Sari la conținut

intrunire Timisoara


Postări Recomandate

Fratilor care nu ati fost acolo nu ati pierdut nimic.A fost un rahat .nimic organizare noroi pana in gat frate ,macar o galeata de pietris sa fie aruncata.namol pana in gat .am venit ft dezamagit.pacat "s-a mai dus o intrunire".am sa revin cu detalii mai multe

Editat de spy22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor care nu ati fost acolo nu ati pierdut nimic.A fost un rahat .nimic organizare noroi pana in gat frate ,macar o galeata de pietris sa fie aruncata.namol pana in gat .am venit ft dezamagit.pacat "s-a mai dus o intrunire".am sa revin cu detalii mai multe

........... DA SA NU SPUI C-AI PLATIT SI INTRAREA !..................... ;) :)

ASA E LA NOI ! MAMA SI CAT MA ENERVEZ CA TREBUIE SA SPUN ASTA ! STIU CA E GREU MAI ALES IN ZIUA DE AZI SA FII MOTOCICLISTAT DAR CU PARERE DE RAU STAFUL CARE ORGANIZEAZA AR TREBUIE SA OFERE UN MINIM MINIMORUM ATUNCI CAND PUN LUMEA PE DRUMURI ! SI TOTUSI SA NU UITAM CE LE-A SPUS STALIN RUSILOR : TRAGE-TI SA-I AJUNGE-TI PE AMERICANI DA SA NU-I DEPASITI CA VA VAD PANTALONII RUPTI IN FUND ! oricum nici o problema ne salveaza intrunirea de la Predeal ! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ESEC TOTALLL !!!Asta a fost la Timisoara intrunirea moto,noroi, noroi si iar noroi, sambata pe la amiaz erau maxim 50 motoare.Acolo oricum e o zona mlastinoasa si cum a si plouat era un namol peste tot incat nici pe jos nu aveai cum sa mergi si asta nu numai intr-un loc ,peste tot,macar pe aleea principala daca ar fi pus ceva pietrisi organizatorii dar...asta e...SINCER imi pare rau ca am mers pana acolo ca sa fiu total dezamagit,asteptam altceva ca in alti ani dar....care nu ati mers vb lui SPY nu ati pierdut nimic :P ;) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

........... DA SA NU SPUI C-AI PLATIT SI INTRAREA !..................... ;) :)

ASA E LA NOI ! MAMA SI CAT MA ENERVEZ CA TREBUIE SA SPUN ASTA ! STIU CA E GREU MAI ALES IN ZIUA DE AZI SA FII MOTOCICLISTAT DAR CU PARERE DE RAU STAFUL CARE ORGANIZEAZA AR TREBUIE SA OFERE UN MINIM MINIMORUM ATUNCI CAND PUN LUMEA PE DRUMURI ! SI TOTUSI SA NU UITAM CE LE-A SPUS STALIN RUSILOR : TRAGE-TI SA-I AJUNGE-TI PE AMERICANI DA SA NU-I DEPASITI CA VA VAD PANTALONII RUPTI IN FUND ! oricum nici o problema ne salveaza intrunirea de la Predeal ! :P

 

daca s-o tine si aia..ca vad ca e la moda sa te afisezi de la inceputul anului cu organizatul intrunirii apoi in ultimele momente se da vestea cea mare ca s-a anulat :P cat despe timisoara ce sa zic...trebuie mai multa organizare dar nu uitati si pretul intrarii!! pt 25 lei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da frate.ti-am vazut moto hayabusa era intr-o parcare .pacat,mare pacat imi amintesc in 2003 aceasta intrunire am ramas marcat nu mai fusesem niciodata si am gasit acolo raiul moto.concursuri ,lume atmosfera beleaa .acum o ruina si ma tem ca la anul va fi la fel sau deloc.nu se mai implica oamenii a disparut spiritul moto.to baddddddd

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit aici parerile personale a catorva dintre noi care se tem de noroi si nu au stat, in schimb cei care au fost, noroiul asta si-a facut toti banii..... ;) Sa nu mai vorbesc de concerte si lumea faina si curajoasa....caci viata nu e numai miere....

A FOST BESTIAL....e adevarat ZANELE nu si-au murdarit cizmele....dar cei care au facut-o pot fi mandrii.

 

RESPECT :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit aici parerile personale a catorva dintre noi care se tem de noroi si nu au stat, in schimb cei care au fost, noroiul asta si-a facut toti banii..... :) Sa nu mai vorbesc de concerte si lumea faina si curajoasa....caci viata nu e numai miere....

A FOST BESTIAL....e adevarat ZANELE nu si-au murdarit cizmele....dar cei care au facut-o pot fi mandrii.

 

RESPECT ;)

Foarte adevarat,io cu atasul nu am avut nici o problema, :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede ca unii habar n-au ce inseamna sa organizezi o intrunire...vremea e un aspect ce nu poate fi controlat de catre nimeni, iar daca baietii de la TM au avut ghinion cu vremea de data asta, nu inseamna ca nu s-au straduit sa ofere ceva frumos. Pacat de efortul lor, sa primeasca asemenea "laude"...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu va suparati ceva poze care are , nu de alta dar aici e categoria POZE .

Editat de 50bani
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

All bad things happen with a good reason !!! Asa ca, a fost o intrunire unde s-a putut vedea diferenta dintre motoristi si wanna-be, unde chiar daca a ploat si a fost noroi, am gasit un lucru bun in asta si l-am folosit pentru a ne simtii si mai bine. CINE VREA SA SE SIMTA BINE O FACE ORIUNDE, ORICAND SI PE ORICE VREME!!!

post-14950-1277147184_thumb.jpg

post-14950-1277147233_thumb.jpg

post-14950-1277147253_thumb.jpg

post-14950-1277147290_thumb.jpg

post-14950-1277147337_thumb.jpg

post-14950-1277147359_thumb.jpg

post-14950-1277147387_thumb.jpg

post-14950-1277147414_thumb.jpg

post-14950-1277147440_thumb.jpg

post-14950-1277147498_thumb.jpg

post-14950-1277147562_thumb.jpg

post-14950-1277147594_thumb.jpg

post-14950-1277147633_thumb.jpg

post-14950-1277147684_thumb.jpg

post-14950-1277147717_thumb.jpg

post-14950-1277147755_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost acolo din 2004.., atunci intrunirea a fost de poveste, acum insa , parca a avut loc intr-o orezarie .., oricum, vad din poze ca au fost destui care s-au simtit foarte bine, e greu sa multumesti pe toata lumea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pozele astea spun destul,atata a fost tot ,se vede clar noroiul de peste tot si cam cata lume a fost. E adevarat ca cu vremea nu te poti pune si ca probabil daca ar fi fost soare venea mai multa lume si probabil era si alta atmosfera ca in alti ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine a vrut sa se distreze s-a distrat si pe vreme rea si cine a stat acasa sa carcoteasca... ca altceva mai bun tot nu are de facut...

 

Au fost si concursuri post-9823-1277239887_thumb.jpgpost-9823-1277239898_thumb.jpgpost-9823-1277239925_thumb.jpgpost-9823-1277239936_thumb.jpgpost-9823-1277239950_thumb.jpgpost-9823-1277239975_thumb.jpgpost-9823-1277239983_thumb.jpgpost-9823-1277239990_thumb.jpgpost-9823-1277239999_thumb.jpgpost-9823-1277240008_thumb.jpgpost-9823-1277240024_thumb.jpgpost-9823-1277240034_thumb.jpg

si noroi si voie buna post-9823-1277240228_thumb.jpgpost-9823-1277240244_thumb.jpgpost-9823-1277240265_thumb.jpgpost-9823-1277240275_thumb.jpgpost-9823-1277240291_thumb.jpgpost-9823-1277240307_thumb.jpg

si concerte faine

MASTREPIECE post-9823-1277240436_thumb.jpgpost-9823-1277240471_thumb.jpgpost-9823-1277240483_thumb.jpgpost-9823-1277240518_thumb.jpgpost-9823-1277240525_thumb.jpgpost-9823-1277240541_thumb.jpgpost-9823-1277240550_thumb.jpgpost-9823-1277240563_thumb.jpg

HELLZ/BALLZ post-9823-1277240573_thumb.jpgpost-9823-1277240591_thumb.jpgpost-9823-1277240608_thumb.jpgpost-9823-1277240624_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine vrea se distreaza oricum si noroiul putea fi considerat ceva funny, dar "domnisoarele de asfalt" carcotesc mereu :)

Din cauza unui curs la Bucuresti nu am reusit sa mai ajung si imi pare tare rau ca am ratat intalnirea cu vechi prieteni care au fost acolo,,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa spunem lucrurilor pe nume.

1) Tembeli aia care se uita pe geam, vad ploaie, aud sau ar trebui sa auda de coduri galbene pe vreme si totusi se duc sperand ... ce ??

 

2) Mai lasati-o draqului moale cu rahaturile gen ,, daca esti biker adevarat " iti place si mocirla in cort si chilotii murdari sau berea cu apa, etc. Nu toti am fost crescuti in stana si jegul sa fie parfumul si natura noastra.

 

3) Ca organizator al unui eveniment esti obligat sa anunti din timp niste chestii si sa anulezi daca nu mai poti asigura conditiile minime si de bun simt necesare!

 

 

Ca cei care au organizat s-au si distrat ... asta e treaba lor. Erau oricum acolo, iar motiv de baute e si o mormantare ptr. unii. Insa ceilalti invitati n-au nici o vina. in afara ca , repet, au fost idioti mergand pe vremea asta. :)

Oricum , inca o intrunire jigarita. Un pic de multa mizerie te face biker adevarat... :)

Editat de DUKE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toma Necredinciousul raporteaza: Am vazut oameni fericiti acolo !

Si eu sunt de parere cand merg intr-un loc : intru si zic "AICI E DISTRACTIA!"

Editat de mumushummus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu m-am distrat bine!

 

Si eu cred ca m-as fi distrat ca-s mai endurist din fire si caut noroiul peste tot, numai ca-n Dobrogea mai greu il gasesti din plin.

 

 

Aaaa... si felicitari dom'soarei!

post-7484-1277299120_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa spunem lucrurilor pe nume.

1) Tembeli aia care se uita pe geam, vad ploaie, aud sau ar trebui sa auda de coduri galbene pe vreme si totusi se duc sperand ... ce ??

 

2) Mai lasati-o draqului moale cu rahaturile gen ,, daca esti biker adevarat " iti place si mocirla in cort si chilotii murdari sau berea cu apa, etc. Nu toti am fost crescuti in stana si jegul sa fie parfumul si natura noastra.

 

3) Ca organizator al unui eveniment esti obligat sa anunti din timp niste chestii si sa anulezi daca nu mai poti asigura conditiile minime si de bun simt necesare!

 

 

Ca cei care au organizat s-au si distrat ... asta e treaba lor. Erau oricum acolo, iar motiv de baute e si o mormantare ptr. unii. Insa ceilalti invitati n-au nici o vina. in afara ca , repet, au fost idioti mergand pe vremea asta. :)

Oricum , inca o intrunire jigarita. Un pic de multa mizerie te face biker adevarat... :)

Bravo DUKE ai lamurit cat se poate de clar lucrurile,ai 100%dreptate nu la toata lumea prinde prostia asta ''daca esti biker adevarat ''...tre sa stai si in c... t sau ce?Unora dintre noi ne trebuie niste conditii minime de igiena dar se pare ca asta e de condamnat de catre altii ''bikeri adevarati ''cum se cred ei.Adik..sa te tavalesti (probabil mort de beat )in noroiul ala care mirosea ingrozitor fiind mlastina zona aia fara sa ai unde sa te speli decat tot in mocirla si sa numesti asta distractie...e fara cuvinte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa vina ploaia terenul era uscat, prospat cosit, totul era pregatit pentru un festival marca Road Patrol.

A mai plouat si la celelalte editii, stiam ca va ploua si acum, de aceea am si adus un cort mare pentru a sta linistiti, dar ce a venit nu a fost ploaie, a fost furtuna in toata regula. La noi a plouat mult si luna trecuta asa ca terenul a cedat pur si simplu.

 

Am prevazut ploaia din timp, stiam ca e criza, stiam ca vor veni mult mai putini participanti decat in anii precedenti, puteam foarte bine sa ne retragem, sa dam inapoi, dar nu am facut-o, noi am mers inainte pentru continuitate si pentru traditia pe care o pastram de 9 ani incoace.

Locatia noastra e mai spartana, totul fiind amenajat de noi: cosit, tras apa de la 350 de metri, tras cablu de curent de la 400 de metri, amenajat dusuri etc. An de an incercam sa va facem sa va simtiti bine dar din pacate nu putem controla si vremea.

Unele concursuri pe care ni le-am propus nu au putut fi realizate asa ca am improvizat si asa a aparut concursul de surfing, care a prins foarte bine la public.

 

Vreau sa le multumesc celor care nu au cedat si au ramas alaturi de noi pana la capat.

Respect!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...