Sari la conținut

Intrunirea motociclistilor tulceni.


HondaSan
 Share

Postări Recomandate

Din pacate,cam tarziu.Dar mai bine mai tarziu decat niciodata.Fac acest anunt cu intarziere.Intre 21,22,23 mai AC.pe locatia garla Somova ,are loc prima intrunire organizata de motociclistii din Tulcea.Se anunta petrecere mare cu specialitati culinare din zona.Ce altceva?Peste in toate modalitatile de pregatire.Bautura specifica zonei si anume wisky,tequila,sake,absint si altele.Sunt invitate trei trupe rock,foarte cunoscute in tara.Nu stim daca o sa si vina.Tot asa au fost invitate si doua trupe de fete care se dezbraca si se lasa.Pictate,bineinteles.

Despre ce a fost si cum a fost,o sa vedem duminica seara.Oricum ,urarea :la mai multe si petrecere frumoasa.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata 22.05.2010 plec impreuna cu 2 amici spre somova. Ma rog sa nu ploua! macar pana ne intindem cortul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate,cam tarziu.Dar mai bine mai tarziu decat niciodata.Fac acest anunt cu intarziere.Intre 21,22,23 mai AC.pe locatia garla Somova ,are loc prima intrunire organizata de motociclistii din Tulcea.Se anunta petrecere mare cu specialitati culinare din zona.Ce altceva?Peste in toate modalitatile de pregatire.Bautura specifica zonei si anume wisky,tequila,sake,absint si altele.Sunt invitate trei trupe rock,foarte cunoscute in tara.Nu stim daca o sa si vina.Tot asa au fost invitate si doua trupe de fete care se dezbraca si se lasa.Pictate,bineinteles.

Despre ce a fost si cum a fost,o sa vedem duminica seara.Oricum ,urarea :la mai multe si petrecere frumoasa.Bunu.

Distractie la maxim participantilor la cele doua petreceri de pe malul garlei Somova ,o sa iasa bine atata timp cat si la cea -DE-A DOUA INTRUNIRE- organizata de motociclistii din Tulcea in primavara anului trecut a fost misto : /index.php?showtopic=346769 :D

ECHIDISTANTA - CORECTITUDINE - RESPECT

Editat de amatoru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Distractie la maxim participantilor la cele doua petreceri de pe malul garlei Somova ,o sa iasa bine atata timp cat si la cea -DE-A DOUA INTRUNIRE- organizata de motociclistii din Tulcea in primavara anului trecut a fost misto : /index.php?showtopic=346769 :)

ECHIDISTANTA - CORECTITUDINE - RESPECT

 

Am fost la petrecere,a fost frumos!

Nu stiu daca a placut la toata lumea dar a fost o atmosfera deschisa si palcuta,mai aleas borsul de peste facut de cei din guerilla,tari baietii mai ales dani love si da king iar rock46 a facut toti banii! :crack: Am cunoscut motociclisti din bucuresti,galati,focsani,tulcea.

La mai bine. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super petrecere, super distractie. nu stiu daca chiar aveam nevoie de o iesire, dar locatia, oamenii si chiar si vremea mi-au reamintit ce frumoase sunt lucrurile simple.

 

ciorba de peste, betivaneala, plimbarile, concursurile....

 

bravo lor pentru eforturile organizarii, mie mi-a placut.

post-20806-1274680767_thumb.jpg

post-20806-1274680808_thumb.jpg

post-20806-1274680847_thumb.jpg

post-20806-1274680877_thumb.jpg

post-20806-1274680910_thumb.jpg

post-20806-1274680930_thumb.jpg

post-20806-1274680958_thumb.jpg

post-20806-1274680991_thumb.jpg

post-20806-1274681031_thumb.jpg

post-20806-1274681056_thumb.jpg

post-20806-1274681112_thumb.jpg

post-20806-1274681131_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super intalnire.Au fost multi prieteni si am cunoscut si multi motociclisti noi.Marius Stanescu si gashca lui nebuna s-au intrecut pe ei.Trebuie sa spunem ca Marius este seful Guerilei si seful filialei AMR Tulcea.

Undeva ,in pustiatate,langa o balta superba(garla Somova),un teren plat,accidentat,numai bun de endureala,doua ,trei pante numai bune pentru urcat si coborat cu adrenalina in gat,un WC din stuf si cu scandura noua,cu use,ma rog nu a fost apreciat de toata lumea dar era in pustie,doua ploi neconvingatoare,o ciorba de peste ca-n poveste,mult mai multa lume decat se asteptau organizatorii,un Hrubaru superb si discret,multa scrumbie la gratar(cine nu a halit asa ceva nici nu stie ce a pierdut),ce mai la deal la vale,a fost SUPER.Felicitari organizatorilor,tineri si batrani si asteptam ca intrunirea sa intre in calendarul intrunirilor "mai altfel".Aceasta intrunire a avut un caracter nonprofit,toata cheltuiala fiind suportata de Marius Stanescu si compania.

Felicitari tuturor si.....sa va tina D-zeu obiceiul.

Cum intru in posesia fotografiilor le voi posta.Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, a fost frumos, cu o mica corectie, Marius nu este seful Guerillei, si asta nu pentru ca nu ar merita, dar, noi nu avem sef... la noi toti sunt sefi sau simpli motoristi. Asta binenteles, nu ne impiedica sa fim uniti prin aceiasi pasiune si mai ales, prietenie.

Sincer, nu ne asteptam la o asemenea participare... dar, bucuria a fost mare cand am citit comentariile participantilor. Sper ca, ceilalti, care din diferite motive nu au putut participa, si, vazand pozele, la urmatoarea editie sa fie primii. Oricum, GUERILLA se bucura ca oamenii s-au simtit bine si promitem ca, la urmatoarea editie, ciorba de peste sa fie cel putin la fel de buna ca cea de acum.

Toate cele bune, sa fim sanatosi sa ne vedem la editia viitoare.

Oricum GUERILLA KNOWS BEST!.. sa faca ciorba de peste.

post-13981-1274867625_thumb.jpg

post-13981-1274867728_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, a fost frumos, cu o mica corectie, Marius nu este seful Guerillei, si asta nu pentru ca nu ar merita, dar, noi nu avem sef... la noi toti sunt sefi sau simpli motoristi. Asta binenteles, nu ne impiedica sa fim uniti prin aceiasi pasiune si mai ales, prietenie.

Sincer, nu ne asteptam la o asemenea participare... dar, bucuria a fost mare cand am citit comentariile participantilor. Sper ca, ceilalti, care din diferite motive nu au putut participa, si, vazand pozele, la urmatoarea editie sa fie primii. Oricum, GUERILLA se bucura ca oamenii s-au simtit bine si promitem ca, la urmatoarea editie, ciorba de peste sa fie cel putin la fel de buna ca cea de acum.

Toate cele bune, sa fim sanatosi sa ne vedem la editia viitoare.

Oricum GUERILLA KNOWS BEST!.. sa faca ciorba de peste.

 

Domnu papas,daca nu beai atat ,puneai mai multe poze.Se vede clar ca te-ai simtit extraordinar de bine.Ca mai toata lumea.Eu zic sa nu asteptam anul viitor si sa o punem de inca o intalnire in acest an.Ei?Bunu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mai Mircea... dar avand in vedere ca, cantitatea de alcool se disipeaza pe Kg corp, am o scuza... amandoi am baut la fel, dar eu sunt mai mic si slab... si cand am fost mic am fost si bolnav... oricum eu cred ca a fost super. Abia va astept pe toti sa veniti la Tulcea sa mai savurati o ciorba de peste, sa dormiti in cort si sa va faceti nevoile intr-un Wc de stuf :lol: poza antologica....

Mesaj completat

Da mai Mircea... dar avand in vedere ca, cantitatea de alcool se disipeaza pe Kg corp, am o scuza... amandoi am baut la fel, dar eu sunt mai mic si slab... si cand am fost mic am fost si bolnav... oricum eu cred ca a fost super. Abia va astept pe toti sa veniti la Tulcea sa mai savurati o ciorba de peste, sa dormiti in cort si sa va faceti nevoile intr-un Wc de stuf :lol: poza antologica....

Si era sa uit... eu am fost fara.... bataia draqului ce am sa iau.... :lol: Hai ca o mai punem odata... sa vedem cine se baga....

post-13981-1275156797_thumb.jpg

post-13981-1275157363_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...