Sari la conținut

Informatii Utile Pt Brasoveni


Skywalker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 949
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Am vrut să îmi cumpăr o geacă moto de la MyMoto din Brașov, dar s-au mutat din Codrii Cosminului pe Lungă. Pe site și FB nimic actualizat. Hm, cam nasol din partea lor. Ca să se știe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Hai sa explic in mare parte ce s a intamplat la mymoto. Stateau in chirie acolo si aveau contractul pana in martie. Prin toamna, propietarul s a hotarat sa i dea afara si le a dat o saptamana sau ceva de genu la dispozitie sa se care. Cum ei nu aveau cum sa se mute si au respectat conditiile contractului, au refuzat sa plece. Propietarul(un mos de vreo 80 de ani ) s a hotarat sa le puna lacat la poarta astfel ca totul a ramas acolo. Dupa asta a urmat actionarea in instanta si etc. Nu prea au avut ce face. Va dura pana isi revine mymoto in brasov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu îi ajut să își revină, cumpărând de la ei. Am fost foarte mulțumit de ei până acum și sper să deschidă noul magazin cât mai repede. Chiar dacă nu am găsit magazinul la vechea locație ( l-am găsit pe moșu) a meritat un drum Covasna - Brașov cu motorul. Doar că era mai mișto să scrie noua adresă măcar pe FB, pentru că acolo sunt activi.

 

Mulțumesc pentru explicații, e bine să știi adevărul.Nu sunt supărat pe ei, îmi doresc să le meargă bine, au un magazin bun și aproape de mine.

Editat de severoprisan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cun sunt pe fb. Cred ca e un intreg lant de magazine pe toata tara. Ultima data cand am vorbit cu baiatul de acolo a zis ca inca nu reuseste sa deschida si ca nu tine de el. Si mie mi a placut mult mymoto. A fost singurul loc in care am fost bagat in seama si ajutat ca incepator. In principiu analizez preturile peste tot cand cumpar ceva, insa tot la my moto am revenit cu placere. Si eu ii astept de juma de an deja sa se deschida :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Acum 6 ore, Thunder Rock a spus:

Unde pot retapita o casca in Brasov? Are cineva idee?

Sal! Incearca la Tapiterii Auto Brasov. Ei fac tot felul de retapitari mai complexe. Poate se baga si la casti. I-am gasit cand cautam pt.retapitarea seii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Va salut!

Unde pot repara sau inlocui fermoarul unui rucsac prin BV? Ceva profi

Multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 12.03.2020 la 9:50, florinelu07 a spus:

ceva model notabil sau doar valoare sentimentala? in primul caz, incearca la producator ca sigur au elemente de schimb daca nu este prea vechi modelul.

Este vb de un shoei xr 1000 Nu are interior detasabil asa ca nu am ce cauta la producator...tre o mana de baiat /fata priceput(a)

Editat de Thunder Rock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...