Jump to content

Poker

Recommended Posts

Pasionati de poker exista intre randul motociclistilor? Daca da, asteptam sa iasa in fata, poate jucam un turneu, for fan. Ce ziceti incercam?

Da, Da, unde?, cand?. Ar fi interesanta o masa de 9 toti in echipament cu casca pe cap dar fara manusi sa poti avea dexteritate :laugh:

Edited by tassadar

Da, Da, unde?, cand?. Ar fi interesanta o masa de 9 toti in echipament cu casca pe cap dar fara manusi sa poti avea dexteritate :laugh:

Acest lucur va fi posibil eventual la vreo intrunire moto, dar putem juca online pe net.

Pe ce site joci, daca joci pe net?

Acest lucur va fi posibil eventual la vreo intrunire moto, dar putem juca online pe net.

eu @ pokerstars

Edited by Anette

888.com si pokerstars ocazional....

da` ce anume va jucati ? /:laugh:

Texas Hold'em ! Omaha si etc nu prea prezinta interes ! La Texas..campionate...freeroll-uri...turnee de 1-5-...$ depinde...de zile si de ce e in cont ! :)

In Buzau jucam poker texan la un bar de bikeri (B4 Motors) :laugh:

Edited by Narko

Eu astazi am luat decizi de nu a mai baga bani in poker-ul pe net, nu sunt in pierdere, dar mi se pare mult mai profitabil poker-ul fata-n fata, la masa. Eu joc in cluj si culmea a fost sa intalnesc un motociclist bistritean, de-al meu. Ce ziceti jucam un turneu intre motociclisti, de placere sau.............. pe vreun site? Sa aveti o zi buna si la cat mai multe careuri:D

Edited by Pako

• 2 weeks later...

Sincer, nu cred ca se fac manevre la ce sume se joaca si la ce jucatori sunt, pe fulltilt stiu eu sa fac masa si cred ca se face cam la fel si pe pokerstars. Ar fi ceva sa ne adunam de un turneu pe vreun site. Va las pe voi sa alegeti siteul sau vom juca pe cel care sunt cei mai multi bikeri inregistrati. Sa va de-a dealer-ul numai 10-7

Sincer, nu cred ca se fac manevre la ce sume se joaca si la ce jucatori sunt, pe fulltilt stiu eu sa fac masa si cred ca se face cam la fel si pe pokerstars. Ar fi ceva sa ne adunam de un turneu pe vreun site. Va las pe voi sa alegeti siteul sau vom juca pe cel care sunt cei mai multi bikeri inregistrati.
Pai hai sa ne adunam pe Full Tilt Poker, deseara, pe la un 21:30 sa vedem cum facem o masa. :moron:

Sa va de-a dealer-ul numai 10-7
... de-o culoare. Si-n flop sa vina 8-9-J, de aceeasi culoare. :peace:

Am avut Âşi eu cont pe Full Tilt Poker dar numai Âştiu contul ...eu mai mult mă strâng cu prietenii la mine acasă Âşi dăm turnamente cu 20-30-50 RON buy in ....depinde de buzunarul fiecăruia :D))

Pe net mai joc de pe FaceBook pe PokerPalace , am acelaÂşi nick acolo ca Âşi aici ...poate stabilim să ne băgam la o masă să jucam :laugh:

Edited by MillionDollarBaby