Sari la conținut

Bucovina OffRoad Challenge


ionut73
 Share

Postări Recomandate

m-au rugat baietii de la Bucovina sa pun anunt aici ... ei nu prea intra pe foruml nostru.

Asa ca ....

 

Intre 20 - 23 mai se va desfasura la Gura Humorului competitia Bucovina Off Road Challenge - auto & moto. Vor fi 2 clase la moto. Cei care au fost anul trecut au fost placut surprinsi de trasee si organizare. JO poate sa ne zica mai multe ..

Mai multe detalii aici http://www.bucovinaoffroad.ro/eveniment2010_la_inscrieri.php

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da de ce la fel ca anul trecut in acelasi weekend cu Bacau?

 

 

FRATE , PARCA SE STABILISE O INTALNIRE LA FEDERATIE UNDE UNII..............AU SPUS CA NU FARA FEDERATIE , CU PROGRAMAREA CONCURSURILOR O DATA LA 2 SAPTAMANI SI.....

BAFTA , DAR BACAUL NU POATE VENI LA BUCOVINA , NICI COMANESTI , AVETI 10 OAMENI LIPSA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FRATE , PARCA SE STABILISE O INTALNIRE LA FEDERATIE UNDE UNII..............AU SPUS CA NU FARA FEDERATIE , CU PROGRAMAREA CONCURSURILOR O DATA LA 2 SAPTAMANI SI.....

BAFTA , DAR BACAUL NU POATE VENI LA BUCOVINA , NICI COMANESTI , AVETI 10 OAMENI LIPSA

asa este bogdane,dar tipic ptr romania fiecare face ce si cum crede..valcea,deva si sibiu o sa mearga pe latura asta:datele de concurs le respectam pe cele stabilite in iarna iar prietenestile le facem cu federatia..vorba lui patrick:se cerne lumea incet incet si in 2 ani o sa ramana cine trebuie..

 

in ceea ce priveste organizatorii,am ajuns ca la nunta:vii la mine,vin la tine..este deja un fel de obligatie morala sa participi la un astfel de eveniment,daca organizatorul vine la cursa ta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa este bogdane,dar tipic ptr romania fiecare face ce si cum crede..valcea,deva si sibiu o sa mearga pe latura asta:datele de concurs le respectam pe cele stabilite in iarna iar prietenestile le facem cu federatia..vorba lui patrick:se cerne lumea incet incet si in 2 ani o sa ramana cine trebuie..

 

in ceea ce priveste organizatorii,am ajuns ca la nunta:vii la mine,vin la tine..este deja un fel de obligatie morala sa participi la un astfel de eveniment,daca organizatorul vine la cursa ta..

 

Scuze de interventie , chiar nu cred ca am intervenit bine , dar am crezut ca discutia cu programarea va avea un rezultat , in favoarea tuturor.

Eu cred ca o cursa calumea de enduro la fiecare 2 saptamani ajunge si noi am fi pus cursa oricand ca sa nu deranjam pe nimeni.

Am fost de multe ori in bucovina si stiu cetrasee super sunt acolo , pacat ca nu pot merge , e evident ( asta e de fapt problema .. ca nu pot merge ..)

 

Bafta Organizatorilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bogdane stai linistit k multzi s-au saturat sa merga la curse unde sunt si masini ......

aceleasi trasee aglomeratzie ........

io zic sa nu itzi faci probleme de acest gen

k oricum lumea a rams incantata de anul trecut si tot la voi or sa vina

bucurestiul vine la bacau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseele de la moto nu au nimic in comun cu cele de la auto.De asta motociclisti nu apar in filmul 2009 :)

anul asta sunt pe aceiasi versanti sa se poatea filma .

Ne cerem scuze pentru suprapunera datei, cu evenimentul de la Bacau, dar concursul este conditionat de etapa de campionat nationa de offroad (auto )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseele de la moto nu au nimic in comun cu cele de la auto.De asta motociclisti nu apar in filmul 2009 :)

anul asta sunt pe aceiasi versanti sa se poatea filma .

Ne cerem scuze pentru suprapunera datei, cu evenimentul de la Bacau, dar concursul este conditionat de etapa de campionat nationa de offroad (auto )

 

 

SPOR LA TREABA BAIETI , SI SPER SA NU FIU INTELES GRESIT

 

CHAIR CUNOSC ZONA SI MI-ASI FI DORIT SA VIN LA CURSA ACOLO.

 

POATE REUSIM LA ANUL .

 

BAFTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
bogdane stai linistit k multzi s-au saturat sa merga la curse unde sunt si masini ......

aceleasi trasee aglomeratzie ........

io zic sa nu itzi faci probleme de acest gen

k oricum lumea a rams incantata de anul trecut si tot la voi or sa vina

bucurestiul vine la bacau

traseul de la offroad bucovina a fost genial anul trecut nici nu am vazut urma de masina :-J de filmat nu am prea fost filmati dar nu am mers acolo pentru parada am mers ca sa ma simt extraordinar:)si asa a si fost :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...