Sari la conținut

calatorie :D


sergiu_andy
 Share

Postări Recomandate

salutare toturor .. nu cred ca voi avea succes cu propunerea mea .. dar macar incerc .. cam intr`o saptamana plec cu motorul din roma(italia) pana in irlanda ... daca e cineva interesat contactati-ma .. va multumesc

Eu as fi mai interesat de motociclistii romani din Italia ... pun pariu ca suntem destul de multi, dar inca nu am gasit un loc unde putem comunica intre noi (eu locuiesc la Bergamo). Cat despre calatorie ... imi iau concediu in august, deci .. nu pot.

Salutare si ... stacca, piega, apri :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as fi mai interesat de motociclistii romani din Italia ... pun pariu ca suntem destul de multi, dar inca nu am gasit un loc unde putem comunica intre noi (eu locuiesc la Bergamo). Cat despre calatorie ... imi iau concediu in august, deci .. nu pot.

Salutare si ... stacca, piega, apri :P .

deschide un topic dedicat. sunt multi cu siguranta, eu sunt unul dintre ei. anul asta in mai am facut napoli-bucuresti de unul singur, probabil daca exista un topic dedicat as fi gasit un tovaras de calatorie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deschide un topic dedicat. sunt multi cu siguranta, eu sunt unul dintre ei. anul asta in mai am facut napoli-bucuresti de unul singur, probabil daca exista un topic dedicat as fi gasit un tovaras de calatorie.

Sunt mai nou pe acest forum, unde sugerezi sa deschid topicul ? Macar sa vedem cam cati suntem si pe unde ... ce fel de motociclete, obiceiuri de plimbare, etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...