Sari la conținut

Traseu in Romania - cer info.


ics7
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

Am de gand sa bat un drum mai lung in tara cu un prieten.

Prin acest post vreau sa cer de la voi, cei care ati batut Romania mai mult ca mine, informatii despre acest traseu, ce obiective ar trebuii vizitate chiar si cu abateri de la drum, mai ales un traseu de intors.

Poate e cineva care vrea sa faca traseul asta cu noi, e binevenit oricine!

 

Traseul va dura mai multe zile si daca e cineva care ne poate oferi cazare pe traseu ar fi bine daca nu vom dormi in cort.

 

Va multumesc si astept ceva opinii! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am de gand sa bat un drum mai lung in tara cu un prieten.

Prin acest post vreau sa cer de la voi, cei care ati batut Romania mai mult ca mine, informatii despre acest traseu, ce obiective ar trebuii vizitate chiar si cu abateri de la drum, mai ales un traseu de intors.

Poate e cineva care vrea sa faca traseul asta cu noi, e binevenit oricine!

 

Traseul va dura mai multe zile si daca e cineva care ne poate oferi cazare pe traseu ar fi bine daca nu vom dormi in cort.

 

Va multumesc si astept ceva opinii! :D

traseul acesta il am si eu in hartii pentru vara asta si chiar eram foarte foarte curios cum pot merge de la Herculane la Sarmisegetuza,ma gandesc ca fiind rezervatie naturala poate este interzis accesul cu moto

astept si eu acest info de la enduristi din zona sau colegi care au fost pe acolo

toate cele bune dragilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

traseul acesta il am si eu in hartii pentru vara asta si chiar eram foarte foarte curios cum pot merge de la Herculane la Sarmisegetuza,ma gandesc ca fiind rezervatie naturala poate este interzis accesul cu moto

astept si eu acest info de la enduristi din zona sau colegi care au fost pe acolo

toate cele bune dragilor

Banuiesc ca te referi la un traseu enduro pe coclauri, in rezervatia pinul negru de banat care este in Herculane nu ai nici o astfel de restrictie, cat despre retezat nu pot sa iti spun nimic!

Eu fac traseul pe sosea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha,zi domnule asa,eu vreau sa merg Herculane-Cerna Sat- ??? - Gura Zlatna-Sarmisegetuza,si credeam ca si tu ai in plan tot asta

era o alunecare de teren dupa cerna sat si nu se putea trece cu nimic, o sa ma interesez si iti spun daca s-a rezolvat.

si cand te hotarasti sa faci traseul si treci prin Herculane da un semn sa stam la un pahar de vorba:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...