezolvat care nu tin de mine. Seby,Tulcea, as vrea TL-88-JAF sau cu 01......dale dracu de numere,mai intai sa o iau si dupaia.Pana atunci sa auzim numa de bine.Motoru e exact ala din poza

 

poza nu merge bine :kiss: pune alta :P :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In curand sper sa iau si eu aprilica 2005 :P in acte o fii a mea da mai sunt niste chestii de rezolvat care nu tin de mine. Seby,Tulcea, as vrea TL-88-JAF sau cu 01......dale dracu de numere,mai intai sa o iau si dupaia.Pana atunci sa auzim numa de bine.Motoru e exact ala din poza

 

Apropos....am nevoie de un set de carene pentru ea,la U-M m-a speriat pretul de 31 mils :D daca stiti undeva unde sunt ceva mai ieftine sau cineva care sa aiba dati-mi de stire va rog.Multam frumos.Le vreau oroginale si de plastic nu fibra

post-6413-1156893874_thumb.jpg

post-6413-1156897159_thumb.jpg

Editat de seby_mf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aprilia rs 125 2004 Prima data era alb,apoi l-am facut negru si acum... iar alb. :crack:post-7016-1157574648_thumb.jpgpost-7016-1157574716_thumb.jpgpost-7016-1157575024_thumb.jpg

 

Ultima varianta nu e inca terminata :baldy: .Mai am de adaugat cateva autocolante :crack:

Sincer era mult mai frumos cum a iesit el din fabrica.Dar oricum parerea mea nu conteaza,daca tie iti place cum a iesit.

 

In cateva luni voi fi si eu detinator de rs. :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator TazzY

aprilia rs 125 2004 Prima data era alb,apoi l-am facut negru si acum... iar alb. :cheers:post-7016-1157574648_thumb.jpgpost-7016-1157574716_thumb.jpgpost-7016-1157575024_thumb.jpg

 

Ultima varianta nu e inca terminata :baldy: .Mai am de adaugat cateva autocolante :cheers:

 

 

Esti din braila..? am vazut pe acolo o mobra exact ca a ta.. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Andr3y

si yo am o replica Rossi din `98 decembrie adusa in tara anu trecut in octombire....toba de carbon,limitata momentan,abea ast sa o delimitez :crack: sa vad cat fuge.... :crack:

post-11412-1158491993_thumb.jpg

post-11412-1158492053_thumb.jpg

post-11412-1158492061_thumb.jpg

Editat de Andr3y
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine ne ajutam intre noi decat sa ne mintim si sa facem misto unul de altul

 

si-a montat cineva dintre voi filtru de benzina? eu vreau sa-i pun la a mea ca de stricat nu are ce sa strice, l-am cumparat deja cu vreo 30mii :crack: dar am vazut ca rezervorul nu e din metal, ci din fibra de ceva? plastic? pana mea....voi ce parere aveti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Vizitator Andr3y

post-13950-1162559687_thumb.jpgasta e rs-u meu are in talon 11 kw. Ala de la care l-am luat a zis ca e full power da aia de la united mi-au zis ca s-ar putea sa fie limitat din jiglere si din toba. Pm....

 

zi`ne frate si cat fuge :) ca nu avem de unde sa stim :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...