Sari la conținut

Hayabusa Vs Viper


Raul.
 Share

Postări Recomandate

Filmu asta tocmai o fost facut peste weekend.

Aicea o inceput totul

http://www.suzukihayabusa.org/cgi-bin/ulti...ic;f=1;t=012342

 

Aicea o fost postat filmul [deocamdata locatia de acolu nu functioneaza]

http://www.suzukihayabusa.org/cgi-bin/ulti...ic;f=1;t=012545

 

Urmarea

http://www.suzukihayabusa.org/cgi-bin/ulti...ic;f=1;t=012515

 

 

Filmul este aicea click and save as

 

Povestea

O Busa complet stock cu 45000mile la bord, O busa cu teava esapament full system schimbat + filtru aer, o Busa super modificata cu big bore kit si NOS kit plus un ZX12R tot cu big bore kit si mult msai usoara decit stock. Impotriva la un Dodge Viper care pune 883cp la rotzile din spate.

:)

 

f95ad835.jpg

 

PS Filmul este lung. Dar sincer chiar ca merita downloadu :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

belea. e primul film "documentat" ca sa zic asa pe care-l vad, cu toata povestea alaturi, pe un forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super tare filmul,pacat ca numai la sfarsit arata ceasurile de bord de la busa cu camera.Curajosi baietii cu busele la viteza aia langa ditemai tancu si curentii aia de aer destul de periculosi.LONG LIVE SUZUKI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
la noi in tara nu ar fi fost probleme cu politia :) o mica spaga si aveai si antemergator :(

moaha...cu bmwurile alea cre ca le trebuiau multi km in fata sa se afle in limita de siguranta :)

Sau la shtanga de viper woahahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
Vizitator DARK-RIDER-82
:baubau: salutare ! sunt gabriel si am, o intrebare pt voi..... cum as putea sa fac rost dee filmuletele assstea care nici nu prea pot sa le vad ,pe un cd, TREBUIE sa spun ca am tot incercat sa le copii . dar nimic......... NU merge si gata ! s-ar putea sa radeti de nick-ul meu dar sa stiti ca m-am cam indragostit de hayabusa de cand a aparut si mai mult de atat , mi s-a pus pata rau de tot pe ea de cand m-a plimbat andy cu 260km/h. NU vreau sa par altceva de ce sunt , si nici sa ma laud , da' paarca nu mai puteeam sa tin capul drept..! deci sa fiu sincer cu voi , alt nick pt forumul asta nu mi-a venit in cap :D tre sa mai spun ca am si eu un dnepr , care deocamdata sta ..........in garaj deoarece eu fac scoala acum ! :D daca vrea cineva si poate sa faca rost de filmuletele astea i-as fi recunoscator ! totul contra cost! ciao! :baldy:

si_totusi_hayabusa_for_life.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

Ce busa lover esti tu daca in avatarul tau apar doar pasari?

Nu ai gasit o poza cu busa s-o indesi acolo? :P

Placebo, omu stie ma....e un avatar cu greutate ,loveste in adancime :D

:baldy:

+ ca are 2 hayabusa in avatar :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

salutaree din nou! mai placebo , eu ma gandeam ca o sa ma ajuti cumva sa fac rost de filmuletele alea , nu sa ma critici ! :D dar daca vrei neaparat o sa imi fac o fotografie cu o hayabusa si o s-o '' indes'' la avatar. problema cea mai mare e ca de cate ori am incercat sa fac o fotografie cu o hayabusa nu iesea..... :D ba era cu obiectivu in soare , ba nu stiu ce avea aparratu'......... am avut 2 ocazii sa imi trag o fotografie cu busa dar o data la tomina trans d-l doru gugeanu m-a tot amanat cu poza ca ,cica erau clientii pe acolo si bla bla bla..etc , sa nu ma sui pe motoare ca la mine acasa...... s-a facut seara si CULMEA , blitzul nu functiona ......... :D :P :D asta e (cred ca nu e buna fata mea:) am mai avut o ocazie cand m-a plimbat andy fazekas cu hayabusa:) A fost interesant dar ca de obicei trebuia sa fac eu ceva gresit (am uitat aparatul in tren :baubau: , concluzia; doar m-a plimbat cu 260km/h , am ramas cu amintirea frumoasa de a ma fi ''dat'' cu cea mai rapida motocicleta de serie din lume si atat .CE NU IMI VINE MIE SA CRED ESTE CA ANDY A AVUT ACCIDENT CU MASINA PARCA , CEEA CE ESTE INCREDIBIL.......... Noi am intrat intr-o curba cu viteza (nu mai stiu exact cat)si eu nu m-am aplecat de frica ...... :D si ne-am oprit sa immi explice , ca trebe sa ma aplec., sau sa fac exact ce face si el........ in rest cand am ajuns la el acasa ,imi tremurau picioarele si nu stiam de ce.......... cam atat am avut sa va spun si daca o sa fie posibil o sa ma rog de vreun proprietar de hayabusa , sau chiar de andy , sa fac o fotografie pe hayabusa (poate s-a refacut intre timp andy, din cate am auzit ar avea un plaman perforat.........) sper sa imi spuneti si mie cum as putea sa fac rost de filmele alea , deoarece mor de curiozitate sa le vizionez ,! ciao la toata lumea!!!!!11 :baldy:

si_totusi_hayabusa_for_life..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am glumit cu avatarul. :banana:

Vino maine la arc cu aparatul (sper sa nu ploua) si ai sanse sa apara o busa.

Cat despre filme ... ei le vand contra cost ... nu sunt atat de fraieri sa te lase sa le copiezi de pe site. Dar poti copia alte filmulete vezi free download (dar sunt mari o sa dureze cateva zeci de minute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

Placebo , mercy ca mi-ai raspuns si tu la mesaj , dar nu stiu sigur daca pot sa vin la arc miercuri(cu toate ca ar fi tentant, mai e si meciul cu DINAMO... :blbl: ) trebuie sa merg la facultaate la suceava (ce oras de ckt.... :banana: ) avem de dat un colocviu la practica itineranta care a fost si practica stationara care am facut-o la statia meteo in rm sarat(am copiat jdemii de date ca bou .de pe 10 ani........ :blbl: pt ca asa vrea d-l profesor ...... si acum vom vedea ce nota luam) de venit prin bucuresti o sa vin eu , dar nu stiu exact cand(daca nu stiai eu locuiesc in megalopolisul rm sarat , pe care nici nu il observi daca treci cu motorul si ai ceva viteza(de acu s-a transformat in comuna........ : ) dar sa stii ca am vb cu doru gugeanu la tomina trans si nnu prea avea nici o hayabusa , doar primea comenzi(trebe sa aduca motoare noi :laugh: . Cat despre arc , si hayabusele care ar putea sa treaca pe acolo, nu stiu ce sa zic...(nu stiu daca ma crezi, da' m-am rugat de ATATIA POSESORI de hayabuse sa ma plimbe, si doar Andy fazekas a fost om , poate PREA om mai ales ca nici nu ma vazuse la ochi vreodata ........ :D Chiar sunt curios , oare m-ar plimba vreun bucurestean pe motorul lui, daca l-as ruga f f f f f f frumos?Acum sunt pe deplin satisfacut , dupa ce m-a plimbat andy , dar sa stii ca m-am ploconit pe la multi , inclusiv pe la tipul care a efectuat ride testul cu hayabusa din nr motolife(nu mai stiu ce nr era revista... :baldy: ) dar anyway dupa cum spune o piesa de pe la radio: FUCK IT ! ar fi ceva sa imi trag o poza cu hayabusa si sa o postez aicea pe forum (asa ma veti vedea si voi la fata :D cam atat ca ma dor mainile de cat am scris ! salutari si sa stii ca o sa fii primul pe care il anunt daca vin pe la ''bucale'' ciao si RIDE SAFE RIDE FOREVER :kick:

si_totusi_hayabusa_for_life.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...