Sari la conținut

Cateva poze de duminica


Postări Recomandate

Dupa o zi de sambata cu ploaie, duminica a venit cu mult soare. Lucru care m-a facut sa sar din pat si sa o iau la drum. Am plecat fara nici un plan de acasa si am ajuns la Ploiesti. Tot drumul m-am gandit sa ma intorc, din cauza de motoreta. Saraca s-a cam luptat cu vantul care tinea mortis sa o scoata de pe strada. Pana la urma am ajuns pe niste drumuri de pamant... eu uitand ca a plouat ieri. Concluzia este, ca pana sa ies de acolo, aveam noroi si dupa ceafa. Odata ajuns inapoi in Bucuresti, m-am oprit direct intr-o spalatorie. Cred ca ar fi trebuit sa fi ramas si eu pe motocicleta... :peace:

 

0%20harta.jpg

 

1%20draganesti.jpg

 

2%20draganesti.jpg

 

3%20draganesti.jpg

 

4%20Peris.jpg

 

5%20Peris.jpg

 

6%20Peris.jpg

 

7%20Crivatu.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer sa fiu...m-ai cam spart cu pozele astea... ai prins niste peisaje mult prea frumoase. oricum dupa cum sunt facute pozele e clar ca ai si un aparat pe masura si stii sa il folosesti :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da un drum asemenator am facut si eu, cam in aceeasi zona. Nu are cine stie ce potential turistic, totul sta in felul in care vezi lucrurile. Ce unora nu li se pare special, in ochii tai poate fi superb. Iar daca reusesti sa capturezi ce vede sufletul tau e perfect. Bravo, again :peace: Am sa imi fac un abonament la blogul tau :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer sa fiu...m-ai cam spart cu pozele astea... ai prins niste peisaje mult prea frumoase. oricum dupa cum sunt facute pozele e clar ca ai si un aparat pe masura si stii sa il folosesti :peace:

 

O avea el aparat, dar mai bine vad ca stie sa foloseasca Photoshop-ul. Amice cu topicul, pune un avertisment care sa tina la distanta epilepticii ca risca sa intre in crize cand dau cu ochii de culorile din pozele tale. Sunteti toti fotografi, DSLR-urile sunt accesibile oricui, dar faceti fratilor poze, nu va jucati atat de urat cu ele in fotosop!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O avea el aparat, dar mai bine vad ca stie sa foloseasca Photoshop-ul. Amice cu topicul, pune un avertisment care sa tina la distanta epilepticii ca risca sa intre in crize cand dau cu ochii de culorile din pozele tale. Sunteti toti fotografi, DSLR-urile sunt accesibile oricui, dar faceti fratilor poze, nu va jucati atat de urat cu ele in fotosop!

Lame...

 

On topic: Faine pozele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc!!! Ma bucur ca va plac!!!

Celor carora nu le plac. sunt liberi sa nu se uite... :peace: Si pana la urma fiecare are dreptul la o parere, nu? :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...