Sari la conținut

Tura prin tara cu First Bike Concorde, peste 1600 de kilometri


Postări Recomandate

Im momentul de fata nu exclud nici varianta achizitionarii unui First Bike nou, sau a unui ceva SH. Demersurile legale vor dura destul, si e aiurea rau fara mobra. Din pacate ceva SH nu gasesti pe la 3500-3800 de lei, asa ca tot la un FB ma voi orienta. Probabil la un Mega (e 3800 lei), desi stiu ca va fi foarte greu sa il revand (cu Concorde-ul am stat doi ani la vanzare). Sa vad, parca nu as sta un sezon fara moto.

Daca Proxi face vreo reducere substantiala, sau daca mai are vreuna de 200 cmc pe stoc (XT200) nu zic nu ...

Editat de robertkiran
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 80
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu mai am varianta care te intereseaza (XT 200 s-a terminat de o luna). Acum am doar CF Moto V3 si V5 de 250 cmc si scutere de 125 si 150. Toate sunt mai bune calitativ decat Firstbike.

Daca doresti din astea, spune-mi care te-ar interesa si incerc sa te ajut.



Pai poate iti doneaza Proxi o motocicleta de 250. In fond, daca ai avut tu curaj sa pleci la drum cu FB de 150 cu un motor de 250 faci o plimbare prin Europa. Plus ca motorul ar fi nou cum iti place tie.

last, i-am facut o oferta personala valabila luna asta si l-am invitat la testat, insa probabil asteapta sa ma rog de el... :crack: Total gresit!

Eu fac donatii la camine de copii, de batrani si la oameni amarati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Proxi ai inteles gresit. da recunosc mi-ai facut o oferta sub pretul la care le vinzi tu, dar in momentul asta nu dispun de atatia bani. Chiar nu am acei bani (desi recunosc ca pretul facut de tine e bun). Nu asteptam sa te rogi de mine ...

Si imi cer scuze ca nu ti-am raspuns la PM. Datorita acestui lucru tu ai inteles altceva.

Nu astept nici o donatie de la tine. Daca ai mai fi avut vreun model din ala de 200 cu 699 de euro ti l-as fi cumparat. Dar de CF-moto (chiar si redus) nu am bani!

LE chestiile acestea voiam sa ti le spun pe PM dar ai sters conversatia de acolo si nu pot sa iti raspund.

Editat de robertkiran
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...