Sari la conținut

Bukowina Motor Club


chif
 Share

Postări Recomandate

  • 8 months later...
  • Răspunsuri 326
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Dragi colegi si prieteni "pe doua roti", cu ocazia dublului eveniment din data de 23.06.2012, va invit in Radauti, in inima Bucovinei, sa-mi fiti alaturi si sa facem galagie.. sa rasune toti muntii

Bucovinei.

 

Eveniment 1 : 23.06.2012 - Eu fac 29 de anisori... undeva prin 1983 scoteam si eu capul din....

Eveniment 2 : 23.06.2012 ora 16:oo Primaria Radauti (deci pe la 15:30 pe akasa la mine) Semnez contract si licenta pe viata cu iubita si logodnica mea Ank - Ana Maria.

 

Va invit pe toti, cu mic... , cu mare..., dar mai ales CALARE PE MOTOARE sa ne fiti alaturi in aceste frumoase momente din viata noastra.

 

PS : Dak la evenimente triste ne strangem destui de multi.. vreu sa vad cati ne putem strange si le Momente de Bucurie si Petrecere.

PS2 : nu va tin foarte mult!!

 

Multumim Frumos!!! ... si surprize pentru toti cei ce ne vor fi alaturi :cheers: !!!

 

:kiss: DUCU si DUK ( DUCA)!!! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare, anul asta cand programati intrunirea ? Din pacate anul trecut nu am putut sa stau mai mult de cateva ore ca trebuia sa fiu prezent in Frasin in restul timpului, dar am tinut neaparat sa trec pe la voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci se aude ceva anul asta? Acumaia e August. :drink:

 

Stai liștinit că te poți îmbătă între 10 și 12 au gust (băuturile, mâncărica, fetițele).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Bukowina Motor Club organizează cea de-a VI-a ediție a întrunirii în perioada 17-19 august. Locația este aceeași ca și cea de anul trecut, pensiunea Casa Lina din Sucevița, iar specificul întrunirii rămâne cel de haiduceală.

 

Revenim cu detalii.

 

Vă așteptăm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bukowina Motor Club organizează cea de-a VI-a ediție a întrunirii în perioada 17-19 august. Locația este aceeași ca și cea de anul trecut, pensiunea Casa Lina din Sucevița, iar specificul întrunirii rămâne cel de haiducească.

 

Revenim cu detalii.

 

Vă așteptăm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bukowina Motor Club organizează cea de-a VI-a ediție a întrunirii în perioada 17-19 august. Locația este aceeași ca și cea de anul trecut, pensiunea Casa Lina din Sucevița, iar specificul întrunirii rămâne cel de haiduceală.

 

Revenim cu detalii.

 

Vă așteptăm.

 

esteeeeeeeeeeeeee....ma gandeam ca e acu cand plec in concediu si ratez....ne vedem la rachiu :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esteeeeeeeeeeeeee....ma gandeam ca e acu cand plec in concediu si ratez....ne vedem la rachiu :friends:

 

Te așteptăm. Am mutat întrunirea cu o săptămână. Data este 17-19 august. Repet ca să nu existe confuzii.

 

Săptămâna ce vine dau toate detaliile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravooo... .....dar spuneti anul asta vine totusi Sofia Vicoveanca ?

 

Vine și Sofia și Laura Lavric. Pe cine mai vrei Moșu? Margareta Clipa? O aducem și pe ea. Ce nu facem noi pentru invitații noștri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva detalii legate de cazare?

 

Cort sau camere la prețul de 100 lei camera pe noapte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai asta intrebam. camera aia, ce conditii. sau pensiunea ce conditii ofera. ca doar nu iti da doar o camera pt care dai 1milion.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tocmai asta intrebam. camera aia, ce conditii. sau pensiunea ce conditii ofera. ca doar nu iti da doar o camera pt care dai 1milion.

 

Baie în cameră, apă caldă, priveliște către munte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...