Sari la conținut

Prezentarea motociclistilor din Botosani


JAR
 Share

Postări Recomandate

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat!!! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutari motociclistilor din Botosani!!! Eu sunt Vlad, incepator si conduc un Kawasaki ZX6R, daca aveti chef de iesiri pe ici pe colo sau ceva, dati-mi un telefon sau un mesaj ceva la 0748839879. Stima si cat mai mult asfalt uscat fara incidente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Salutari motociclistilor din Botosani!!! Eu sunt Vlad, incepator si conduc un Kawasaki ZX6R, daca aveti chef de iesiri pe ici pe colo sau ceva, dati-mi un telefon sau un mesaj ceva la 0748839879. Stima si cat mai mult asfalt uscat fara incidente!

Welcome!!!

 

Multi motociclisti, dar strazile sunt goale.

Motociclisti sunt si cei cu cross-uri,enduro si cei cu speed-uri si cei cu choopere...etc.Toti se dau in treaba lor,nu tre sa-i vedem noi in oras sau la bancute....ei fac anual mai multi kilometri decat noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Welcome!!!

 

Motociclisti sunt si cei cu cross-uri,enduro si cei cu speed-uri si cei cu choopere...etc.Toti se dau in treaba lor,nu tre sa-i vedem noi in oras sau la bancute....ei fac anual mai multi kilometri decat noi.

Cum ziceam, strazile goale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

salutare tuturor.ma numesc denis si sunt din dorohoi.vreau sa-mi cumpar un motor din germania,o honda shadow de 125 cc pentru incepatori.e cineva din zona care poate aduce motoare de acolo la un pret acceptabil?ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

vad ca nu se inghesuie nimeni cu idei.tocmai de aia "m-am hotarat" si mi-am luat unul din tara.deci sunt proaspatul posesor al unei yamaha virago 535.daca ma vedeti,dati-va deoparte-sunt incepator :eek: .astept caldura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salutare! Ma numesc Ruben sunt si eu recent posesorul unui gsf 600. Sunt din Botosani, dar student la Iasi. Ma bucur am dat de voi si sper sa ne intalnim pe asfalt. Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...