Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am fost acum cu chivu si am facut toate strazile importante si amri din Galati.Sa zica el daca ma descurc.

Coane...stai linistit...ca e prima zi...deocamdata nu stii NIMIC ! doar sa schimbi vitezele eventual...oricum...la traficu' pe care il aveti voi acolo n-ai la ce sa te descurci :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca ma cheama Mallsorte?

adica ??? nu ziceai u ca mergi in rodaj cu ea la 11.000 de ture ?? ;) l-am luat permisu tre sa vine si moto vedem.... vezi cum mergi la 11 mii cu ulei dala bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

eu am zis asta?:| dc vorbesti aiurea?Tu ai zis ca o duci la 11 000 ture fara ulei,eu o intretin mai bine ca pe mine ;).Normal ca bag ulei bun dar nu MOTUL,Procycle full syntetic.MOTUL e mai scump dar aceleasi calitati le are...

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am zis asta?:| dc vorbesti aiurea?Tu ai zis ca o duci la 11 000 ture fara ulei,eu o intretin mai bine ca pe mine :).Normal ca bag ulei bun dar nu MOTUL,Procycle full syntetic.MOTUL e mai scump dar aceleasi calitati le are...

ce faci mah arunci pe mine ?? ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba vrei sa pun print cu arhiva? :) ,nu mai vb aiurea ca ma faci de rusine ;)

k cand ai dreptate ai dreptate nu dai u 11 000 dai 10 999 :blink: hai ca numai noi vorbim pe topicu asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

: poate intrebarea mea o sa para prosteasca pentru unii..dar totusi care ar fi viteza de croaziera la care motoru nu ar fi prea fortat la un rs??? intreb asta deoarece vreau sa imi iau o aprilia rs 125 si vreau sa stiu mai multe despre ea ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

: poate intrebarea mea o sa para prosteasca pentru unii..dar totusi care ar fi viteza de croaziera la care motoru nu ar fi prea fortat la un rs??? intreb asta deoarece vreau sa imi iau o aprilia rs 125 si vreau sa stiu mai multe despre ea ;)

100-120

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

: poate intrebarea mea o sa para prosteasca pentru unii..dar totusi care ar fi viteza de croaziera la care motoru nu ar fi prea fortat la un rs??? intreb asta deoarece vreau sa imi iau o aprilia rs 125 si vreau sa stiu mai multe despre ea ;)

cand aveam RS in afara orasului mergeam cu 130-140 , nu conteaza viteza...conteaza turatia..ca poti sa'i pui foaie mai mica si sa ai viteza mai mare in ture mai mici...undeva la 8-9000 de ture

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu de unde stii ma ?

ai apucat sa mergi si inafara orasului, sau manaci (cuvant urat) din auzite?

da tu de unde sti ce fac eu? si va referiti la rs delimitat nu ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Pai nu mi-am permis eu sa raspund la intrebarea asta care am mers ca inca nu is invatat cu ea si raspunzi tu care nici nu ai mers cu rs in viata ta?Eu am mers cu 110 si mi se pare tare...aveam geaca descheiata poate de aia. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

: poate intrebarea mea o sa para prosteasca pentru unii..dar totusi care ar fi viteza de croaziera la care motoru nu ar fi prea fortat la un rs??? intreb asta deoarece vreau sa imi iau o aprilia rs 125 si vreau sa stiu mai multe despre ea ;)

 

Cu Rs'u ai in 7100 rpm 100 kmh

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu mi-am permis eu sa raspund la intrebarea asta care am mers ca inca nu is invatat cu ea si raspunzi tu care nici nu ai mers cu rs in viata ta?Eu am mers cu 110 si mi se pare tare...aveam geaca descheiata poate de aia. ;)

bai da de unde stiti toti mah ce fac eu ??? daca inca nu am nu inseamna ca nu am mers( am permis asa ca merg )nu ma declar eu mare motociclist ca am de INVATAT dar vreti sa imi ziceti ca 90 e viteza de croaziera la rs ?? pai cu 90 merge cbr-ul sincer........ daca ziceti de rs limitat este alta treaba :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...