Sari la conținut

"BIKER DAYS" - Rock la Bucov! se intoarce


dezamagitoru
 Share

Postări Recomandate

Ploiesti 9-11 Iulie 2010 ne intalnim iarasi pe doua roti la BUCOV !!!

 

Program:

Vineri

-Trenul de noapte

-ACT

-Bucium

-9.7 Richter

-Incipient

 

Sambata

-Invitat special surpriza

-Nexus

-Thunderstorm

-Spitfire

-Legacy

 

Pentru fiecare biker si insotitorul sau 5 beri incluse in pret.

Erotic show, concursuri, tuica si slana pentru fiecare participant, parada moto, focuri de artificii ... si multe multe altele !!!

 

Sa speram ca vom avea vreme buna si multa bere !!!

 

In completarea textului de mai sus (care nu imi apartine): intrare 25-30 lei, bere 2,5-3 lei.

 

Nu stiu exact cine organizeaza, am preluat ca atare de pe forumul local.

 

Nu pot decat sa ma bucur ca orasul meu, asa poluat si urat cum e el, va gazdui anul acesta nu una, nu doua, ci 3 intruniri moto!

 

Va asteptam cu mic cu mare, pe jos calare, la rock-ificare!

 

Aveti legatura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si trupa surpriza e in proportie de 99.99% BRAINSTORM

Si o sa mai fie inca vreo 4-5 trupe care nu apar pe afis

Saptamana viitoare poate fac rost de ala final

post-46778-1276862520_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

YEEEEEEEEEEEEE!!!!!

Cel mai bun loc pentru intalniri!

Cele mai bune intalniri!!

Chiar imi era dor de o intalnire la Bucov!

Excelent!

Sa nu cumva sa anulati ca va mananc!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 30 ron intrarea??

iesirea costa???

pe criza asta??

scump doamna!!!

http://www.youtube.com/watch?v=9CgsjJvk67Y

Statul acasa e gratis.

Banuiesc ca au si oamenii niste cheltuieli. Trebe sa le acopere cumva.

In plus, 25 de lei e o intrare la o discoteca sordida. Nu 2 zile de rocareala si beroase....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 30 ron intrarea??

iesirea costa???

pe criza asta??

scump doamna!!!

http://www.youtube.com/watch?v=9CgsjJvk67Y

 

tocmai am aflat cat a costat sa-i aduca pe Brainstorm, plus biletele de avion. Imi luam inca un motor destul de nou cu banii aia. Daca 30 de ron e mult, apai stai acasa si cerseste poze pe forum, asa cum ai facut si pe topicul de la Sonisphere.

 

Motociclistii care intra au 5 beri din partea casei. Daca sunt doi pe motor, platesti 60 de ron, dar ai si 10 beri.

 

Berea e 2.5 roni , mai ieftin de atat nu se poate sa gasesti la nici o intrunire. Tony a gandit asa, pentru ca prefera sa puna la bataie 400 de butoaie la pretul asta, decat 200 de butoaie la 5 roni paharu. Am inteles ca si premiul la concursul de baut de bere este un ditamai butoiu de bere pentru castigator si prietenii lui.

 

Asadar, din 30 de roni pe care ii dai ca intri, vreo 12 sunt berea pe care o iei gratis. Asadar biletul de intrare e sub 20 de roni efectiv.

 

Si la mancare i s-au promis niste preturi destul de bune, si mancarea variata. Va exista ciorba diminieata si la pranz, ca sa te dregi. Saptamana viitoare va da Tony mai multe detalii, ca sa stie lumea la ce sa se astepte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

. Daca sunt doi pe motor, platesti 60 de ron, dar ai si 10 beri.

 

Berea e 2.5 roni ,

 

Bun asa @Otrava, Mancarea-i fudulie, Bautura-i temelie. :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare fratilor ca eu nu am mai fost la bucov...este loc de cort?

 

Dap ... pai cam asta e ideea ... mergi cu motoru ... iti pui cortu ... dai berea pe gat si femeia pe ... ppp :smoke: ... motor

 

Sunt conditii de camping. Poti sa iti pui cortul frumos la umbra intr-o zona plina cu iarba verde si cu imprejmuita de copaci.

 

Aer curat , natura , in afara grijilor orasului .

 

Iar pretul ... eu nu inteleg ... 30 ron e mult ?

 

In banii astia ai campare, ai biletul la concerte si 5 beri ... mah fratilor ... yo nu stiu la ce intruniri ati mai fost dar din cate stiu eu cam asa se face treaba peste tot. Iar taxa e pusa in mod special ca sa nu intre toti gura gasca : Cat baga nenea? Sa moara familia mea asta are 300 pe bord !!!?!!?!! pot sa fac si eu poza pe motor sa pun pe hi cinci? etc.

 

Cine e interesat de locatie poate sa caute pe www.youtube.com bucov si rock spre exemplu

 

http://www.youtube.com/results?search_quer...v+rock&aq=f

 

Eu spun ca Ploiestiul e cunoscut in toata tara pentru intrunirile organizare aici... si promitem ca nu o sa dezamagim nici de data asta, pentru ca dorim sa repetam experienta anual.

 

Iar daca vi se pare prea mult ... asteptati urmatorul .... FREE FEST , la care toata lumea s-a plans ca a dat 4 ron pe un pahar de apa cu ceva bere in ea ... ca nush ce au facut de au indoit berea,

sau 5 ron pentru o bere la cutie.

 

Asteptam toti motociclisti la o intalnire pe cinste ... si ii asteptam si pe cei care vor sa mearga pentru prima oara la asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singurele intruniri strict moto au fost organizate in Ploiesti de baietii de la Heavy Riders la Paulesti,

ce a fost vreodata in parcul Bucov au fost manifestari de zilele orasului Ploiesti, meritul audio-muzical pe banii primariei, cu acces moka pt. tot poporul, zona de campare corturi pazita totusi.

Succes organizatorilor din acest an.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...