Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Du-te tare gay! :ph34r:

 

Inteligenta replica, nici macar eu nu ma puteam gandi la ea...

 

Tu ti-ai facut cont pe forum doar ca sa te certi cu lumea si sa te lauzi cu jucaria care ti-a luat-o mami?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce gaura ai iesit ma pishatule de-ti permiti tu atatea ? Vezi-ti in plm de drum sa nu te infigi in vreun copac. Daca ne-am intalni pe acelasi traseu, singurul lucru care l-as agata ai fi tu la mijlocul virajului, daca intelegi ce vreau sa spun. Hai marsh away pruncule

 

Troty, nu te enerva ca te dau pe mana AMR`ului :ph34r: . Aia care te scapa pe tine de conservari. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzi ma ALINU, baga-ti mintile in cap ! Ti-ai luat RS ca sa cazi cu el "ca nu patesti nimic" si doar cu 600 e periculos? Vezi ca un foarte bun prieten d-al meu a murit pe 125 si nu a fost singurul care sa-si gaseasca sfarsitul pe o motocicleta de capacitate mica... se moare si pe scuter my friend ! Parerea mea este ca esti un mare idiot care nu are ce sa caute pe o motocicleta deoarece te vei sinucide fara sa vrei + nu meriti acea motocicleta daca te doare-n poponeata ca-s sparte carenele. Nu incerca sa ma contrazici, deoarece cum a spus si Microb, cand aveam eu RS, tu admirai pozele care le uploadam eu ! 'ai gea

 

Da.l ma in p.u.l.a mea de terminat ,nu ii mai da explicatii,mai are putin si are mai multe posturi ca mine.jUk@r

Mesaj completat

Du-te tare gay! :ph34r:

 

Tu esti lezbi? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-i drumu si tu de aici ma,care ti-ai luat motor sa agatzi fete. :ph34r: .Tu si cu microb 2 frezati cu placa ce faceti poze funky cu motoru sa puneti pe hai5 :lol:

 

la tine daca vine o p1zda ca ii place motoru tau o fugaresti nu ?:P) ai sa mori virgin cu mentalitatea aia !

Mesaj completat

http://www.motoflash.ro/stiri/modele-noi/a...gi_replica.html

Editat de Eriksson
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trotinel fii ma serios :ph34r: .Ce-ai sa-mi faci nebunule?

Pai, o sa-ti dau un pumn in carena frontala sa-ti crap dintii si daca vrei tu, ca sa vezi ca nu-s baiat rau, iti arat si cum poti sa te dai cu motocicleta foarte tare/tare/incet fara s-o trantesti pe toate partile, dar totusi ma indoiesc ca o sa se lipeasca ceva de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-i drumu si tu de aici ma,care ti-ai luat motor sa agatzi fete. :ph34r: .Tu si cu microb 2 frezati cu placa ce faceti poze funky cu motoru sa puneti pe hai5 :lol:

 

si tu de ce ma rog ti-ai luat rs? nu poti sa zici ca pt fiabilitatea si calitatea ireprosabila aprilia, pt performante nici macar deoarece pana inveti tu tot ce poate motocicleta aia ori ti se va strica, ori o vei vinde, ori o vei tranti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator ALINU

Am uitat sa va spun si sa pun poze de la Balta Alba.Trebuia sa veniti si voi.Locatia este in judetul Buzau si acolo a avut loc o foarte frumoasa intrunire moto.Concursuri amuzante,tuica gratis:)) si multe rateuri.Poate la anu veniti si voi :cheers:

 

22181364.th.jpg

 

 

 

42427540.th.jpg

 

 

40691124.th.jpg

 

 

Mai multe poze aici http://motociclism.ingalati.net/viewtopic....=a&start=15 .

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va certati mai mult ca niste pi*de. voua cand plm vi se pare normal sa cadeti?? nu in primele luni cand va urcati pe motor?? sau voi mergeti 10 ani zi de zi pe motor si dupa aia va prostiti si incepeti sa cadeti?? mai bine sa cazi la inceput si iti zgarii motorul decat sa cazi dupa 2-3 ani si sa te adune astia de pe strada (ca zici ca frate daca nu am cazut in 3 ani nu mai cad)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Si ce ai vrea prietene sa merg cu 80 la ora?Ca pv intra la 6000 si la 6000 in a 6-a am 82 sau 84 la ora...De unde ai scos-o pe asta?

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 6000-7000 are explozie de putere. k sa te convingi ridici frumos rezervoru, o turezi pana la 7k sa vezi dak iti trage limbuta afara, apoi dai 8500 sa vezi k abia atunci ai sa vezi o miscare la cablu de la pv.

p.s. al tau sigur e delimitat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Da sigur e delimitat,ca nu mai lua 160 la 11000 rpm.Ce-i drept e limitat la 12000 rpm si imi convine.E explozie de putere la 6000 + sunet de la pv si toti mi-au zis...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io credeam prima data k mi se deschide la 7000. o acceleram constant si la 7000 fugea de sub mine. vro juma de an traiam cu impresia k atunci trage pv. Asta pana miam schimbat setu + limbuta si am observat (cu rezervoru demontat) k trage la 8k. Knd ai ocazia sau esti curios uitate la solenoidu ala (se vede mai usor) la ce turatie se misca...

Incearca alto101 de la rompetrom sa fuge mai tare si trece de limitare :cheers:

La mine se duce pana la 13k cu benzina asta.

Editat de gabi_papi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Nu pun benzina cu cifra octanica mai mare de 98.E 2T iar benzinele alea au ardere foarte mare si deci se incinge motorul si ii faci rau tot odata.Plus ca pun doar de la Mol.Azi am sa ma uit la ceea ce ai spus tu sa vad...o sa revin cu reply.

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi aveti o fixatie cu pv ma.

aveti habar care e rolul ei?

nu e drum in afara orasului in care sa nu o tin in pv, pana acum n-a dat nici un semn de oboseala.

Mesaj completat

voi aveti o fixatie cu pv ma.

aveti habar care e rolul ei?

nu e drum in afara orasului in care sa nu o tin in pv, pana acum n-a dat nici un semn de oboseala.

la mine tre' tinuta numai in pv ca am alte rapoarte, am 120 la vreo 8000km, cam cu 100-110 am facut drumul pe a2 pana la bucuresti si n-a avut nimic.

nu va mai preocupati atat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...