Sari la conținut

Heavy Riders Bike Fest III - Paulesti, Prahova


Postări Recomandate

CLAR!!!

daca sunt preferinte, sa anuntati din timp :D (cremwurst, trandafir, carnati proaspeti de casa sau plescoi )

Trandafir... :baldy: vai lesin de ras. Parca ii si vad pe motociclistii satanisti, cu pantaloni de piele, pleata in vant, tricoul negru cu capete de morti cum se chinuie el de pe motor sa prinda trandafirul rosu, evident. Funny.

Crenvustii aluneca prea usor, nu fiti rai. Si-asa ii bagati si in mustar!

Plescoi suna bine insa! ;)

 

Daca ajung si eu la timp, poate ma inscriu la acest concurs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si Plescoi-ul de unde-l luati ma rog frumos??? :baldy:

 

Avem npoi sursa noastra ;)

Nu cred ca se pune plescoi ca e clar ca va favorizam ,punem carnati polonezi ca sa nu fim partinitori :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mentiuni pe ultima suta de metri:

 

INTRAREA - 25 lei de persoana

 

BEREA - 2,5 lei draft

 

mai conteaza altceva? :D

Pentru prima seara dau avans 100 lei pentru bere! Oare mi-o ajunge? ^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa locatia! O sa fie loc si voie sa ne deplasam ( in limita bunilui simt ) cu motoarele pe acolo? Ca la alte intruniri care au mai fost anul asta nu prea sa putut face asa ceva si asta mi sa parut cam aiurea intrunire moto si sa nu ai voie sa te deplasezi pe cateva alei cu motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@smeagol: am pus ceva vorbe "acolo sus" si nu va fi nici urma de ploaie. Doar soare si umbra :D

http://www.weather.com/weather/tenday/ROXX0012

Daca e nevoie ne luam si shaman numai ploaie sa nu fie ^_^

 

cica tocmai am vorbit la o bere cu lumea si e f probabil sa venim in vizita

amr 4 zile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Completare la poze locatie, aleile vor fi folosite ca parcari moto, si acces pietonal, plimbatul mobrelor , va fi destul de limitat , odata pentru ca bunul simt lipseste la multi dintre romani, doi oameni vin sa se simta bine, si sa bea o bere linistiti ,fara sa-i baraie unul sau altul motorul in cap, trei sa evitam eventualele evenimente neplacute gen urcat beat la ghidon, patru plimbatu pe sosele e mult mai placut decat plimbatul pe alei pline de oameni si copii.

post-5664-1282626296_thumb.jpg

post-5664-1282626319_thumb.jpg

post-5664-1282626349_thumb.jpg

post-5664-1282626365_thumb.jpg

post-5664-1282626398_thumb.jpg

post-5664-1282626418_thumb.jpg

post-5664-1282626469_thumb.jpg

post-5664-1282626488_thumb.jpg

post-5664-1282626516_thumb.jpg

post-5664-1282626539_thumb.jpg

post-5664-1282626556_thumb.jpg

post-5664-1282626575_thumb.jpg

Editat de BrokenWind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa locatia! O sa fie loc si voie sa ne deplasam ( in limita bunilui simt ) cu motoarele pe acolo? Ca la alte intruniri care au mai fost anul asta nu prea sa putut face asa ceva si asta mi sa parut cam aiurea intrunire moto si sa nu ai voie sa te deplasezi pe cateva alei cu motorul.

aiurea esti tu, ba!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puteti, va rog, sa puneti pe site-ul oficial o schema cu un "x" sau ceva pe locul exact al festivalului pe maps.google.com, sau ceva similar? eventual si cu ruta optima (prin oras sau pe centura?)

Ma anunt si eu prezent vineri si sambata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mentiuni pe ultima suta de metri:

 

INTRAREA - 25 lei de persoana

 

BEREA - 2,5 lei draft

 

mai conteaza altceva? :D

aha,mai conteaza:D.TU ala V-strom!am o datorie la tine de la buzau la mers incet...sper sa putem rezolva nuh? ^_^

adica aici e vb dsp Nea' Florinel:D

Mesaj completat

Completare la poze locatie, aleile vor fi folosite ca parcari moto, si acces pietonal, plimbatul mobrelor , va fi destul de limitat , odata pentru ca bunul simt lipseste la multi dintre romani, doi oameni vin sa se simta bine, si sa bea o bere linistiti ,fara sa-i baraie unul sau altul motorul in cap, trei sa evitam eventualele evenimente neplacute gen urcat beat la ghidon, patru plimbatu pe sosele e mult mai placut decat plimbatul pe alei pline de oameni si copii.

[/quote

foarte buna ideea!.ai sosit,ti-ai parcat moto si gata,te urci pe ea din nou cand pleci...hai ca deja ma racaie in talpi cu toate ca nu stiu dak reusesc sa ajung de vineri...

Editat de Pogo ZR-7s
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi domni ploiesteni,

 

in calitate de fosta concetateana a dvs., va anunt ca-mi va face o deosebita placere sa va onorez cu prezenta la ceea ce se doreste a fi (si va fi) o minunata adunare...acu', sper sa ajung pe cal, ca sa le fac cunostinta alor mei "mandrii ca brazii"(a se citi BUZOIENI) cu iapa naravasa si cam figuranta pe care o detin.

Regulamentul ala este mana cereasca...locatia se vede superba din poze....bani si voie-buna sa fie! in rest, ne descurcam noi...

 

ne vedem in weekend!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...