Sari la conținut

Bukowina Motor Club


chif
 Share

Postări Recomandate

nu inteleg o chestie...dc tre sa platesti sa intrii in club???dc tre sa dau 25ron/luna?!...

ma batea si pe mine un gand sa intru...da....

voi pe unde va plimbati???poate ne intalnim pe palma sa dam niste ture...io`s din clung...bafta

Pai e simplu. O sa fie niste fonduri de care o sa beneficieze toti membrii si nu e corect ca cineva sa cotizeze 1 an de ex. si sa vina altcineva, membru de 2 luni si sa se foloseasca exact la fel de ceea ce o sa fie pe club. Faza cu 25 RON pare scumpa, e drept, dar fara bani nu faci nimic. Primele rezultate cred ca o sa se vada in primavara.

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 326
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare chif !

 

Cred ca te-am vazut la Sucevita duminica asta. Erati 2, tu si un choper.

Mergeati spre Palma. Frumos RSV-ul ! :)

Noi eram 3 motoare parcate la popasul de la biserica.

La intoarcere am baut o cafea la Lac cu niste prieteni din Radauti.

 

P.S. aveti niste drumuri si peisaje super in zona voastra !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga echipa BMC...

 

... mai actualizati site-ul ca sa stim si noi cei de departe ce se petrece. Au avut loc cateva sedinte in ultima perioada si habar n-am ce s-a discutat. Daca nu pe site, macar trimiteti un email cu noutati!

 

Ce emblema s-a votat pana la urma?

 

Numai bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa facem o adunare saptamanala in Gura Humorului! :angry: ce ziceti?http://bucovinabikers.xhost.ro/viewtopic.php?p=81&sid=48a56b0f63be9c22f4bac89a15693e99#81

 

 

 

:ok: :) :)

pai de ce nu-i chemi si pe baietii din timisoara la intrunire saptamanala in Humor?

cum draq zici asta bai Adi :) :moto:

du-te tu in Radauti la baieti daca ai de vb cu ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( :P :crack:

pai de ce nu-i chemi si pe baietii din timisoara la intrunire saptamanala in Humor?

cum draq zici asta bai Adi :crack: :crack:

du-te tu in Radauti la baieti daca ai de vb cu ei

Ce legatura au baietii din TM cu ceea ce am zis yo??? :blink: Nu te inteleg! :what: Dak aveam treaba cu ei nu mai postam aici!!In legatura cu intalnirea saptamanala,nu e obligat sa fie in humor......se poate face si in alta parte,gasiti si voi niste locuri si o sa vedem care o sa fie mai potrivit!Numai bine! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce legatura au baietii din TM cu ceea ce am zis yo??? :( Nu te inteleg! :P Dak aveam treaba cu ei nu mai postam aici!!In legatura cu intalnirea saptamanala,nu e obligat sa fie in humor......se poate face si in alta parte,gasiti si voi niste locuri si o sa vedem care o sa fie mai potrivit!Numai bine! :hug:

alooo....sper sa nu te superi....dar mi se pare destul de "altfel" ca un club din Radauti sa se intalneasca SAPTAMANAL" in Humor...deci ....de asta ti-am zis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi tot drumul bun de la Radauti la locatia aia pe care inca n-o stiu, cat de mare ar fi deranjul?

Presupun ca o plimbare pe motor nu deranjeaza pe nici un motociclist. :what:

Daca e si cazare moka pe acolo [se stie de ce e necesara :P ] si niste muzica buna as fi tentat sa cred ca e aproape ideal :crack: . Pentru mine ar fi vorba de cam 80km dar m-as bucura sa-i fac de este vremea buna!

Ar fi cam asa:

:lol: :( :crack: :crack: [posibil :hug: ] :lol:

 

Doamne ce naspa suna!!! :blink: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a zis omu sa se intalneasca clubu din radauti in humor??o zis sa ne intalnim in humor...si se referea la toti motoristii din jud sv...

bai nene si de e trecut la topicul clubului?

daca era in general punea in afara topicului clubului

adi te rog sa nu te superi vad ca a iesit altceva.....

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a zis omu sa se intalneasca clubu din radauti in humor??o zis sa ne intalnim in humor...si se referea la toti motoristii din jud sv...

 

Cumva ma simt vizat asa ca hai sa clarific situatia: eu SUNT din judetul Suceava :( , nascut si trait in Siret, unde parintii mei au si acum o casa la care trag destul de des :hug: .

Si in afara de asta nu cred ca in judetul SV sunt prea multi motociclisti care sa nu ii cunoasca pe baietii din Botosani, ca doar cand se iese la o tura obligatoriu trecem prin Suceava :P . Eu cel putin saptamanal merg cu motorul pe acolo, cu diverse treburi. M-am salutat cu destui dintre voi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nene si de e trecut la topicul clubului?

daca era in general punea in afara topicului clubului

adi te rog sa nu te superi vad ca a iesit altceva.....

:hug:

Hai mey Kidu......in loc sa tot obiectezi.....mai bine te interesai si tu de o locatie ceva cum am facut eu...si sa stabilim una,asa de grav e k am postat la topicul clubului k tre sa discutam numai de asta??? eu vad k lumea intelege!Numai bine! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Data, ora si locul urmatoarei intalniri pe care o sa o avem (in Radauti) o sa le postam aici si oricine e binevenit. Spargeti gheata si faceti o plimbare ca prima oara e mai greu. Pe net e greu de povestit.

 

....... Ref. la sigla a fost votata nr. 5. Site-ul este in lucru si de aia nu s-au mai scris noutatile de la ultima sedinta. Sorry matzo, nu fii nervoasa. Intr-o saptamana speram sa terminam.

 

:hug:

Editat de chif
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

... mai placut era bucovina motor club radauti dar asta e treaba voastra

e bine ca se fac noi comunitati moto.. la mai mare

http://www.gurahumor.ro/index.php?option=c...0&Itemid=32

bv voua dragi tovarasi. daca ajungeti in campulung faceti scandal sa auda lumea si sa ne adunam mai multi prin zona :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Am aflat cu placere de intrunire! Poti sa dai ceva detalii? Ma intereseaza locatia sa-mi gasesc cazare din timp si de ce nu si programul sa vad daca nu cumva am drum in alta parte!!! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Detalii inca nu ne hazardam sa dam ca nu le stim nici noi bine si e mai bine sa nu vorbim de aiurea, dar cum vom sti ceva sigur vom anunta. Oricum data e sigura si poti sa nu-ti faci alte planuri atunci. Cat despre cazare.. cred ca nu vrei sa dormi in oras... Intalnirea NU va fi intre blocuri si nici foarte aproape. Mai e pana atunci. O sa va anuntam si o sa va asteptam.

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...