Sari la conținut

R6 2006


CIP Moto
 Share

Postări Recomandate

Super misto calutu`, e primul tau motor sau ai ceva experienta? apropo ce era in cutia aia? Fai prezentarea la ARC miercuri, bafta sa va bucurati unul de altu` si sa ajungeti in locuri in care nu ati visat vreodata.

 

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super misto calutu`, e primul tau motor sau ai ceva experienta? apropo ce era in cutia aia? Fai prezentarea la ARC miercuri, bafta sa va bucurati unul de altu` si sa ajungeti in locuri in care nu ati visat vreodata.

 

Numai bine.

In cutia aia este parbrizul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moooaaamaaaaa 13000 mii de euroi si sa o montez tot eu?

le ziceam sa mi-o dea la keie si cu plinu facut :crack:

sa fiti fericiti impreuna :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cum nu mai da nici un semn, ori e pe motor si nu se mai satura de el, ori deja si-a luat botezu (sper sa fie prima varianta).

Este foarte reusit modelu asta, eu sunt mort dupa codita aia care e pur si simplu perfecta. O sa-mi iau si eu una peste vreo 3-4 ani cand va fi ceva mai ieftina :crack:

Editat de crisluca1985
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Hello

 

Ma scuzati ca nu am rezpunz mai repede dat nu inteleg de ce nu apara respunz la message pe mailu meu? nu este optiuna asta pe forum?

 

Nu am montat eu decat am facut poza la vama si RAR pentru ca am importat eu. 13300€ in loc de 14 600€ la representata eu zic ca este un pret super bun.

 

Multumesc pentru toate commentari ! !

Daca sunteti interesat o sa fi in vanzare la 12 000€ pe www.moto-import.ro are decat 1000km la bord.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello

 

Ma scuzati ca nu am rezpunz mai repede dat nu inteleg de ce nu apara respunz la message pe mailu meu? nu este optiuna asta pe forum?

 

Nu am montat eu decat am facut poza la vama si RAR pentru ca am importat eu. 13300€ in loc de 14 600€ la representata eu zic ca este un pret super bun.

 

Multumesc pentru toate commentari ! !

Daca sunteti interesat o sa fi in vanzare la 12 000€ pe www.moto-import.ro are decat 1000km la bord.

:) Scrii frumos de mana!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello

 

Im cer scuze dar adevaru este ca nu sunt roman, sunt francez expatriat in romania de un an, stiu ca mai am mult de invatat la scris dar este greu. Scuze inco data.

 

Par contre si certaines personnes parlent le français c'est avec un grand plaisir que je pourrais repondre dans ma langue maternelle !! :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello

 

Im cer scuze dar adevaru este ca nu sunt roman, sunt francez expatriat in romania de un an, stiu ca mai am mult de invatat la scris dar este greu. Scuze inco data.

 

Par contre si certaines personnes parlent le français c'est avec un grand plaisir que je pourrais repondre dans ma langue maternelle !! :)))))

un mic sfat : aratale fetelor lor arta sarutului frantuzesc :) si vei intelege cum sta treaba cu "limba" romana (propun moldovencele ...adevarate profesoare de limba romana :D)

Hai sa ne traiesti :D in tara lor :P

Editat de h1m
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare piesa !

Va dati seama...ultimul model...si virgina....tare frate!

S-o calaresti sanatos si sa ai parte de ea fara incidente neplacute !

Pune-o si tu la ''Grupul detinatorilor de R6'' s-o vedem sinoi mai bine !

Cat despre culoare.... e :angry: (verde nu dadea prea bine:grinbandit: )

Editat de MUSASHI R6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Super misto calutu`, e primul tau motor sau ai ceva experienta? apropo ce era in cutia aia? Fai prezentarea la ARC miercuri, bafta sa va bucurati unul de altu` si sa ajungeti in locuri in care nu ati visat vreodata.

 

Numai bine.

 

Merg cu motocicleta de cand am 7 ani am inceput in 1988 cu Pw 80 pentru cine cunoaste.

Ma las de R6 nu se poate merge cu supersport in Romania, mai ales cu modelu asta care nu are nimic sub 11 000tr/min. Eram obijnuit cu CBR 900 care aveam inainte de ma muta in Romania. Drumurile nu sunt bun si nu exist circuit. Nu am placare de conduce in Supersport aici.

Acuma ma bag la enduro si la supermoto care cred ca este mult mai bine pentru Romania, aveti o tara superba pentru Enduro si ATV.

 

Nu prea merg in Bucuresti cu ea, sunt la Craiova.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...