Sari la conținut

25 Iulie 2006 - Accident Dn1 - Prim Ministrul Tariceanu Implicat Cu Mo


ADMIN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 375
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

QUOTE(Andrei Silvasanu @ Jul 25 2006, 10:21 PM)

 

Stiti ce m-am gindit eu,daca omul e pasionat de motorete,sigur intra si pe forum...sau macar citeste nu?Exista posibilitatea sa se ascunda foarte bine in spatele unui user-name.Poate am discutat fara sa stim cu el.E de-al nostru de aici...Ar fii frumos sa mergem,cu toate ca ne vom oprii la poarta!Pentru el ca om si motorist sa fie un gest de solidaritate

 

nu cred ca or sa ne opreasca ... eu m-am gandit deja:

apar cu casca in mana si ii spun portarului ceva de genul - am un prieten motociclist care a patit un mic accident si e aici la dvs ... as putea sa il vizitez?

 

oare ce o zice?

 

 

 

Rusine, daca era un alt motociclist a-ti fi mers la spital,

nu cred sunt multi care ar merge la spital sa vada un motociclist pe care nu il cunosc la spital,

se vorbeste de solidaritate dar de unde cand unii dintre noi nici macar nu saluta, ca nu mai vorbesc de ajutor la nevoie

va salut cu farul

Editat de ariman11
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o tara normala la cap, oficialitati de rang asa inalt, NU AR TREBUI lasate sa conduca pe perioada mandatului. E pana la urma o chestiune de securitate nationala. Cum ar fi ca Tariceanu sa moara intr-un accident de motocicleta? Sau Basescu sa rateze un semafor si sa moara infipt intr-o masina la volan?

 

Eu spun ca nu ar trebui sa fie permis asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ariman11:se intimpla. citeste forumul si ai sa vezi

@big ipaq: de asta nu-i lasa sa calatoreasca cu acelasi avion; pica unu, ramine celalt.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ariman11:se intimpla. citeste forumul si ai sa vezi

tot ce se poate, nu te contrazic dar sunt foarte putini motocicilsti, tot respectul pt ei, dar eu vb din experienta mea, ca stateam intins pe sosea si baietii treceau veseli...............,

inca odata respect ptr cei care fac asa,cat despre restul,sanatate..............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine vine sa ii facem o vizita la elias? poate il ajuta la psihic

Si sa ne exprimam si noi parerea :cheers: :D :burnout: despre marirea vlorilor in vama si despre noua taxa de inmatriculare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un fel e bine ca nu a intrat cineva pe contrasens si sa-l loveasca, ca iesea un mare vuiet natiobnal ca cineva a incercat sa-l omoare..

daca ar fi un om normal, cred ca s-ar numi "neadaptarea vitezei la starea carosabilului " sau ceva asemanator

dar ma mai intreb, de ce s-a apucat SPP-ul sa ridice de la locul accidentului motocicleta, inainte de constatarea politiei, intr-un accident cu victime..

Editat de aztec
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleta iti asigura aproape aceeasi protectie ca o masina....!!! ati auzit-o si pe asta?

ce dobitoci...

plus de asta tariceanu are doar niste zgirieturi si piciorul un pic julit.......la cum arata masina aia de praf doar un picior rupt ? e cam trasa de par faza.

Si chiar asa: tariceanu e bagat in APIA adica tocmai organismul care sustine cu ardoare taxe mari pt masini ca sa poata omul sa vinda citrolenul la greu.Din partea mea numai urari de bine :cheers: :D :burnout: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au aratat niste filmulete cu ridicarea motorului. din ce se vedea, motorul nu e varza (aratau spatele dar fata aia mare din jurul farului nu era sparta-cu-bucati-lipsa). l-au aratat si pe un nene tinerel, genul economist-avocat-agentImobiliar cum intra in masina politiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au aratat niste filmulete cu ridicarea motorului. din ce se vedea, motorul nu e varza (aratau spatele dar fata aia mare din jurul farului nu era sparta-cu-bucati-lipsa). l-au aratat si pe un nene tinerel, genul economist-avocat-agentImobiliar cum intra in masina politiei

 

 

Cine "au aratat"? Ca s-a vorbit aici de aproape toate posturile tv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiti ca in accidentul de dimineata de la pucheni a murit unul de-al nostru?

/index.php?showtopic=54656

s-a anuntat ceva in media? nici vorba

 

Nu fi carcotas! S-au dat accidente cu motociclisti la tv si era vorba despre oameni normali, nu vedete. Dar nu poti sa dai in fiecare zi un accident din asta, depinde de gravitate si, mai ales, de informatie. Daca afli si filmezi dai, daca nu ....

Editat de mateo45us
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-o tara normala la cap, oficialitati de rang asa inalt, NU AR TREBUI lasate sa conduca pe perioada mandatului. E pana la urma o chestiune de securitate nationala. Cum ar fi ca Tariceanu sa moara intr-un accident de motocicleta? Sau Basescu sa rateze un semafor si sa moara infipt intr-o masina la volan?

 

Eu spun ca nu ar trebui sa fie permis asa ceva.

Sunt foarte multi demnitari din alte tari,care practica in continuare placerile vietii. motocicleta nu este un scaun electric.urasc politicienii,nu si motociclistii. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt foarte multi demnitari din alte tari,care practica in continuare placerile vietii. motocicleta nu este un scaun electric.urasc politicienii,nu si motociclistii. :cheers:

 

Probabil, dar nu pe drumuri publice. Cand termina mandatul n-au decat sa faca ce doresc. Basescu sa conduca o masina? Parca nu era legal pe perioada mandatului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule Prim Ministru insanatosire grabnica!Si nu va faceti probleme,fierul se repara...sanatate sa fie! :cheers:

Tariceanu e sefu mare la firma care incearca sa devina importator Harley in RO :D ... nu fierul e problema lui... deficitul de imagine va fi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...