Sari la conținut

Cautam "anturaj" Pentru Plimbari In Zone De Langa Bucuresti


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 274
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai, ori pe Arges spre Dunare , ori la Plopu-Cheia !!!!Da-mi si mie un semn unde mergeti ,ca sa vin voi,sa fim mai multi!!! :crack: !!!

 

Mergem spre Dunare pe malul Argesului, acolo facem gratar ne asteapta fiul primarului din Oltenita cu gasca lui de Motoristi Enduristi si AT-Visti.

Plecarea Sambata la ora 10. in Fata la Bingo Europa.

Editat de Dragonu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, ori pe Arges spre Dunare , ori la Plopu-Cheia !!!!Da-mi si mie un semn unde mergeti ,ca sa vin voi,sa fim mai multi!!! :crack: !!!

 

Sunt doua grupuri. Unul merge de la Plopu spre Cheia si unul de la Barajul Arges spre Dunare. Ai de ales.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In wknd se iese la o endureala usoara pe dealurile din jurul statiunii Sarata Monteoru. Ar fi frumos daca am reusi sa ne strangem cat mai multi cu F-uri, Dominatoare, Africane si alte doamne mai greoaie

 

Distanta 110km pe sosea pana la punctul de plecare (Sarata Monteoru)

Viteza de croaziera 100-110km/h in afara localitatilor si 50-60km/h in localitati

Traseul se va decide la fata locului, de comun acord

 

Plecarea sambata 21.04.2007, dimineata, la ora 9:00 de la OMV-ul de la iesirea din Bucuresti spre Urziceni

Exista si posibiitatea cazarii peste noapte la preturi in jur de 60RON/camera dubla, cu dus, apa calda, tv, etc

In principiu vor fi drumuri forestiere, pietruite sau nu si cateva trasee direct prin padure.

Daca vreti sa iesiti va rog sa-mi dati un apel.

 

0722333057

Vali

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Care iesiti maine .. adica Iunie 16 pe langa Buc ... Arges .. Calugareni .. etc ?? Eu am un ktm lc4 400 sc . nu am un traseu batut in cuie .. asa ca orice idee e bine venita . tel meu e 0743 823 900 .. sau YM nneagu

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Maine 20.01.2008 la ora 10 ma intalnesc cu cetateanulx la benzinaria MOL dintre Cora Lujerului si cotroceni (la 500 m de cora pe aceeash parte) pt o tura pe langa bucuresti, cine mai vrea sa vina e asteptat acolo numai sa anunte pana la ora 9 maine, nr meu e 0722/513439 sau yahoo user covacica

 

PS cetateanulx pune la dispozitie un loc pt motor in duba lui

 

--- Mesaj completat în 20 Jan 2008 00:15 -------------
mai e valabila oferta :blink:

 

--- Mesaj completat în 25 Jan 2008 19:27 -------------

am sunat la toate numerele de la contact, la unu am vb in brasov, fixul la otopeni, si la altul nu a raspuns nimeni

deci are cineva idee daca e deschis circuitul de la ciolpani si daca se poate merge pe el?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

eu cred ca merg miercuri la ciolpani

 

din cate stiu adrian raduta si echipa nu sunt in tara.

gasesti sigur pe cineva la birouri,

vei semna o declaratie ca esti raspunzator de toate actiunile tale si esti liber sa te dai.

atentie mare, daca nu ai ceva experienta, circuitul este un loc care te poate surprinde.asa ca grija.

 

bafta :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e 50 roni/zi asta include si karcher, mergi cu motoru curat acasa,

@giovan - eu iau duba lui taicameu si am impresia ca daca scot bancheta spate (nu am scos o pana acum dar sun 90% sigur ca ies) am loc pt doua motoare, dar iar nu sunt sigur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...