Sari la conținut

Iesiri cu chopper-ul/cruiser-ul...


stcimponeriu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:P Maine seara la 20.30 in Shadow Rock BAR , chopper-cruiser owners.... :D Merci Bucurmarius de ajutor ! Viroguta is back.Mai trebuie un acumulator nou, si la drum din nou....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:P Maine seara la 20.30 in Shadow Rock BAR , chopper-cruiser owners.... :D Merci Bucurmarius de ajutor ! Viroguta is back.Mai trebuie un acumulator nou, si la drum din nou....

 

de-o vreme vad ca nu am timp nici sa ma duc la buda si la fel e situatia si pt ziua de maine. Incerc totusi sa apar la o apa cu bulbuci... daca-mi ziceti si mie unde-i barul asta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, hai, capul sus! Maine seara dupa 20,30 tot iti gasesti cateva minute pentru relaxare!

Intrarea in Shadow este langa covrigaria de pe colt din Piata Muzeului, vis-a-vis de Kreuzar.

VN800? Yummi-yummi! :D

Ne vedem maine seara, hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca se face iara caldut si o sa fie vreme propice pt o plimbarica ....

ce ziceti .. cioparitzilor ??

iesim sambata si / sau duminica ....

propun tot salina din turda ca saptamana trecuta cu stricaciunea la viraga lui judas n-am apucat sa maia jungem acolo ....

sa fie .... duminca la ora 12 plecarea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: In principiu pot veni in tura si sambata, si duminica...Duminica , ora 12 poate pt mine va fi cam timpurie.Dar sa vedem ce se mai intampla pana atunci....
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D acuma sunt atata de sincer de numa !

 

asa as veni cu voi ...ca mie cioparele imi plac ca as putea fotografia multe din mers!

 

1:as prinde o broscuta in zbor de pe o planta pe alta .

2:un melc pe KATANA

3:un lenes cum doarme.(Xenartha)

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 12 : 00 intalnirea OMW Calea - Turzii

pana la 12:30 un ceai , o cafelutza pt trezire

la 12 : 30 plecarea ( al mai tarziu ) .....

drum national catre turda , turda salina , turda talora ( ciorba , placinte , etc )

pe la 17 - 17 : 30 aprox sa venim acasa sa merem la cimitire ( cei care au in oras desigur )

ciopers only :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noah! In ciuda invidiei altora si a comentariilor acide, astazi a fost o iesire minunata, plina de chopper-e si cruiser-e, vreme buna, drumul asisderea...

Radu, Eddie, Cristi, Claudiu, Andy, Judas, Yonick, o mana de baieti super, care au reusit sa coboare si sa iasa din iadul de sare...

In ordinea lor, pozele descriu formatia de plecare din Cluj, parcarea la salina, citirea instructiunilor si a protectiei muncii,

procedarea conform instructiunilor, vizitarea minei, si, la sfarsit o pauza binemeritata la Talora, unde mai ales Cristi a avut nevoie de o portie

zdravana de ciorba de burta ca sa-si recapete suflul pierdut in vaporii de sare.

Nu ne putem abtine sa nu laudam si sa recomandam din nou placinta specialitatea casei de la Talora!

post-47060-1288544880_thumb.jpg

post-47060-1288544907_thumb.jpg

post-47060-1288544929_thumb.jpg

post-47060-1288544978_thumb.jpg

post-47060-1288544993_thumb.jpg

post-47060-1288545006_thumb.jpg

post-47060-1288545021_thumb.jpg

post-47060-1288545046_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ie ma, tare fain o fost. Astept o tura mai lunga putin... La salina o fo' super tare; cat am umblat azi pe scari, n-am umblat tata viata cu liftu' :laugh: Speram sa mai tina vremea cu noi, sa mai invartim roata asa usor, "ciompereste" Io, poze n-am facut, dar imi spal ochii cu ale voastre.

Respectele mele, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tine vremea cu noi , saptamana ce vine propun o iesire la gheghie ( 100 km / sens )

care a-ti mai fost stiti ca e aproape imposibil sa mananci o portie de ciorba de burta sau taraneasca de unu singur , iar pt cei care nu a-ti fost inca e un bun prilej sa veniti cu noi sa va umpleti burtzile :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: daca tu ai fost cel care a salutat azi dupa 17 pe Eroilor, mea culpa, te-am zarit tarziu... :moto: Deci....., unde mergem maine chopper-cruiser-istilor?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... Deci....., unde mergem maine chopper-cruiser-istilor?

 

Io maine merg la Cluj :moto: Numa' maine dupamasa ajung, dar sunt deschis la sugestii pentru duminica.

Toate bune, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...