Sari la conținut

Iesiri cu chopper-ul/cruiser-ul...


stcimponeriu
 Share

Postări Recomandate

Pe duminica Auto_SOS a propus o ciorba de burta (sau de ce-o fi) la Gheghie, dincolo de Piatra Craiului (cca 100 km, spre bucuria lui Yonick, caruia-i place sa se-nvarta roata :moto: ). Asadar, undeva la 11,30-12 ar trebui sa plecam, drumul dus-intors dureaza cca 3 ore, iar dupa 16,30 cand se lasa intunericul sa face si mai frig. Astept sugestii de ora pentru intalnirea sub podul "N" din Manastur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

DUMINICA : 11: 30 plecarea de sub podul din manastur

destinatia : ciorba de burta de la gheghie

bonus : cica e si ceva castel de-a lui nush ce grof pe acolo. daca ne permit burtile si timpul e ok merem sa-l vedem si pe ala

 

cica de saptana ce vine s-ar putea sa dea cu ploaie asa ca sa profitam cat mai putem de vremea asta faina.

LET'S RIDE " :moto:

Editat de autosos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: Am sa incerc sa fiu acolo la ora stabilita.Daca nu ajung mai devreme sau la fix, nu mai stati dupa mine...., caci inca dorm...., probabil mahmur. :kiss:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: Am sa incerc sa fiu acolo la ora stabilita.Daca nu ajung mai devreme sau la fix, nu mai stati dupa mine...., caci inca dorm...., probabil mahmur. :kiss:

 

Pai sa faci bine sa ajungi, ca ti-am adus piesele alea de la Moromete.

La 11:30 se-nvarte roata de sub podul trefla din Manastur!!!

Sa ne vedem sanatosi, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca si saptamana asta avem parte de vreme faina

propun iesire duminica .

nu conteaza unde ...

doar sa invartim un pic roata pe asfalt

ca vine iarna dupa aia si o sa ne para rau daca stam acasa si dormim cand inca afara e soare.

propuneri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca si saptamana asta avem parte de vreme faina

propun iesire duminica .

nu conteaza unde ...

doar sa invartim un pic roata pe asfalt

ca vine iarna dupa aia si o sa ne para rau daca stam acasa si dormim cand inca afara e soare.

propuneri ?

 

propun sa ne intalnim la 11.00 - 11.30 la locul nostru si vedem unde mergem atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-22318-1289751816_thumb.jpgpost-22318-1289751793_thumb.jpgpost-22318-1289751768_thumb.jpgpost-22318-1289751726_thumb.jpgpost-22318-1289751678_thumb.jpg :blink: No bun : ne-am adunat 5 motoretisti, ne-am inteles la traseu de parcurs , vreme super, cam rece inValea Ierii.Am ajuns intr-un final la Pensiunea LARA la cca.50km de Cluj.Am papat olecuta, beut apa plata, suc , etc., am ras gramada , intr-un cuvant o duminica reusita.La Cluj inca o tura de papa {pt.unii }, suc .Ne-am salutat , si inainte de a se intuneca am spart gasca.Faina iesire.Sa speram ca prindem macar inca un weekend din asta, pt. ca cei de la meteo anunta racirea vremii drastic si precipitatii, probabil ninsori.Ne vedem miercuri seara, cei ce au timp sa vina .Pun si cateva poze :

L.E. : si de data asta o meritat sa bagam cheia in contact..... :goodposting:

post-22318-1289751847_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noah, dupa cum spuneau si antevorbitorii mei, a fost o iesire si o duminica mai mult decat reusita.

Nu pot sa spun decat ca ma bucur ca v-am cunoscut si ca va am alaturi la iesirile pe doua roti :goodposting:

Desi calitatea stratului asfaltic a lasat pe alocuri de dorit, drumul in sine a fost relaxant si frumos.

Mancarea buna, dar portia de ciorba de burta a semanat cu un aperitiv fata de cea de la Gheghie...

Atasez si eu doua poze, n-am putut face mai multe ca-mi tremurau mainile de la atata ras si voie buna.

Hai norock!

post-47060-1289768400_thumb.jpg

post-47060-1289768422_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Artois!

Prima iesire cu baietii va fi astazi, de la 20-20,30 in Shadow.

Am rezervat masa, ca vad ca doar asa functioneaza sistemul acolo, este un local bine cotat (Judas stie de ce :goodposting: ).

Noah, ne vedem acolo, hai norock!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: Aseara ca din senin ne-am adunat destul de multi...., ca atare cred ca va trebui sa rezervam 2 mese, sau cel putin sa ne pregatim de cealalta daca nu ne ajunge una.Fain...., ne adunam incet-incet.La mai mare !!!! :goodposting:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot minim 20 suntei si voi, ca cei din Pub ? :)

:laugh: Nuuuuuuu...., noi suntem inca minoritari aici in comunitatea motoretistica de la Cluj...., adicalea astia cu mai mult asfalt pe sub roti, aka pletosi, aka in piele, aka roackeri, etc.Amu fara gluma...., ar fi fain sa ne intalnim atatia, dar mai trebuie sa asteptam sa ne mai adunam.... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stau bine sa ma gandesc, parca ar merge si un chopper in parcul meu moto. Hmmm....mai greu cu rock-ul, pletele si bautura.

Auzi, voi va spalati? Ca de regula, multi sunt nespalati :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stau bine sa ma gandesc, parca ar merge si un chopper in parcul meu moto. Hmmm....mai greu cu rock-ul, pletele si bautura.

Auzi, voi va spalati? Ca de regula, multi sunt nespalati :)

 

nu-ti fa griji pt spalat; te primim si asa; important este sa promiti ca o sa violezi babe :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Maine pe la amiaza se merge pe undeva cu chopperele?Eu as fi liber de pe la 12.

P.S.: Yzule , nu te supara,da mie-mi place sa transpir pe motor, ca fac cura de slabire....,noroc cu ploile ce le prind pe drum, ca mai atenueaza din miros. :laugh: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...