Sari la conținut

Bukowina Motor Club


chif
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 326
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cred ca Dumnezeu ii iubeste pe cei saraci cu duhul ca multi mai sunt. Ba voi pe langa faptul ca aveti capul cat o nuca mai sta si creierul lejer in el... sau sunteti frustrati, aveti probleme hormonale ceva, abuzuri in copilariile voastre neterminate? Ma refer la indivizi precum skywalker, AdrianB1 si altii care or mai fi. :crack: Sa-ti dai cu parerea e ok, e normal dar nu mi se pare ok sa jignesti. Deci retineti pe viitor.

Dear "SIR",

 

Întrucât Regina Marii Britanii, Scoției Âşi Irlandei de Nord nu cred că te-a onorat cu acest titlu pe care ți-l asumi cu lipsă de modestie, eÂşti un impostor. ÂŞi nu te băga în discuție doar ca să te afli în treabă, dacă ai argumente fă ce afirmații vrei Âşi le putem discuta. Până acum nu ai debitat nimic referitor la subiectul disputei (numele tembel "Bukowina bikers", pentru care am argumentat deja de ce îl consider tembel Âşi cei ce fac chestii tembele se numesc de obicei tembeli), ci doar te-ai trezit că arunci injurii din senin. Nu mă cunoÂşti, nu te cunosc, dar numele ăla tot tembel rămâne. ÂŞi cum nu l-am inventat eu cred că tembelii sunt în altă parte. Apropo, de ce nu se numeÂşte "Bukowina Motorradklub", sau ceva de genul ăsta? Ca să sune austriac până la capăt, că doar tot vă credeți în Austria ...

 

Văd că la denumirea clubului tău în acest moment scrie "bucovina_bikers", nu Bukowina sau cine Âştie ce altceva. Să înțeleg că eÂşti atât de mândru de numele Bukowina Âşi îl găseÂşti atât de relevant că nu îți vine să îl foloseÂşti? Ăi se pare un nume inteligent sau măcar decent? Are rezonanțe plăcute zonei respective sau aduce amintiri extrem de neplăcute? EÂşti mândru să ți se spună "bukowinean"?

 

Placerea este de partea mea...

Oricum, care este problema ta? Cauti scandal... ?! :disappointed:

Go back to your pit. Nu mă cert cu tine.

post-7203-1152302465_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dear "SIR",

 

Întrucât Regina Marii Britanii, Scoţiei şi Irlandei de Nord nu cred că te-a onorat cu acest titlu pe care ţi-l asumi cu lipsă de modestie, eşti un impostor. Şi nu te băga în discuţie doar ca să te afli în treabă, dacă ai argumente fă ce afirmaţii vrei şi le putem discuta. Până acum nu ai debitat nimic referitor la subiectul disputei (numele tembel "Bukowina bikers", pentru care am argumentat deja de ce îl consider tembel şi cei ce fac chestii tembele se numesc de obicei tembeli), ci doar te-ai trezit că arunci injurii din senin. Nu mă cunoşti, nu te cunosc, dar numele ăla tot tembel rămâne. Şi cum nu l-am inventat eu cred că tembelii sunt în altă parte. Apropo, de ce nu se numeşte "Bukowina Motorradklub", sau ceva de genul ăsta? Ca să sune austriac până la capăt, că doar tot vă credeţi în Austria ...

 

Văd că la denumirea clubului tău în acest moment scrie "bucovina_bikers", nu Bukowina sau cine ştie ce altceva. Să înţeleg că eşti atât de mândru de numele Bukowina şi îl găseşti atât de relevant că nu îţi vine să îl foloseşti? Ţi se pare un nume inteligent sau măcar decent? Are rezonanţe plăcute zonei respective sau aduce amintiri extrem de neplăcute? Eşti mândru să ţi se spună "bukowinean"?

Go back to your pit. Nu mă cert cu tine.

 

Auzi, statuie cand imi ridici? :disappointed: Vezi ca era un joc... vrei sa fii miliardar daca tot ai asa multe raspunsuri macar adreseaza-te unei institutii specializate. No offence, ma refer aici strict la binele tau. De discutat nu cred ca avem ce discuta, doar nu te injosesti sa discuti cu un impostor. Mi-am dat seama ca ai dreptate in tot ce zici, de aceea vreau sa imi cer scuze ca m-am bagat aiurea. Da-mi voie sa ma retrag. Iti sugerez sa faci la fel. PS.: Esti ruda cu Pruteanu ? Nu treb sa imi raspunzi.

Editat de sirmotto
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate stiu sus scrie "comunitati moto regionale>suceava, va rog sa va mutati discutiile si comentariile pe off topic( pt cei din afara sucevei), a fost anuntata infiintarea clubului pentru cei doritori din zona, restul cautati-va alata ocupatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

 

Nu inteleg de ce atatea discutii pentru o denumire....

Eu personal ma bucur ori de cate ori se anunta infiintarea unui club si nu ma intereseaza denumirea cat cei care fac parte din el, mai ales ca atunci cand faci o tura prin tara stii ca in orasul cutare sau cutare te poti opri sa bei o bere cu oameni ce impartasesc aceiasi pasiune si mai mult decat atat sa te ajute daca ai nevoie.

Chiar trebuie sa ne certam din orice? Si sunt convins ca nu poti trage concluzii despre cineva doar din cateva cuvinte scrise pe un forum.

Felicitari baietilor din Radauti pentru initiativa! :disappointed:

Salutari tuturor si cand aveti drum prin Mangalia va stau la dispozitie :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta era si ideea, nu inteleg deloc de ce a fost nevoie de toata discutia asta, asta e numele clubului si gata! Cine are de facut istorie sa o faca dar pe alt forum. Referitor la frustratii care jignesc gratuit, mai bine si-ar consuma energia cu o femeie sau facand o tura cu motorul. :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

O sa dau o fuga maine pana la Radauti, cu inca 2 prieteni cu motoarele. Am destui prieteni din Radauti, dar m-as bucura sa mai cunosc cativa...

Poate ne intalnim sa schimbam o vorba, cum zicea si skidu :cheers:

 

Bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

>> KioN << am avut o poza cu tine si cu R6-ele tau. Cred ca nu mai insel dar mi-a trimis-o Bogdan acum vreo 2-3 luni, tot din State. Dar eu nu te stiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu ma mai tii minte ca au cam trecut vreo 3 ani de cand am plecat. cred ca poza o ai sigur de la bogdan si chiar asa de vreo2-3 luni ca numai de atunci am si io moto asta . hai ca pun o poza si cu mine fara casca poate iti amintesti

cum mere aprilia comparativ cu kavasaki (parca nu?), oi aveam acasa o Jawa 350 luata de la soldatu'

post-621-1154482744_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar te-ai inblonzit rau de tot de cand nu te-am vazut. :crack: Te termina america asta.... :crack:

Da si tu un BUZZ pe messenger cand esti ca vreau sa te intreb cum ti-ai rezolvat de carnet si cum a fost testul. Poate vorbim diseara !

 

Bafta si ai grija la trafic !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Ne-am intors din excursie, in curand poze...

Pt cei interesati sa devina membri in club sa intre pe www.bukowinamotorclub.ro sa vada detalii, este un termen de gratie pana la 1 oct.2006, dupa aceea sunt alte conditii.

 

PS: Dati si voi poze si din state despre iesirile voastre (Kion&Bogdan+Matza)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, cum scriem? Romania, Rominia? Cu i din a nu pot baga pe forum. W se pronunta tot v. So waddafuck? Probleme grele la cap? Eu zic sa le spargem si capetele la cei care scriu altfel si pe urma sa mergem sa bem un suc de agrise cu Osama bin Laden. Ca doar suntem patrioti, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Sunt deja 20 de membri inscrisi in club. Pacat ca numai din zona Radauti (si USA lol ). Oricum, nu-i rau... :peace:

P.S. Mai e o saptamana de inscriere moca...

 

Detalii pe www.bukowinamotorclub.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

nu inteleg o chestie...dc tre sa platesti sa intrii in club???dc tre sa dau 25ron/luna?!...

ma batea si pe mine un gand sa intru...da....

voi pe unde va plimbati???poate ne intalnim pe palma sa dam niste ture...io`s din clung...bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg o chestie...dc tre sa platesti sa intrii in club???dc tre sa dau 25ron/luna?!...

ma batea si pe mine un gand sa intru...da....

voi pe unde va plimbati???poate ne intalnim pe palma sa dam niste ture...io`s din clung...bafta

sal. cine esti din c. lung? eu sunt gabi din radauti. nu fak parte din club dar cred ca neam intilnit. eu am fost saptamina trecuta la voi in c.lung si apoi am urcat pe rarau mai multe motoare

 

eu eram cu nijutza aia gri

post-101-1160066456_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...