Sari la conținut

Bukowina Motor Club


chif
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 321
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Frumos din partea voastra ca v-ati dus. Eu sper ca toti s-au dus pentru el si nu pentru imagine (ca se mai intampla).

E foarte trist ce se intampla in traficul romanesc. Dar sa speram ca se va schimba si oamenii vor deveni mai civilizati si mai atenti la cei din jur. Inca mai am speranta.

Condoleante familiei si nu va descurajati. Cat despre Florin...sa-i fie tarana usoara si 'asfalt uscat' spre cer. Ce poti spune mai mult in situatii de astea...

Ma gandeam ca BMC sa faca din intrunirea din august si un mod de a strange bani pentru 'campania antiaccidente' despre care se vorbeste pe forum. Adica sa se mai adauge un obiectiv la cele pe care le are deja. Sau poate v-ati gandit deja?!

Numai bine si aveti mare grija, dragilor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

Felicitari pentru efortul de a organiza intrunirea de anul acesta. :)

Abia astept sa vin si sa va cunosc. :bigstar: Incerc sa adun cativa din zona dar va fi greu datorita intrunirii de la Targoviste, mult mai apropiata (ca locatie).

Cred ca ar fi bine sa deschideti din timp topic pe Intalniri/Evenimente sa stie lumea... si ... daca pot sa ajut cu ceva de aici ... let me know !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Kion, n-am prea facut poze...

Greyhound, ma bucur ca te gandesti sa vii, ne-ar face mare placere (desigur cat mai multi si asta ar fi cel mai mare ajutor). O sa urmeze si topic. Ne straduim sa o facem cat mai bine, oricum.

Editat de chif
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Referitor la intrunirea care a avut loc, clubul Bukowina Motor Club tine sa multumeasca tuturor celor care ne-au sprijinit in desfasurarea proiectului.

Sponsori:

 

INOXPRIM

 

MARELVI post-1981-1188473860_thumb.jpg

 

SEBIPET AUTO

 

INSTERMO

 

RAI88 IMPEX

 

REKORD SOUND

 

BOGDAN UNGUREANU (BC)

 

--- Mesaj completat în 03 Sep 2007 20:20 -------------
Iesire de week-end probabil la lacul Sf.Ana, probabil sambata 15 sept, probabil pt 1 noapte, probabil cu cortul. E sigur!

Image6.jpg

Editat de chif
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

salutare ,am si eu o intrebare?sunt din suceava am motor de un an xv 535 virago.as dori sa intru si eu in bukowina motor club-se poate si ce trebe sa fac? multumesc anticipat!

ps.beton site-ul(insa unele intrari nu merg)

Editat de brujaandrei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare ,am si eu o intrebare?sunt din suceava am motor de un an xv 535 virago.as dori sa intru si eu in bukowina motor club-se poate si ce trebe sa fac? multumesc anticipat!

ps.beton site-ul(insa unele intrari nu merg)

salve andrei!

hai ca-ti raspund eu.

intri pe site, la diverse si ai formulare in partea de sus (regulamentul clubului si o cerere). cred ca tre sa citesti regulamentul si sa iei legatura cu baietii sa vezi daca mai fac inscrieri in club (ai datele de contact pe forum).

eventual, vb si cu bobi, cred ca el te poate ajuta mai mult.

hai cu vremea buna sa iesim iar la plimbare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut gabyshor nu te-am mai vazut prin oras,pe de alta parte nici eu n-am prea mai iesit in oras.am bagat-o la naftalina.la primavara de acu.oricum merci de indicatii.eu le-am cerut pt ca azi cand am incercat sa intru nu mergeau niste campuri pe site,in speta diverse nu mergea si de asta intrebam.poate ne mai vedem si in timpul iernei la o bere,chiar si fara motoare.ce zici?trimite un pm.hai sa ne strangem o data la ranch.sau in alta parte

bafta multa,si ne auzim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da da am reusit merci,sarbatori fericite tuturor!!!

 

 

Buna andrei :cheers: dami un id de mess daca ai .... eu sunt emy celalant membru nou care am intrat in club :P

 

 

Bine ai venit :kick: Te asteptam pe aici sa dam de-o :crack:

 

Asfalt uscat! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna andrei :cheers: dami un id de mess daca ai .... eu sunt emy celalant membru nou care am intrat in club :P

Bine ai venit :kick: Te asteptam pe aici sa dam de-o :crack:

 

Asfalt uscat! :crack:

 

salut emy,id:brujaandrei-insa eu n-am intrat in club inca abia am depus cerere si sper sa intru prin ianuarie.dar cu mare placere o sa dau accept si sigur ne vedem oricand la o bere.acu din pacate pe jos sau cu conserva.astept.ne auzim.bafta safe ride si sarbatori fericite.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

saluater tuturor,sarbatori fericite-si un an nou plin de plimbari spectaculoase,asfalt uscat,bere mult si ..fara :rock: :rock: !!!bafta si hai cu vremea buna ,ca deja am inceput sa visez noaptea ca merg cu motorul...... :P :rolleyes: :crack: :) :) :rock: :)

ps:pana atunci insa,hai sa-i dam cu palinca si carnati pana n-a mai incapea burta in pantalonii de piele!!!!craciun fericit si un an nou insorit!!!!1 :) :D :blbl: :D : :( :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut gabyshor nu te-am mai vazut prin oras,pe de alta parte nici eu n-am prea mai iesit in oras.am bagat-o la naftalina.la primavara de acu.oricum merci de indicatii.eu le-am cerut pt ca azi cand am incercat sa intru nu mergeau niste campuri pe site,in speta diverse nu mergea si de asta intrebam.poate ne mai vedem si in timpul iernei la o bere,chiar si fara motoare.ce zici?trimite un pm.hai sa ne strangem o data la ranch.sau in alta parte

bafta multa,si ne auzim.

a mea e in garaj de la inceputul lui noiembrie. numai ce-am dus-o si a si inceput ninsoarea. :crack:

noutati nu prea sunt. servici si acasa. poate iesim intr-o zi prin oras la o bere si-o pizza ca mi-e dor de lume.

mai vb, oricum...

 

La Multi Ani fericiti tuturor!!! Si hai odata cu caldura ca m-am saturat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Bukowina MC anunta organizarea unei excursii in week-end-ul de 1 mai 2008 la cetatea Hotin (Bucovina ucraineana).

Distanta Radauti - Hotin (Chotyn) = 130 km

Aveti nevoie de un pasaport valid (NU este necesara viza) si o asigurare RCA valabila pe Ucraina.

Poate veni oricine. Teoretic excursia este de 1 zi, dar daca gasim o cazare decenta ramanem o noapte (asta incercam).

Contact pe email, la bukowina_motor_club@yahoo.com

post-1981-1200817706_thumb.jpg

Editat de chif
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...