Sari la conținut

Cautam "anturaj" Pentru Plimbari In Zone De Langa Bucuresti


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 274
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Se face gasca mare din nou si pentru o noua tura la Buzau...

Daca mereti din nou la Izvoranu, vedeti ca mi-am pierdut o catarama de cizma (e alba, din plastic). Cred ca acolo unde a fost parcata masina lui Vio (hyundai-ul). Poate o gasiti.

 

As veni si eu la Buzau, dar nu sunt sigur de timpul disponibil.

Mai degraba as iesi pe Vacaresti sa vad cum e si p-acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mereti din nou la Izvoranu, vedeti ca mi-am pierdut o catarama de cizma (e alba, din plastic). Cred ca acolo unde a fost parcata masina lui Vio (hyundai-ul). Poate o gasiti.

 

As veni si eu la Buzau, dar nu sunt sigur de timpul disponibil.

Mai degraba as iesi pe Vacaresti sa vad cum e si p-acolo.

 

 

:D :lol: :D Si sa va mai uitati atent si dupa o semnalizare de Husaberg 2005. :D :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

So:

@floricel: din pacate nu mi-am schimbat cauciucurile...dar ma dau extrem asa... :D Iar pana la buzau...pana nu se face cald nu mai fac sport extrem de inghetat pe moto pana acolo...

Pentru cine vrea sa mearga sambata pe vacaresti id de mess: karigan1984 sau 0721368352 si ne intalnim undeva...as explica unde e dar cam greu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sambata la ora 10 va asteptam la coclau cine nu stie sa vina sa sune la 0722659618 sau care stati pa langa Karygan , intalnitiva cu ea , stie drumul spre coclau

post-3672-1174023210_thumb.jpg

Editat de Dragonu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu la Vacaresti. Cine stie zona sa ne dea si noua indicatii cum sa ajungem si hotarati o ora...

 

 

Daca e vorba de "COLACU" :D unde v-a invitat Dragonu', iti spun eu. De la targul de masini Vitan mergi pe partea dreapta a Dambovitei, spre Glina (ai targul pe dreapta, sa n-o iei spre Timpuri Noi). Mergi cativa km. si vei da de un pod. Traversezi si te intorci pe celalalt sens, tot pe langa garla. Mergi cam 1 km.(ochiometric) si vei vedea pe dreapta un centru de dezmembrari auto (o curte plina cu caroserii si o casuta). In spatele centrului e un camp pe care il vei traversa, pana ajungi la o cale ferata. Traversezi calea ferata (gasesti un loc pe unde poti face asta) si vei gasi un fel de traseu cross (mai bine zis soft-cross, daca mi-e permis sa spun asa). Bafta si distractie placuta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e vorba de "COLACU" :D unde v-a invitat Dragonu', iti spun eu. De la targul de masini Vitan mergi pe partea dreapta a Dambovitei, spre Glina (ai targul pe dreapta, sa n-o iei spre Timpuri Noi). Mergi cativa km. si vei da de un pod. Traversezi si te intorci pe celalalt sens, tot pe langa garla. Mergi cam 1 km.(ochiometric) si vei vedea pe dreapta un centru de dezmembrari auto (o curte plina cu caroserii si o casuta). In spatele centrului e un camp pe care il vei traversa, pana ajungi la o cale ferata. Traversezi calea ferata (gasesti un loc pe unde poti face asta) si vei gasi un fel de traseu cross (mai bine zis soft-cross, daca mi-e permis sa spun asa). Bafta si distractie placuta :lol:

 

vin cu o complectare :

 

pe langa traseul de soft cross exista si un traseu de soft enduro la aceiasi locatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

Fost, plimbat, placut, f. frumos, revenim...

Marele Maestru Dragonu a reusit chiar sa convinga Curcanu' cel gras sa se ridice cu faru-n sus :)

Asta dupa ce ne-a alergat bine pana la Cernica, unde i-am isterizat pe toti gratargii manelo-loganisti cu aportul nostru de condiment tzaranos/prafos pe care l-am oferit din belsug pe gratarele insirate printre mormanele de gunoaie specifice locului. La intoarcere am mai manat niste oi (saracele :D ) care o luasera la goana ingrozite de niste tobe cam goale, Maestru' s-a dat pe-o roata pana i s-a golit carburatoru', io am luat o tranta minora (de pe loc, ca bou' :lol: ) si-n final am ajuns inapoi in Coclau.

Unde s-a servit masa... si a reinceput antrenamentu'...

 

Marele Maestru...

post-2388-1174233971_thumb.jpg post-2388-1174234066_thumb.jpg

Curcanu' turbat

post-2388-1174234176_thumb.jpg

Leapsa...

post-2388-1174234296_thumb.jpg post-2388-1174234353_thumb.jpg

post-2388-1174234399_thumb.jpg post-2388-1174234465_thumb.jpg post-2388-1174234496_thumb.jpg

post-2388-1174234559_thumb.jpg post-2388-1174234632_thumb.jpg

...si dup-aia, mancam.

post-2388-1174234761_thumb.jpg ...sau ma rog, cand s-o aprinde focu'..

 

:D

Editat de Kuki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca se iese sambata pe langa Bucuresti, venim si noi, suntem 2 sau 3 de aici din cartier!!!!

 

 

Sambata plecam spre Dunare, traseu pe langa Arges. la ora 10.00 plecarea in fata la bingo europa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...