Sari la conținut

TraNvai Laser


cichician
 Share

Postări Recomandate

Ai sa te razi, dar numele meu de familie e Vatamanu, deci te-am facut sah mat.

 

cum sa ma rad cand imi vine sa plang ? Dom' Vatmanu, cum facusi bre sa tai traNvaiu cu drujba aia, i-ai pus laser in faruri ?

Editat de ovidius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

lume rea si invidioasa. numai cine nu a condus fz6 , poate sa vorbeasca asa.

stii de ce umbla politistii cu cainele pe strada? sa le creasca coeficientul de inteligenta. :D :D ;)

un grup de cercetatori somalezi de la universitatea din caracal au stabilit ca nu este adevarat. politistii sunt imuni iar principala cauza a handicapului lor este ca ei nu sunt nascuti,ei sunt ouati.maternitatea lor se numeste cuibar. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lume rea si invidioasa. numai cine nu a condus fz6 , poate sa vorbeasca asa.

stii de ce umbla politistii cu cainele pe strada? sa le creasca coeficientul de inteligenta. :D :D ;)

un grup de cercetatori somalezi de la universitatea din caracal au stabilit ca nu este adevarat. politistii sunt imuni iar principala cauza a handicapului lor este ca ei nu sunt nascuti,ei sunt ouati.maternitatea lor se numeste cuibar. :(

 

 

care-i legatura intre banc si topic ? :D

oricum, are haz bancul tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pardon.bancul,nu are nici o legatura cu topicul. am crezut ca este amuzant.

referitor la remarca ta vis a vis de fz6,in acest topic toata lumea se lauda cu gunoiul care la achizitionat. ca e 1000rr, zx12,gsxr , harley sau minsk,gunoiul e al tau si e cea mai buna si performanta motoreta fabricata vreaodata.aici nu au loc critici,doar vorbe de bine si urari.

o zi buna si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pardon.bancul,nu are nici o legatura cu topicul. am crezut ca este amuzant.

referitor la remarca ta vis a vis de fz6,in acest topic toata lumea se lauda cu gunoiul care la achizitionat. ca e 1000rr, zx12,gsxr , harley sau minsk,gunoiul e al tau si e cea mai buna si performanta motoreta fabricata vreaodata.aici nu au loc critici,doar vorbe de bine si urari.

o zi buna si asfalt uscat.

 

Stai bre, ca daca imi scot sintetizatorul din beci, pot sa creez multe melodii in care sa cant si sa descant greseli la motoreta asta, dar nu o fac (PM cine vrea sa o fac). Si sa nu mai zic ca a ta/ ale voastre e mai urate ca mine, asa ca shut up din gura, da?

Apropo, mai Laura/Marean am fost uichendul asta pana in Bacau si m-am intors nu pe E85 , ci prin Brasov, apoi Buzau, apoi Colentina; plm, am vrut sa desenez un S pe harta. Sa muara Gipsi Tziganul, trebuie sa ne bagam un uichend cu cortul pe acolo, ca arata intr-un mare fel atat zona cat si asfaltul. Dar asta dupa ce va intoarceti de la furat casetofoane din UK.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

ne-am intors bre. fara casetofoane.apropo,LA MULTI ANI!

 

pe drumul ala ne-am intors de la bacau pe vremea cand calareai marauder.

acum nu cred ca mai merge sa stam la cort in zona aia(e frig) :P

poate treci pe la garaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...