Sari la conținut

SMAEB 2 - Salonul De Motociclete


Dobrescu
 Share

Postări Recomandate

Evadare din rutina, sentimente puternice, viteza. Altfel spus, Oameni â Pasiune â Performanta. Acesta este motto-ul celei de-a II-a editii a Salonului de Motociclete, Accesorii si Echipamente, Bucuresti.

 

Prima expozitie dedicata in exclusivitate motociclismului din Romania, SMAEB 2003, a avut parte de o participare de exceptie.

 

Marci precum Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Ducati, Moto Guzzi, Harley Davidson, KTM, Rewaco, Jawa, Piaggio, Gilera, Malaguti, Polaris, Geely, Manet, Badsi, Pirelli, Dainese, American Pro, Nolan, Xlite, AGV, Lazer, Suomy, Arai, Shell, Valvoline, Motul, Beta, REV'IT! impreuna cu Scoala Moto TT, MotoMobil, Tomina, Revista Moto Life, Dacoda, Federatia Romana de Motociclism si Politia Rutiera au asigurat reusita manifestarii, fiind cu adevarat un eveniment de amploare nationala.

 

Editia a II-a a SMAEB va avea loc in cadrul Romexpo, in perioada 2-4 Aprilie. Locatia este Pavilionul 2 avand o suprafata de expunere de 3000 metri patrati precum si 3000 metri patrati in afara incintei unde vor avea loc spectacole si acrobatii moto.

 

Deschiderea oficiala a salonului va fi vineri, la ora 13, urmand ca pentru public sa se deschida la ora 13. Programul de vizitare va dura pana la ora 18.

 

Pe baza biletelor de intrare la salon, vizitatorii vor participa la o tombola, premiul cel mare fiind un scooter Gilera ICE.

 

Din 24 martie toate aceste informatii vor fi disponibile pe site-ul oficial al manifestarii: www.smaeb.ro

Editat de Dobrescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Participanti SMAEB II:

 

1 HONDA

2

3 MITAS

4 MOTUL

5 DUCATI, MOTO GUZZI

6 HARLEY DAVIDSON

7 YAMAHA

8 BMW

9 DUAL TEAM

10 UNITED MOTORS

11 PANEURO

12 KTM

13 MOTO MARKET

14 UNIVERS MOTO

15 TOMINA

16 SUZUKI

17 REV'IT!

18 JAWA

19 UVEX

20 MOTOMOBIL

21 MOTORLAND

22 REWACO

23 BADSI

24 MOTOMANIA

25 CLUB ROMANTIC

26 MZ

27 UCMR

post-35-1080086268_thumb.jpg

Editat de Dobrescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti,

 

Am nevoie de 3-4 dintre voi pentru a ma ajuta la controlul accesului in perimetru, contra cost, evident.

Vineri - Sambata - Duminica.

 

Daca sunt doritori ii rog sa ma sune la 0722.285.808.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de unde o sa strangi atata lume.. eu o sa incerc sa vin cu o suta doua de prieteni, da' mai mult nu :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa vin si eu maine sa filmez evenimentul. materialul va intra probabil intr-o emisiune saptamana viitoare pe national tv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa vin si eu maine sa filmez evenimentul. materialul va intra probabil intr-o emisiune saptamana viitoare pe national tv.

Dar sa ne anunti si pe noi din timp, cand este la ce ora , alea,...alea..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci.. bodyguadr sef ma fac.. ziceti unded sa vin si la cee ora si vin. sambata s-ar putea sa nu pot sa vin de la ora 13 dar vin sigur... si binenteles duminica.. putesi conta pe mine

:(

voi fi acolo.. vreau amanunte!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care-i planul de intrare? Se intra prin fata sau pe la cladirea administrativa din Bd. Romexpo ?

 

PUTEM INTRA CU MOTO ?????

Se intra pe poarta principala. Accesul moto si parcarea sunt gratuite.

 

Va astept.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bestial!Poate sint subiectiv,pentru-ca tema salonului ma atinge la coarda sensibila,dar nu cred!E ceva de exceptie!!!Am facut si ceva poze,dar eram atit de "excitat" incit le-am cam miscat!Mai fac miine si sper sa iasa bine!

post-35-1080928613_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer? Se putea o organizare mai riguroasa, dar sa zicem mersi k a fost si asta. In rest, motociclete frumoase si individe inutile (parerea mea) pe post de accesorii de motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...