Sari la conținut

Bucuresti - Gara Obor - GRANT RACING GARAGE - service general


Cesar
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 942
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut Cezar,

Pe linga un schimb de ulei Bel Ray\filtru, as vrea sa schimb si cauciucurile(le am deja). Poti sa-mi zici te rog daca se poate face saptamana asta eventual si cat costa manopera ptr ele?

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Cezar,

Pe linga un schimb de ulei Bel Ray\filtru, as vrea sa schimb si cauciucurile(le am deja). Poti sa-mi zici te rog daca se poate face saptamana asta eventual si cat costa manopera ptr ele?

Multumesc

 

Salut!

Pretul e 100 de lei cu tot cu echilibrare.

 

» Post actualizat in 15 Apr 2015 11:15

Ia fii atent intrebare, cat este garantia la niste simeringuri din alea de furca? Vezi ca e intrebare capcana! :)

Daca nu gasesti raspunsul in topicul asta, o sa incerc sa detaliez :)

/index.php?/topic/723866-simeringuri-furca/&do=findComment&comment=3930287

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am inteles nimic :) , eu mereu cand schimbam simeringurile la furca tinea pana la urmatoarea data cand ma hotaram sa umblu la furca, gen 3-4 ani. Acu' e prima data cand dupa primul sezon parca da sa planga una din jambe...mai cercetez!

 

Daca am folosit AllBalls e posibil sa te lase mai repede. Sincer nu mai stiu ce am montat anul trecut pe furca. Dupa cum am zis si mai demult, evit maxim sa mai folosesc aceste simeringuri care uneori dau rateuri.

Din pacate garantia producatorului se limiteaza la defecte de fabricatie pe care le descoperi cand le scoti din ambalaj.

 

Dupa o perioada de cateva luni de stationare pe cric suns sanse sa gasesti putin ulei pe jamba. Nu trebuie sa te ingrijoreze decat daca va curge tare.

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Cezar,

as vrea sa schimb placutele, acum am SBS Street Excel Sintered care par destul de dure, franeaza foarte bine dar se pare ca rup si discurile.

Ma intereseaza ceva de la CL, dar mai moi, mai am putin pana la service limit si vreau sa mai trag si de discurile astea macar sezonul asta.

Ce-mi recomanzi? Tu ce ai pe stoc?

Multam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca putem aduce. Este disponibil la bidoane de 5 litri.

Momentan nu iti pot oferi o cotatie de pret dar, orientativ, in magazinele din UK, preturile variaza intre 16 si 20 de lire pentru un bidon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sigur ca putem aduce. Este disponibil la bidoane de 5 litri.

Momentan nu iti pot oferi o cotatie de pret dar, orientativ, in magazinele din UK, preturile variaza intre 16 si 20 de lire pentru un bidon.

Mersi de informatii!

Cand ai un pret sa-mi spui si mie. As dori un bidon de 5 litri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Facem si asa ceva doar ca in perioada asta suntem foarte aglomerati cu lucrari si nu vreau sa te incurc.

Da-i un telefon lui Jumba - el e specializat pe enduro si te ajuta cu siguranta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Kiturile de lant cumparate de la noi beneficiaza de manopera zero.

Cu kitul de lant cumparat si adus de tine costul este 100 de lei.

La kawasaki putem avea insa o mica problema - piulita pinionului de atac sa fie intepenita si sa nu poata fi desfiletata nici macar de pistolul de impact.

Solutia este o piulita noua identica pe care o putem fabrica noi

10557141_10153173425911552_1957807855610

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...