Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sunt dispus sa pierd la ea 18% din cat am platit! si am platit undeva la 5100!Doar prima revizie adica acum 50km ma costat aproape 5mil da lasa ca pe asta nu o pun la pret,moto e in stare impecabila! pt intrebari suplimentare id mess: georgebnd :rusinica:

post-18243-1184651362_thumb.jpg

Editat de georgebnd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt dispus sa pierd la ea 18% din cat am platit! si am platit undeva la 5100!Doar prima revizie adica acum 50km ma costat aproape 5mil da lasa ca pe asta nu o pun la pret,moto e in stare impecabila! pt intrebari suplimentare id mess: georgebnd :rusinica:

Ai cazut cu ea sau de ce o vinzi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum pot sa pierd 18% din valoarea ei daca e cazuta si facuta praf?MOTO E IN STARE PERFECTA!!!o vand deorece vreau sa imi iau un R6 si consider ca am facut o alegere gresita cu aprilia rs 125 deoarece este prea mica!

Editat de georgebnd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dak te gandesti la R6-le ala nou...io zic sa te gandesti putin mai mult...e destul de puternica...

Editat de Yo_InKognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc si m am gandit,am plecat de la scutere pe care am facut 30mii km,aprilia rs 125 si consider ca R6 nou e ok stiu ca e puternica dar depinde in ce fel si ce fel de om ii livreaza puterea;eu sunt genul ponderat!nu are rost sa imi iau una intermediara ca sa invatz pe ea ca o vand greu...cine stie!!! tu ce altceva mai sfatui sa imi cumpar?

Editat de georgebnd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma gandesc si m am gandit,am plecat de la scutere pe care am facut 30mii km,aprilia rs 125 si consider ca R6 nou e ok stiu ca e puternica dar depinde in ce fel si ce fel de om ii livreaza puterea;eu sunt genul ponderat!nu are rost sa imi iau una intermediara ca sa invatz pe ea ca o vand greu...cine stie!!! tu ce altceva mai sfatui sa imi cumpar?

ramai la R6,lasa-l pe tanarul de mai sus ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum pot sa pierd 18% din valoarea ei daca e cazuta si facuta praf?MOTO E IN STARE PERFECTA!!!o vand deorece vreau sa imi iau un R6 si consider ca am facut o alegere gresita cu aprilia rs 125 deoarece este prea mica!

Sper să te mai gândeÂşti la ofertă ... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frate, dar astia de la UM sunt foarte neseriori sau jegosi, cum va place voua mai mult. Cum sa platesti 5 milioane revizia? Revizia de la 1000 m-a costat in jur de 150 RON (sprayuri, ulei cutie + manopera), iar asta de la 4000 m-a costat 30 RON (manopera), ca spray de curatat si de lant aveam deja si ulei pt cutie mi-a ramas de data trecuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da,astia de la u.m sunt bagabontzi mari daca nu il cinstesti pe un mecanic mereu pana te stie si ii iei nr de tel ca sa nu te programeze receptia la service in 3 saptamanii,e aiurea!Profita de faptul ca,cumparatorul are tendinta sa faca servisul de unde a luat moto/masina ca asa e normal si sincer sa zic nu am avut niciodata incredere in ei si nici nu o sa am deorece sunt milogi pana sa cumperi si dupa parca sunt mari boosi!

Trebuie sa se faca ceva sa apara concurentza ca altfel e varza....cat despre pretul apriliei mele rs 125 spains din 2007 nu ma pot razgandi la pretz(donhacker)ramane fix 4400eur!naibii are doar 1230 de km si consider ca este un pret bun atat pt u cat si pt me! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari...akuma am vzt topicul asta si am zis sa ma arat si eu :crack:!am un rs chesterfield replica cam de o luna deci sunt inka incepator pe moto!motoru merge destul de ok...doar ca am avut ceva probleme cu el..(intretinere de 2 lei de-a lungul timpului probabil) si inka mai am...akuma il bag in service sa-mi faca absolut totul la el si setul daca e nevoie!sper sa l fac cat mai rpd si sa ma bucur cat mai mult de el!v-am salutat rs-istilor :cheers:! :cheers: asfalt uscat

 

- o poza cu mamutu :cheers: si cu motoru :)

post-16619-1185230417_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ DonHacker: Da, am observat ca daca e delimitat creste si pretu, dar nu mi se pare corect in totalitate, deoarece limitat/delimitat tot 5000 euro e (nou).

Aici ai dreptate.

Oricum poate negociez putin si daca il iau pe firma imi convine mai mult. :cheers:

:)

Apropo,ce ziceti ... Ar rezista un RS 650 de km in 2 zile ? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad de ce n-ar rezista... Am cativa prieteni care au forjat RS-uri ani de zile, numai pe la 10.000 RPM si merg in continuare perfect (Reverse stie).

 

E adevarat ca nu-s la fel de fiabile ca un CBR, dar nici First Bike-uri nu sunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad de ce n-ar rezista... Am cativa prieteni care au forjat RS-uri ani de zile, numai pe la 10.000 RPM si merg in continuare perfect (Reverse stie).

 

E adevarat ca nu-s la fel de fiabile ca un CBR, dar nici First Bike-uri nu sunt.

Hai sa vb pe mess mai multe ca sa nu se supere lumea ca facem chat aici ! :)

 

Numai bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donhacker dak tu ai un buget de 300 de milioane ce rost are sa mai imi zici ca ai gasit cu 4500E? eu iti cer pe al meu 4400e deoerece are cu 400de km mai mult ca cel care l ai gasit tu deci are 1200km dar am facut si revizia de 1000de kilometrii! Va rog multzi pe totzi inclusiv pe tine nu ma mai chinuitzi cu 100000 de detalii daca nu avetzi ce va trebuie....NU O VAND PT CA E PROASTA REPET CI DOAR PT CA VREAU SA IMI IAU ALTA MOTOCICLETA!:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...