Sari la conținut

Tura La Gradina Zoologica


Postări Recomandate

:sick: :lol: :lol:

 

Sambata am fost si eu,dupa-amiaza,nu stiu exact ora,era cam cald si n'am stat sa vad tot,mai ales ca majoritatea animalelor isi cam faceau siesta asa ca tre' sa mai merg,n'am reusit sa vad pinguinii :disappointed:

 

 

Ce m'a socat e pretul unui bilet : 15 mii lei vechi :crack: , ffff ieftin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:sick: :lol: :lol:

 

Sambata am fost si eu,dupa-amiaza,nu stiu exact ora,era cam cald si n'am stat sa vad tot,mai ales ca majoritatea animalelor isi cam faceau siesta asa ca tre' sa mai merg,n'am reusit sa vad pinguinii :disappointed:

Ce m'a socat e pretul unui bilet : 15 mii lei vechi :crack: , ffff ieftin

da e pomana! saracele animele...mai ales ursul ala brun.vai steaua lui.leul era tare pe pozitie,imens si arata bine,desi plictisit ,i-am prins vreo 5 minute de raget la gard...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: :lol: :lol:

 

Sambata am fost si eu,dupa-amiaza,nu stiu exact ora,era cam cald si n'am stat sa vad tot,mai ales ca majoritatea animalelor isi cam faceau siesta asa ca tre' sa mai merg,n'am reusit sa vad pinguinii :crack:

 

 

Da... pinguinii e mamifere?! :disappointed: :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai carlo270 dar cum de ti-au dat drumul sa iesi sa dai pozele pe sit? Ca tu trebuie sa stai cuminte la locul tau sa te vada bine vizitatorii .

mai remu1 daca ramaneam la zoo nu mai veneam cu dragonu noaptea sa te trezim...hahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta ce animal e ? Ca pare cam ratacit p-acolea. :disappointed:

 

post-8199-1152781973_thumb.jpg

animal zici?sa-ti fie rusinici .man ala is io.haha

 

 

Foarte ontopic ... Imagini din excursiile pe 2 rotzi. :crack:

mah daca nu-ti convine tine pt tine.opinia ta este nerelevanta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah daca nu-ti convine tine pt tine.opinia ta este nerelevanta!

 

Pe un forum public relevantza opiniilor este determinata de nivelul de inteligentza a celui care le initziaza. Replica ta denota carentze in aceasta privintza asha ca opinia ta este irelevanta despre relevantza opiniei mele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe un forum public relevantza opiniilor este determinata de nivelul de inteligentza a celui care le initziaza. Replica ta denota carentze in aceasta privintza asha ca opinia ta este irelevanta despre relevantza opiniei mele.

bah las-o ca macane sau face cum faci tu de obicei,partai.limpede?cate facultati ai facut tu mah?mai multe decat a facut orice antrepriza de constructii,nu?ia nu te mai da tu smart mah...sau tu esti vre-un soi de only one?

 

bah las-o ca macane sau face cum faci tu de obicei,partai.limpede?cate facultati ai facut tu mah?mai multe decat a facut orice antrepriza de constructii,nu?ia nu te mai da tu smart mah...sau tu esti vre-un soi de only one?

fantastic,unde era cel mai destept si iubit dintre pamanteni.hahaha

 

bah las-o ca macane sau face cum faci tu de obicei,partai.limpede?cate facultati ai facut tu mah?mai multe decat a facut orice antrepriza de constructii,nu?ia nu te mai da tu smart mah...sau tu esti vre-un soi de only one?

fantastic,unde era cel mai destept si iubit dintre pamanteni.hahaha

cica e plin netu' de zmei.unii au si capetele taiate.cat despre creier si inteligenta oare tu vorbeai?funny coane!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Se pare ca am fost mult prea indulgent folosint termenul "carentze majore". Acum ai inceput sa-tzi dai replici singur.

 

Daca mai ai ceva sa-mi spui hai sa-mi explici personal la arc intr-o miercuri. Daca nu, hai s-o lasam moarta pana nu o dam in chesti serioase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...