Sari la conținut

Ce distractii poti obtine pe nimicuri?


Postări Recomandate

Acum 2 ani, suferind de plictiseala la casa de vacanta, am cautat pe net si am luat o mobra hoinar pe o sticla de whisky si 150 ron. Arata groasnic si bineinteles ca nu mergea. Avand o preocupare si un vecin mecanic fost motociclist mi-am facut super distractie de weekend. Vreau sa zic ca merge super fain. Mai detin motoare foarte tari una chiar custom, insa Mobra imi da partea ei de placere. :peace: Respect pasionatii pentru Mobre! O puteti vedea mobra

post-56887-1274121202_thumb.jpg

post-56887-1274121260_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine stie care sunt cele mai mari cauciucuri care le pot pune pe Mobra 50 ? ... nu cunosc sistemul de marimi asa ca fiti ingaduityori ... acum le are pe ale ei originale dar cam tocite ... stie cineva vreun magazin aprovizionat bine de unde pot lua astfel de cauciucuri ?

 

ms. all

 

Acum 2 ani, suferind de plictiseala la casa de vacanta, am cautat pe net si am luat o mobra hoinar pe o sticla de whisky si 150 ron. Arata groasnic si bineinteles ca nu mergea. Avand o preocupare si un vecin mecanic fost motociclist mi-am facut super distractie de weekend. Vreau sa zic ca merge super fain. Mai detin motoare foarte tari una chiar custom, insa Mobra imi da partea ei de placere. :peace: Respect pasionatii pentru Mobre! O puteti vedea mobra

 

arata bine cauciucurile ... de unde-s luate, cat si ce firma sunt ?

 

ms.

Editat de alectronic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauciucurile nu mai tin minte exact. Cred ca din targul local ia firma ste debita. Pe Hoinar marimea maxima este 3.50/R17. Daca vreti s-o vedeti cum merge copiati asta intr-un explorel: http://www.youtube.com/watch?v=1JQz3xGnqe8...feature=related

Mesaj completat

Hoinar cu doua tobe? :moron: :peace:

 

Funny nu? Un mester a crezut c-o face Harley.. ? Ha ha ha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Acum 2 ani, suferind de plictiseala la casa de vacanta, am cautat pe net si am luat o mobra hoinar pe o sticla de whisky si 150 ron. Arata groasnic si bineinteles ca nu mergea. Avand o preocupare si un vecin mecanic fost motociclist mi-am facut super distractie de weekend. Vreau sa zic ca merge super fain. Mai detin motoare foarte tari una chiar custom, insa Mobra imi da partea ei de placere. :ok: Respect pasionatii pentru Mobre! O puteti vedea mobra

 

 

Foarte frumos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa motocicleta, arata a fi intretinuta, felicitari!

 

cat despre cauciucuri eu am pe mobra pe spate 100/90 17, nu stiu cam ce marime inseamna in sistemul vechi, dar cred ca are balon mai mare de 3.50!

mai mult de 100/90, deja cred ca vor fi probleme, acum are o toleranta destul de mica, si in plus janta e ceva cam ingusta pentru latimea asta!

mai lat nu cred ca ar arata nici bine!

 

cat despre cauciuc, l-am primit de la chrystyanyty, caruia ii multumesc pe aceasta cale!

 

la cat mai multa distractie cu mobra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...