Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest III - Paulesti, Prahova


Postări Recomandate

Mai e putin si ne vedem din nou baieti! Astept cu mare nerabdare sa ma diXtrez la maxim! Si nu mai aduceti vorba de pruna ca-mi ploua-n gura deja! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

yo mai am un kil de pruna ramas, plimbata la constanta si inapoi si e acolo la locu ei in beci,deci va dati seama k aia are si gust de mare ah?fooonky!! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloo... ce dreq e dezmatzu asta aici ma? Oase tata... iar eshti pus pe scandal????

Va pupa tata! Ne vedem acushica... Care aduce Maloxu? Ca io aduc Antinevralgicu.

antinevralgic de ala cu dop??? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aloo... ce dreq e dezmatzu asta aici ma? Oase tata... iar eshti pus pe scandal????

Va pupa tata! Ne vedem acushica... Care aduce Maloxu? Ca io aduc Antinevralgicu.

Ce Malox? Ce Antinevralgic? Eu aduc NARGHILEAUA - Pipa Pacii.

post-32096-1282129411_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Partener la Heavy Riders Bike Fest, salonul Valah Tattoo(salon tatuaje, piercing si airbrush) pregateste penrtu acest eveniment o demonstratie deosebita de airbrushing, propunandu-si sa customizeze o masina live, într-o demonstratie spectaculoasa si unică în cadrul evenimentelor de profil. De asemenea ca premii la concursurile din cadrul festivalului, puteti castiga tatuaje, airbrush sau piercinguri gratuite facute de artistii de la Valah Tatto(salon tatuaje, piercing si airbrush).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei interesati de cazare in apropierea locatiei: pensiunea Perla,pret 100 lei pe noapte,camera cu pat dublu si dus in camera! nr de tel pt rezervari 0244/224303 , 0728967236. Pensiunea Schnitzel Hous camera cu pat dublu,inclus o cafea si doua croisante,150 pe noapte. rezervari la0244/433851.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numa daca promiti sa te mai uiti la mine asa cum ai facut-o la seawolves

;) Hahah, nu, nu-mi place sa ma repet :D Dar uit repede chipurile, ce sa fac si eu...

 

O sa se mai tina concursul cu carnatul atarnat? :baldy:

Mesaj completat

Motoarele se tin in parcare supravegheata...f f aproape de camping!

Anu trecut nu au fost probleme cu parcarea, au fost safe, asa ca puteti avea incredere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) Hahah, nu, nu-mi place sa ma repet :D Dar uit repede chipurile, ce sa fac si eu...

 

O sa se mai tina concursul cu carnatul atarnat? :baldy:

lasa fata ca nu e bai , noi sa fim sanatosi si sa vedem ce facem cu berile alea

concursul cu carnatul cred ca se tine ...... numa ca tre sa ma ascund sa nu ma confunde cineva pe acolo :P

 

 

 

in alta ordine de idei: ti tzuc dulce si grija la dobitoci"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CLAR!!!

daca sunt preferinte, sa anuntati din timp :D (cremwurst, trandafir, carnati proaspeti de casa sau plescoi ;)) )

Si Plescoi-ul de unde-l luati ma rog frumos??? :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...