Sari la conținut

Informatii Utile Pt Brasoveni


Skywalker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 923
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bujii bune(NGK) si ieftine pe unde gasesc si yo?

 

UNIX

AUTONET

MATEROM

ingaraj.ro

 

CINETIC.srl ( langa SPAR-ul din gemenii)

 

 

ca o parere personala NGK , mi se par mult prea laudate , mult mai calitative mi s-au parut bujiile CHAMPION , acum fiecare isi cumpara ce crede ca este mai bun ptr el :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

fox .. este ok si asta din carrefour ... are multiple fnctii poti sa iti selectezi tipul autovehicului .. respectiv utilitara 3,5 utilitara 1,7 autoturism , transport persoane , si moto ... eu sigur o sa-l folosesc din plin :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fox .. este ok si asta din carrefour ... are multiple fnctii poti sa iti selectezi tipul autovehicului .. respectiv utilitara 3,5 utilitara 1,7 autoturism , transport persoane , si moto ... eu sigur o sa-l folosesc din plin :)

pai foloseste-l din plin daca stai prost cu bateria:)),mai bine iti cumperi o baterie si nu ai nevoie de redresor ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai foloseste-l din plin daca stai prost cu bateria:)),mai bine iti cumperi o baterie si nu ai nevoie de redresor ;)

 

pai nu ma dau banii afara din casa , sa-mi permit o baterie calitativa ptr duba si am gasit solutia asta provizorie ;)

 

fox: esti vanator de reduceri ?:P :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, dar chiar aveam nevoie de unul ptr iarna si s-a nimerit sa si am bani in ziua aia. Plus de asta de ce sa iei ceva mai scump cand si asta face acelasi lucru? Doar ca scrie vreo firma mai smechera pe el? sa fiu nebun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Salutari si La Multi Ani! Zilele aceste, tot cautand pe net oferte bune pentru mine si motorul meu am dat peste site-urile de cumparaturi in grup. Insa nu am prea vazut oferte pentru motociclisti si motociclete. Asa ca am deschis pe unul dintre site-uri o cerere in acest sens. Daca sunteti interesati accesati link-ul de mai jos si votati, poate avem sansa sa gasim si astfel de oferte. Nu incerc sa fac publicitate nimanui, vreau doar sa gasesc o solutie sa imi cumpar echipamente si piese mai ieftin, si cred ca si voi vreti acelasi lucru.

 

http://contact.adulmec.ro/forums/109909-oferte-noi/suggestions/2549193-echipamente-si-accesorii-moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

cine stie un strungar care poate face niste inaltatoare din aluminiu?

 

Incearca si la nr. de tel.0744565048-Levi,are un atelier la Rasnov,zici ca suni din partea lui Ulita.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

era/este un topic cu itp brasov, dar nu il mai gasesc. probabil din cauza virozei.

 

imi poate spune si mie cineva cat mai este un itp anu asta si cine mai face. multzam.

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

salutare la toata lumea

 

poate aveti nevoie....

are la LIDL spray pentru curatat lantu, 300ml la 7 ron

 

http://www.lidl.ro/cps/rde/xchg/SID-162BFCBD-8D35AA4F/lidl_ro/hs.xsl/index_10510.htm

 

 

nu sunt cine stie de capul lor ... eu am luat anul trecut tot la " oferta " din bricostore .... dar s-a intarit substanta aia pe lant de am scos-o numai la perie + se imbacseste foarte repede...... de jante si spite nu mai spun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...