Sari la conținut

MAMAIA 2010 - Seawolves Bike Fest 3


Seawolves
 Share

Participare  

203 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

îi voi' țapăn pi bananî ? :lol:)))

:D il rog pe Moldoveanu' sa-mi traduda din dulcea limba moldoveneasca ce-o vrut nea Crivat sa spuie:

1. Va sta tzeapan pe banana?

2. O va intzepa pe banana?

sau

3. Se va distra pan' ii va sta banana tzapana?

 

ori poate toate 3 variantele sunt general valabile? -_-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 101
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

tzapan = intoxicat volutar cu etanol, prietenul cel bun al metalistilor (si nu numai), in buletin numindu-se C2H6O, cunoscut intre amici ca si: pileala, spirt, rachiu, drojdie, borhot, vutca, holerca, agheazma, udatura, boasca, trascau :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Noi am ajuns deja, drumul a fost destul de ok, atentie multa pentru ca sunt lucrari in mai multe locuri insa sporita la intrarea in Murfatlar unde in curba se ingusteaza drumul si este foarte mult nisip... Intrati cu viteza redusa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Noi am ajuns deja, drumul a fost destul de ok, atentie multa pentru ca sunt lucrari in mai multe locuri insa sporita la intrarea in Murfatlar unde in curba se ingusteaza drumul si este foarte mult nisip... Intrati cu viteza redusa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ! dar sambata dimineata merge cineva ?java script:add_smilie(":D","smid_24")

 

 

Eu dar sa sti ca nu cred ca o sa depasesc 120.

 

0724148208 vali

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreme si atmosfera superba la mare

 

niciodata nu am prins apa marii atat de calda ... am facut baie pana acum ... muzica se aude ok si organizarea este buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreme si atmosfera superba la mare

 

niciodata nu am prins apa marii atat de calda ... am facut baie pana acum ... muzica se aude ok si organizarea este buna

Maule , sa ne ti la curent cu ce este pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata.scriu de la mare,din locatie de la intalnire.vreme superba,organizare super,atmosfera la fel.drumul aseara a fost aglomerat,dar merita.

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am ajuns in Bucuresti de la intrunire..

Vreau sa-i felicit pe baietii din Seawolves...intrunirea a fost bestiala!! Organizare de nota 10, au luat in seama si cele mai mici detalii si le-au rezolvat. Stiu ca la inceput n-au fost multi de acord cu faptul ca motoarele stateau in parcare, dar s-a dovedit a fi o idee foarte buna. Am dormit si noi bine noaptea...sau ma rog..spre dimineata :blbl:

Concursurile au fost foarte tari...berea ieftina...mancarea super ok la autoservirea de langa...

Mi-a placut mult si cu siguranta vin si la anu`!

 

Felicitari inca o data... se vede ca s-a muncit mult!

 

cheers

:ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai tare intrunire de pana acum. Totul a fost cum trebuia sa fie si de data asta, a tinut si vremea cu noi.

@Crivat Ati fost super tari fratilor, trebuia sa cantati mai mult. Sper sa va vedem cat mai des pe la intruniri.

@Seawolves: Felicitari, a iesit super.....si, am o intrbare. Voi aveti cumva un imn, ca a fost o melodie tare dupa concertul Iris si nu stiu exact ce era cu ea? Cum se cheama?

Ne vedem pe la Ploiesti si la anu' spun prezent de acum :ok:

Trebuia s-o faceti mai lunga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CVoi aveti cumva un imn, ca a fost o melodie tare dupa concertul Iris si nu stiu exact ce era cu ea? Cum se cheama?

melodia "tare " de dupa concert se numeste "we are the champions" apartine formatiei vocal instrumentale "queeen"

si este in interpretarea corului.."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"aia cu pirati" era Alestorm - niste metalisti super, care canta in principal despre avantajele de a fi pirat si beat simultan :ok: http://www.myspace.com/alestorm

 

 

Merci mult! Dadusem de ei intre timp. Long live youtube. Albumele voastre pe unde se pot gasi prin Bucuresti? E adevarat ca se pot lua de pe net, dar muzica buna merita sustinuta.

Respect pentru ceea ce faceti!

Ai venit pe motor pana la urma?

Mesaj completat

Merci mult! Dadusem de ei intre timp. Long live youtube. Albumele voastre pe unde se pot gasi prin Bucuresti? E adevarat ca se pot lua de pe net, dar muzica buna merita sustinuta.

Respect pentru ceea ce faceti!

Ai venit pe motor pana la urma?

 

 

Pentru cine mai e interesat melodia este: Keelhauled - Alestorm

Super tari oamenii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Micaradu: da, am venit cu motorul, ca imi plac plimbarile cat mai lungi. Cu timpii de cantat, treaba e cam fixa la evenimente de gen; dar e posibil sa fim prezenti si la adunarea Heavy Rides, la sfarsitul lui august.

 

@Preacuvios/Deadcow... chiar ma bucura ca v-a placut muzica de-o fac cu baietii mei :ok:

 

Tare intrunirea constanteana; tare de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Micaradu: da, am venit cu motorul, ca imi plac plimbarile cat mai lungi. Cu timpii de cantat, treaba e cam fixa la evenimente de gen; dar e posibil sa fim prezenti si la adunarea Heavy Rides, la sfarsitul lui august.

 

@Preacuvios/Deadcow... chiar ma bucura ca v-a placut muzica de-o fac cu baietii mei :ok:

 

Tare intrunirea constanteana; tare de tot.

 

 

Sper sa va vedem si acolo Seawolves-ul si cea de la Heavy Riders sunt cele mai tari intruniri de la noi. Oricum muzica voastra e super si sper sa va vedem mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, am venit cu motorul, ca imi plac plimbarile cat mai lungi.

Tare intrunirea constanteana; tare de tot.

Salutari domnu' Crivăț!

Ai stat cu cortul langa al meu, te-am vazut cand ai iesit 'echipat' de scena si chiar ma gandeam: "Uite frate, putea sa vina cu duba/masina si sa stea la hotel".

Foarte misto s-aude Bucovina in Mamaia, cre'ca ati strambat nasurile tuturor pipiților/pipițelor din capatul nordic :blbl:

Respectele mele pentru un moto-rockerr adevarat! :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...