Sari la conținut

Intrunirea Seth-on-Fire Cluj-Napoca 2010


Postări Recomandate

ALIDAAA ce-ai facut draga cu seaua la saracul chopper??? :cheers:

uite dom-le cu poti gasi un frate care sa te ajute...alida este din cluj?

oriucm imi ajunge numele.......vom fi sclavi etenri ai ALIDEI!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 93
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cred ca esti confuz, fata din poze n-a participat la concursul de tricouri ude...

da nu era vorba de tricouri ude:)) o facut din cate mi-a zis niste poze pe motor:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca esti confuz, fata din poze n-a participat la concursul de tricouri ude...

pai cred adica nu......sunt sigur ca tu esti mai confuz decat oricine...am scris eu undeva ca a participat la tricouri ude???????man nu te baga in seama ca sunt destui care vb aiurea...eu o cautam pe ALIDA...DAR MERSI ORICUM CA M-AI LAMURIT!

asta-i alta fata man........eu le vreau pe toate....si sunt dispu sa devin sclav pe vecie!!!!

Mesaj completat

scuze.....de fapt am inebunit cu atea pe cap...deci eu sunt cu florina fata care a castigat concursul....o venerez....si altu e cu alida fata care a rupt saua choperului...si el o venereaza numa nu are tupeu sa zica .......deci impreuna formam secta de venerare ale frumusetilor florina si alida...pe veice.....SE STIE!!!

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cred adica nu......sunt sigur ca tu esti mai confuz decat oricine...am scris eu undeva ca a participat la tricouri ude???????man nu te baga in seama ca sunt destui care vb aiurea...eu o cautam pe ALIDA...DAR MERSI ORICUM CA M-AI LAMURIT!

asta-i alta fata man........eu le vreau pe toate....si sunt dispu sa devin sclav pe vecie!!!!

Mesaj completat

scuze.....de fapt am inebunit cu atea pe cap...deci eu sunt cu florina fata care a castigat concursul....o venerez....si altu e cu alida fata care a rupt saua choperului...si el o venereaza numa nu are tupeu sa zica .......deci impreuna formam secta de venerare ale frumusetilor florina si alida...pe veice.....SE STIE!!!

 

iti spune ceva: Postu' tau !??! :cheers:

 

Rog un admin sa stearga/mute offtopicurile (inclusiv ale mele) ... e totusi un

 

TOPIC PT POZE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o intrunire reusita , dar parca mi-a placut mai mult anul trecut.Anul acesta am avut noroc de soare si caldura . totusi mi se pare ca a fost cam scump biletul , mai ales ca nici nu s-a mai dat gulas ca anul trecut , nici foc de tabara n-a mai fost , prea putine concursuri , mai ales sambata dupamasa a fost o pauza cam mare , timp in care nu s-a facut nimic , in rest ne-am distrat alaturi de prieteni , chiar daca am fost cu masina am reusit sa castig concursul de mers incet ( prin asta multumesc prietenului care m-a sponsorizat cu motocicleta , a primit si el o mica parte din premiu), imi doream sa particip iar la concursul de baut bere pe motor, pe care l-am castigat anul trecut, dar acum nu s-a mai tinut.din pacate am avut parte si de un incident nefericit , omul care facea curatenie la terasa unde am stat noi , in timp ce noi eram la scena , a golit tot de pe masa , chiar daca era o fata de masa si sticle si pahare pline , iar omul a vazut ca noi am stat acolo toata ziua, nu a tinut cont de asta si ne-a lasat fara bautura si ce mai aveam pe acolo , inclusiv o casca si o pereche de manusi , iar cand a fost intrebat de astea a zis ca el le-a pus mai incolo , dar nu ne-a dat prea multe explicatii.

multumesc organizatorilor pentru premii si pentru efortul depus , asteptam intrunire de anul viitor.

 

Yzu imi dadea sfaturi despre starea drumului post-14351-1275421359_thumb.jpg

zici ca e Conan barbarul post-14351-1275421601_thumb.jpg

post-14351-1275421292_thumb.jpg

post-14351-1275421430_thumb.jpg

post-14351-1275421482_thumb.jpg

post-14351-1275421683_thumb.jpg

post-14351-1275421760_thumb.jpg

post-14351-1275421941_thumb.jpg

post-14351-1275421995_thumb.jpg

post-14351-1275422064_thumb.jpg

post-14351-1275422178_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrunire nu poate sa semene cu alta.De asemenea si criza este din pacate o realitate.Dar daca la intrebarea daca m-am simtit bine pot raspunde din toata inima DA inseamna ca a fost O.K.Pozele cerute.post-55525-1275385035_thumb.jpg

Proprietarul se lauda la ProTV ca moto e facuta pe comanda pt. el la Orange County Choppers si ca a costat 100.000 coco.

Unde e frate sigla OCC pe mobra ca eu n-o vad? Aia nu lasa mobra fara sigla lor la vedere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Proprietarul se lauda la ProTV ca moto e facuta pe comanda pt. el la Orange County Choppers si ca a costat 100.000 coco.

Unde e frate sigla OCC pe mobra ca eu n-o vad? Aia nu lasa mobra fara sigla lor la vedere.

 

 

http://www.art-on-wheels.dk/bikes-gallery/10-vampire

Oricum arata foarte bine. S-o stapanesti sanatos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost o intrunire reusita , dar parca mi-a placut mai mult anul trecut.Anul acesta am avut noroc de soare si caldura . totusi mi se pare ca a fost cam scump biletul , mai ales ca nici nu s-a mai dat gulas ca anul trecut , nici foc de tabara n-a mai fost , prea putine concursuri , mai ales sambata dupamasa a fost o pauza cam mare , timp in care nu s-a facut nimic , in rest ne-am distrat alaturi de prieteni , chiar daca am fost cu masina am reusit sa castig concursul de mers incet ( prin asta multumesc prietenului care m-a sponsorizat cu motocicleta , a primit si el o mica parte din premiu), imi doream sa particip iar la concursul de baut bere pe motor, pe care l-am castigat anul trecut, dar acum nu s-a mai tinut.din pacate am avut parte si de un incident nefericit , omul care facea curatenie la terasa unde am stat noi , in timp ce noi eram la scena , a golit tot de pe masa , chiar daca era o fata de masa si sticle si pahare pline , iar omul a vazut ca noi am stat acolo toata ziua, nu a tinut cont de asta si ne-a lasat fara bautura si ce mai aveam pe acolo , inclusiv o casca si o pereche de manusi , iar cand a fost intrebat de astea a zis ca el le-a pus mai incolo , dar nu ne-a dat prea multe explicatii.

multumesc organizatorilor pentru premii si pentru efortul depus , asteptam intrunire de anul viitor.

Bravo Toni si multumesc pentru cei 20%. :cheers:

Si da, eu sunt cu casca si manusile lipsa si inca nu imi vine sa cred ca cineva de acolo le-a ciordit. Adica ar fi trebuit sa vin catre casa cu o coaja de bostan in cap, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite dom-le cu poti gasi un frate care sa te ajute...alida este din cluj?

oriucm imi ajunge numele.......vom fi sclavi etenri ai ALIDEI!!!!!!

de ea vb nu?

post-33075-1275467749_thumb.jpg

post-33075-1275467781_thumb.jpg

post-33075-1275467819_thumb.jpg

post-33075-1275467854_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot veni vorba de fete dragute, ia sa vedem daca mai are cineva poze cu cea care ii e alaturi norocosului asta.... :cheers:

 

da inapoi cateva pagini si o sa mai vezi poze cu ea..

Editat de swoboda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ceva poze de la intrunire gasiti si la mine in semnatura,iar daca va uitati mai adanc gasiti si tricouri ude!!

 

pe la comenturi sa fie linku?

 

Spor la butonat!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...