Sari la conținut

Daca Vrei Sa Iti Personalizezi Motorul.


haus
 Share

Postări Recomandate

Preturile sunt in functie de taiere, pretul il ai in momentul in care imi trimiti desenul il bag in calculatorul masini iar ia imi spune timpul de taiere dupa care iti spun pretul.Se poate taia pina la 10-12 cm in otel iar in alte materiale se poate taia si mai mult.Desenul poti sa mil dai in Corel dupa care il convertesc.Am vazut ca mi-ai trimis si un desen daca e varianta finala si te intereseaza pret sa imi spui si luni ai pretul.

Mersi

Editat de haus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Nu stiu daca masina asta poate de aia intreb: daca vin cu cu capac de filtru de aer si vreau sa desenez ceva dintr-o fotografie, e realizabil? Evident e vorba de o gravura...

Editat de ravenshield
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate face si dupa fotografie dar nu e color

Numai in noante de gri si negru.

 

Si inca o intrebare: daca vreau sa aiba si alta culoare pe ea nu numai argintiu....? Ce imi poti spune? Tare as dori sa-i fac o surpriza sotului :hug:

Merci anticipat

Se poate pe negru e singura culoare care tine pe inox.

 

 

Spune-mi te rog. Lucrezi numai cu materialul clientului? Spre exemplu jantele ma priveste de unde le gasesc sau ai posibilitatea sa le achizitionezi pentru client si sa-ti trimit doar desenul.

Merci

Jante nu se poate taia cu aceasta masina.

E cu totul altceva.

 

Am sa bag drifterul la facut si am sa postez niste poze sa vedeti cam cum iese.

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles. Merci. Dar macar cum se numeste masina care taie jante poti sa-mi spui? Ai idee daca exista asa ceva in Romania?

 

Exista din cate stiu eu, dau si info cand am ca acum am uitat pe unde e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

pretul difera si in functie de grosimea materialului taiat ?

 

As vrea sa stiu daca mi se garanteaza unicitatea modelului creat de mine pt ca daca ulterior il vad pe toate mobrele sau mai rau pe vreun gard din fier la vreun palat tiganesc nu am facut nici o smecherie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretul difera si in functie de grosimea materialului taiat ?

 

As vrea sa stiu daca mi se garanteaza unicitatea modelului creat de mine pt ca daca ulterior il vad pe toate mobrele sau mai rau pe vreun gard din fier la vreun palat tiganesc nu am facut nici o smecherie

pai cum sa-ti garanteze bre?

poate sa garanteze ca nu mai face el modelul respectiv dar ca nu-l mai vezi pe mobre n-are cum, pt ca este posibil sa-ti vada cineva modelul si sa-l faca in alta parte :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pretul difera si in functie de grosimea materialului taiat ?

 

As vrea sa stiu daca mi se garanteaza unicitatea modelului creat de mine pt ca daca ulterior il vad pe toate mobrele sau mai rau pe vreun gard din fier la vreun palat tiganesc nu am facut nici o smecherie

 

Pretul se ia pe ora de taiere 80 euro/ora,timpul de taiere il aflu doar atunci cand bag desenul pe care il faci in computerul masini ia calculeaza si imi da timpul de taiere,deci pretul.Legat de unicitatea modelului eu fac ce desen imi dai si nu mai fac la alti dupa acelasi desen.

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum sa-ti garanteze bre?

poate sa garanteze ca nu mai face el modelul respectiv dar ca nu-l mai vezi pe mobre n-are cum, pt ca este posibil sa-ti vada cineva modelul si sa-l faca in alta parte :burnout:

daca ma interesa parerea ta te intrebam .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...