Sari la conținut

Grupul detinatorilor de Aprilia RS125


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de scumpe am auzit dar de seriozitate mai rar sincer... desi parerile sunt impartite... incerc si alte variante... si nu vreau sa astept foarte mult dupa ele...

 

Pai mie mi-a venit comanda de pe o zi pe alta...Am sunat, am cerut piesa de care aveam nevoie ,faceam comanda imediat si gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cat e ora de manopera la United stie careva? si site-ul lor nu merge de o vreme sau e de la mine?

Am fost eu sa imi iau cablu de ambreiaj si parca am vazut undeva in jur de 57 lei. da nu sunt sigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Kta .: si am fugit de garda

Kta .:

rGn*aLn ALINU: de ce?

Kta .: eram la potcoava

Kta .: si aveam vreo 130

Kta .: si a venit pe banda 3 sa-mi faca semn sa opresc

Kta .: si l-am ocolit si gaz

Kta .: trecut rosu ambele semafoare

Kta .: si bafta

Kta .: da ma

Kta .: si era un motor oprit

Kta .: un gsxr

Kta .: srad

Kta .: la radar

Kta .: si radea ma

Kta .:

Kta .: cand am fugit

 

CE tampi e :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Sa mori tu ca kta e idolu meu? :rolleyes:

 

Azi am fost la mare,trotinel tu erai ala cu 1000rr si te duceai spre tulcea dinspre cta?Am cazut intr-o curba cu 70 la ora,nu am nimic motoru e si el bine :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa mori tu ca kta e idolu meu? :rolleyes:

 

Azi am fost la mare,trotinel tu erai ala cu 1000rr si te duceai spre tulcea dinspre cta?Am cazut intr-o curba cu 70 la ora,nu am nimic motoru e si el bine :laugh: .

 

Cat de prost esti :D :lol: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vrei ma tu?Stii ceva despre incident?Eu doar am spus,daca vrei sa comentezi ceva intreaba-ma cum s-a intamplat...

 

Iti zic eu cum s-a intamplat. Ai vrut sa te dai mare reisar, ai intrat tare, n-ai mai stiut ce sa faci si te-ai trezit prin parapeti. Stiu din proprie eSperienta :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Mie-mi pare mai rau de el,a fost putin speriat si terorizat ca a dat cu capu iar motoru s-a facut destul de urat ca el nu a mai franat...cum dracu sa vada ca eu ma duc..si sa se duca si el? :rolleyes: Mai era si unu intre noi care radea dupa aia...Nu regret nimic si sunt bucuros ca-s ok :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi pare mai rau de el,a fost putin speriat si terorizat ca a dat cu capu iar motoru s-a facut destul de urat ca el nu a mai franat...cum dracu sa vada ca eu ma duc..si sa se duca si el? :rolleyes: Mai era si unu intre noi care radea dupa aia...Nu regret nimic si sunt bucuros ca-s ok :D

Ai auzit de point fixation? S-a uitat dupa tine si acolo s-a dus.

A mai fost un accident acum ceva timp in urma, in care primul motor s-a dus intr-o rapa iar al doilea, care era condus de un incepator s-a dus dupa el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

nu cred ca asta a fost,era slab martinez...la dus a ramas foarte tare in spatele meu la curbele alea spre tulcea...faza proasta e ca s-a luat dupa mine a intrat tot tare si pentru ca nu avea experienta pe curbe...s-a dus.Nea victoras de ce nu a cazut cand s-a uitat la mine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Faza e ca am ascultat :rolleyes: .Chivu mi-a zis candva ca in curbe sa pun doar spatele daca este cazul...mai mult de atat nu am fost sfatuit cu privire la incidentul de azi...

 

Nu ma laud,dar le spun aici ca sa nu apara apoi situatii in care chivu sau altii care stiu sa spuna si sa spuneti...ca ma dau bun si nu va spun cazaturile...Oricum nu ma dau bun :D

Editat de ALINU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza e ca am ascultat :rolleyes: .Chivu mi-a zis candva ca in curbe sa pun doar spatele daca este cazul...mai mult de atat nu am fost sfatuit cu privire la incidentul de azi...

 

Nu ma laud,dar le spun aici ca sa nu apara apoi situatii in care chivu sau altii care stiu sa spuna si sa spuneti...ca ma dau bun si nu va spun cazaturile...Oricum nu ma dau bun :D

Pai chivu are dreptate ..asa se face da asta doar cand esti sigur pe tine si nu apesi ca boul pedala aia pana o rupi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator ALINU

Crezi ca asa am facut?In momentul in care am vazut ca ating cu cizma si tot nu am sanse sa o iau...am pus spatele usor..am vazut ca degeaba si apoi am pus si fata putin si spatele putin mai mult sa nu intru asa tare in parapet...oricum nu pot descrie exact cum s-a intamplat iti dai seama ca in momentul ala cautam doar o solutie :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca asa am facut?In momentul in care am vazut ca ating cu cizma si tot nu am sanse sa o iau...am pus spatele usor..am vazut ca degeaba si apoi am pus si fata putin si spatele putin mai mult sa nu intru asa tare in parapet...oricum nu pot descrie exact cum s-a intamplat iti dai seama ca in momentul ala cautam doar o solutie :rolleyes:

 

daca atingi cu cizma...e de vina tehnica....varfu pe scaritza plz!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v changed the title to Grupul detinatorilor de Aprilia RS125

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...